Můžu v 6. týdnu těhotenství do bazénu?

Anonymní
9.6.20 21:12

Jsem v 6 týdnů těhotenství, mužů na bazén?

Chtěla jsem se zeptat, chodila jste některá na bazén hned v začátku těhotenství? Vim, ze uvádí az od 12 týdne, ale většina zen v tom začátku ani neví, ze je těhotná a když si dam tampón, tak si říkám, ze by se nic nemělo stát, ale náhoda je blbec :-( tak nevím jestli to riskovat

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1650
9.6.20 21:16
@Anonymní píše:
Chtěla jsem se zeptat, chodila jste některá na bazén hned v začátku těhotenství? Vim, ze uvádí az od 12 týdne, ale většina zen v tom začátku ani neví, ze je těhotná a když si dam tampón, tak si říkám, ze by se nic nemělo stát, ale náhoda je blbec :-( tak nevím jestli to riskovat

A to si myslíš, že ti to embryo vyklouzne z pipky a ten tampon to zachrání??? To snad ne :zed: nedoporučuje se to kvůli možným infekcím, které v bazénu můžeš chytit. Jestli na to netrpis, normálně bez a prosimte, bez tamponu :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11351
9.6.20 21:16
@Anonymní píše:

Záleží na tobě..nesla bych
V těhotenství nechodím nechce se mi riskovat infekci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5074
9.6.20 21:21

Já jsem chodila. Měla jsem zaplacené plavání s prvorozeným. Netrpím na infekce. Chodila jsem do bazénu se slanou vodou. Bez tamponu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15200
9.6.20 21:23

@Kajka9 tak u nás už desítky let probíhá těhotenské plavání, které vede renomovaná porodní asistentka, tak pochybuji, že to bude tak rizikové

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12900
9.6.20 21:23

Chodila jsem plavat i bez tamponu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3342
9.6.20 21:24
@Kajka9 píše:
Záleží na tobě..nesla bych
V těhotenství nechodím nechce se mi riskovat infekci

Taky jsem nechodila, ani v druhým nechodím.. A nebudu. Jakmile jsem dostala infekci z bazénu, táhlo se to dobu, a vraceli se. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3342
9.6.20 21:26
@stinga píše:
@Kajka9 tak u nás už desítky let probíhá těhotenské plavání, které vede renomovaná porodní asistentka, tak pochybuji, že to bude tak rizikové

Rizikový je to skrz ty infekce. Přece jen je tam každý v plavkách. Stačí aby tam šla jiná ženská s infekci (a jo, bohužel i takový prase se najde), a šup máš ji taky. Navic tělo je v těhotenství náchylnější ke všemu.. Taky nemusí delat dobre třeba chlorovana voda..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6728
9.6.20 21:26
@Anonymní píše:

Ne nechodila jsem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
385
9.6.20 21:27

Chodim plavat normalne :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1422
9.6.20 21:34

Nechodila jsem, kvůli možné infekcí. Nechtěla jsem nic riskovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41708
9.6.20 21:35

Nechodila jsem a bylo to první co dr zakázala. Prý pokud chci chytit něco co nemám ať jdu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2700
9.6.20 21:40

Nechápu, jak tě může tampon ochránit před případnou infekcí. To už spíš použíj menstruační kalíšek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.6.20 21:43

@mamina89 :pocitac: embryo nevypadne, ale mám na mysli infekce a nymyslim menstruační tampón, ale do vody s gelem, který zamezí infekcim

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.6.20 21:44

@Martina84 existuji tampony do vody s gelem, který chrání před infekcema, ale nemám zkusenosti

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama