Jsem v 2. trimestru a neustále se mi točí hlava, hlavně v autě.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.19 19:54
Jsem v 2. trimestru a neustále se mi točí hlava, hlavně v autě.

Ahoj, jsem ve 2. trimestru v 17.tt. Často se mi točí hlava nebo spíš furt. Nejhorší to je, když jedeme s přítelem autem někam. Zažila jste to některá z vás? Nevíte zda je to příznak nebo čím by to mohlo být? Skoro nic nemůžu. Z domova se nehnu, neboť mám strach, abych s sebou nikde nesekla. Předem díky za rady.

Reakce:
ka2ka
Extra třída :D 13771 příspěvků 20.01.19 20:00

znám je to šílený mě se točila i dva roky po porodu dokud se nesrovnali hormony

Twixinka
Ukecaná baba ;) 2102 příspěvků 6 inzerátů 20.01.19 20:00

Jaky mas tlak? Muze to byt jen tlakem,ja to mam i jako netehotna,ptze mam hodne nizky tlak :nevim: v aute rozhodne otevrit okenko a dychat cerstvy vzduch ;)

Kriss Tina
Echt Kelišová 7876 příspěvků 20.01.19 20:01

Taky to tak mám, jsem 22tt, nízký tlak, jsou dny kdy je mi fajn a pak dny kdy se bojím dojít na záchod když sem doma sama… Trochu mi pomáhá průvan, hodně pití, sníst něco sladkého. V autě se mi pro změnu zas dělá děsně zle…

Akras2
Ukecaná baba ;) 2288 příspěvků 20.01.19 20:01

Blokáda páteře, problém ve vnitřním uchu… Zajdi k praktickému a nech se vyšetřit. Případně šikovného fyzioterapeuta.

Akras2
Ukecaná baba ;) 2288 příspěvků 20.01.19 20:02

A i ten tlak jak už tu bylo zmíněno.

ugluk
Hvězda diskuse 44739 příspěvků 20.01.19 20:31

U mě je to jednak nízkm tlakem, druhak prostedím - teď v zimě přechod ze zimy do tepla je na jistotu, v MHD musím sedět i jednu stanici a v obchodech ve frontě u kasy to horko těžko rozdýchávám. Už jsem sice o dost dál, ale mám to cca od půlky těhotenství, i v tom prvním jsem to měla stejně.

Boudová
Kelišová 6067 příspěvků 20.01.19 20:36

Zpusobuje to taky nedostatek zeleza, ktery je v tehotenstvi bezny. Me se toceni hlavy az zavrate po nem hodne zlepsili. Akorat zase zpusobuje zacpu no. Si nevyberes :mrgreen:

Anna85
Kecalka 457 příspěvků 20.01.19 20:39

Zrovna jsem pred par dny cetla,ze je to bezne pro druhy trimestr. Nizky tlak, motani atd.
Mam to zrovna taky,jsem 20tt. A vim,ze u me je to urcite nizkym tlakem.
U prvniho těhotenství jsem to nemela.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.19 01:40

Zajímalo by mě, kdy se vám v těhotenství přestala točit hlava? Neměla to některá z vás až do konce těhu? Včera jsem jela auto a pře očima jsem měla vlny a musela jsem jet hodně opatrně, abych nezpůsobila dopravní nehodu nebo někoho nesrazila, i když to bylo večer. Ale hlava se mi nejvíc roztočí, když někam jedeme autem. Je to šílený.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Trapný Dyk a afektovaná Kirschner. Má smysl dívat se na The Voice?

The Voice Česko Slovensko. Tak se jmenuje zábavná pěvecká reality show, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >