Jsem v 9 měsíci a mám obden plačící dny. Je to normální?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
StáňuleS
Nováček 7 příspěvků 03.05.19 12:01
Jsem v 9 měsíci a mám obden , plačící dny. Je to normální?

Ahoj holky. Mám dotaz. Mám sice už dvě větší deticky, ale s nimi bylo me těhu úplně jiné. Teď čekám 3 mimi a jsem 36 tyden tehu a můj muž se na me porad zlobí, že jsem naštvaná a placu a proste tak nějak nemám na nic naladu. Zdají se mi ošklivé až děsivé noční můry, mám spousty spatnych myšlenek v hlavě a je mi zkrátka smutno. Nemůže to nějak uškodit malému, že? Díky

Reakce:
kve-tinka
Kelišová 5002 příspěvků 3 inzeráty 03.05.19 12:19

Jasne ze nemuze, vzdyt to vlastne on za to muze :mrgreen: :mrgreen: muj muz vcera opet prohlasil, at uz porodim, ze se se mnou neda mluvit! :lol: tak za 1.s nik se neda mluvit a za 2. Po porodu budu mit mliko na mozku…brecela jsem cca dva dny zpet, pri reklame, v anglictine,… takze vubec nevim vo co go, ale byly tam novorozenata :srdce: :mrgreen:

StáňuleS
Nováček 7 příspěvků 03.05.19 12:43

Díky za odpověď. To jsem ráda. Jak říkám, mám už sice dvě deticky, ale snimi bylo tehu jiné, prece jen jsem byla mladší, hehe. Teď je to od začátku mazec. Naštěstí už se blíží konec a já se na to těším. Akorát to bude mazec ještě po porodu, ale tim ho zatím strašit nebudu :)

Soňka93
Povídálka 16 příspěvků 03.05.19 14:21

Já v prvním a teď i ve druhém těhotenství nijak zvlášť nebrecela, ale teď poslední 2 tydny me dojímá snad všechno a slzy mi tečou porad :D a jsem 39+5 :D

Váš příspěvek
Reklama