Jsem v depresi pořád nehubnu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Moniulik
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 21.11.18 11:08
Jsem v depresi pořád nehubnu

Ahoj holky,

ja vím že to moc řeším - ale cvičím a dřu (chodím 5× týdně do fitka.. cca hodinu - hodinu a půl.. )
Jím podle jídelníčku - a ja nevím co už… ale pořád mám 67kg - ve fitku mě měří každých 14 dní. a teď za posledních 14 dní mi šlo 1kg tuku zase nahoru a svalovka dolu.

pořád mám takové divně povolené břicho - a jakoby nafouklé..

Už ve fitku taky neví - doporučují mi spalovače..?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
pe-terka
Neúnavná pisatelka 16791 příspěvků 21.11.18 11:11

a jídelníček? Jak chodíš dlouho? Jinak podle váhy se neorientuj, svaly jsou těžší než tuk! Spíš podle oblečení :think:

ElisC
Zasloužilá kecalka 910 příspěvků 111 inzerátů 21.11.18 11:12

@Moniulik a jídelníček máš sestavený od nich?

Zástavanda
Zasloužilá kecalka 672 příspěvků 21.11.18 11:17

@pe-terka Tak píše, že jí šel nahoru tuk a svaly dolů takže co píšeš je sice pravda,ale u zakladatelky to neplatí… Jinak zakladatelko já se v tom teď taky plácám cvičím, jedu lowcarb do 50g sacharidů ( na tom hubne prostě každej!) jen já ne :zed: :zed: Taky jsem z toho otrávená

Moniulik
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 21.11.18 11:22
@ElisC píše:
@Moniulik a jídelníček máš sestavený od nich?

ano.. je pravda, že nesním vždy plnou porci - po cvičení vždy protein..

Moniulik
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 21.11.18 11:25
@Zástavanda píše:
@pe-terka Tak píše, že jí šel nahoru tuk a svaly dolů takže co píšeš je sice pravda,ale u zakladatelky to neplatí… Jinak zakladatelko já se v tom teď taky plácám cvičím, jedu lowcarb do 50g sacharidů ( na tom hubne prostě každej!) jen já ne :zed: :zed: Taky jsem z toho otrávená

Mě to šílené znervonuje.. :( ano asi to moc řeším - ale chtěla jsem shodit 3-4kg víc ne - a zpevnit tělo a pořád nic .. cítím se akorát těžší a nafoukla

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.18 11:32

Ahoj - ja jsem ted mela zaludecni neurózu a stres a zhubla jsem 4 kg za 14 dni. Coz me potesilo. U mě je hubnutí kupodivu v hlavě…když se zamyslim, jim to co mi dela dobře a malo….
Driv jsem cvicila a před dětmi zhubla asi 15 kg (cviceni + strava). Divne je, ze Ti jdou nahoru tuky místo svalů… Nemas cviceni moc? Nejsi vyčerpaná? Cvičení by mělo být i s odpočinkem - jeden den cvičit, další odpočívat ( pokud nejsi sportovec- ale Ti mají jinou strukturu treninku).
Taky bych se zamyslela nad jídelníčkem - zda mas dostatek proteinu/vlakniny. A kdy po treninku jis.

Nesla bych do spalovacu…. Osobne se jakýchkoliv chemikálií tohohle typu bojim (a v mem pripade je diky kojeni ještě ani nemuzu).
Ještě s tim brichem - nemas v jdielnicku něco, co nesnášíš a co jsi předtím nejedla? Mne se podobna situace stala, když jsem zacala jist vic mléčných vyrobku - kvůli proteinu. Mela jsem furt nadymani atd… Pak jsem prisla na to (díky všemoznym alergiím na potraviny u detí), ze i ja mam jiste potravinove alergie a podvedome jsem se tak stravovala a bylo mi dobře :-)
Prosím o anonym (deti - alergie, ja) Dekuji za pochopeni

ElisC
Zasloužilá kecalka 910 příspěvků 111 inzerátů 21.11.18 11:33

@Moniulik pokud nesníš vždy co máš, může tělo hladovět. Pokud opravdu cvičíš 5× týdně, musíš i pořádně jist.

Zástavanda
Zasloužilá kecalka 672 příspěvků 21.11.18 11:36

@Moniulik To máš dobré potřebuješ trošku… já potřebuju 25Kg !! všichni z větší váhy hubnou v pohodě… Zkus se zaměřit na ty mléčný výrobky spoustě lidí nedělají dobře a brzdí hubnutí… ale kde pak honit bílkoviny že? :/

lachtanice86
Kelišová 6653 příspěvků 21.11.18 11:37

@Zástavanda tak nefunguje to na každého. Já třeba měla ideální kombinaci primal a přerušovaný půst. @Moniulik a jídelníček máš jaký?

Fally123
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 21.11.18 11:47

Já bych doporučila se na to hubnutí tolik nesoustředit. I ten stres, nervozita, může být důvodem, proč to nejde. Další bych doporučila omezit trénink a zařadit odpočinek, regeneraci. A do třetice - váha není úplně směrodatná, zvlášť při cvičení je důležitý parametr měření (obvod pasu, stehen…). Máte fotku před hubnutím a teď? Porovnávačku? Nesoustřeďte se na váhu, tu hoďte z okna a zbytečně se tím nestresujte. Povolte si hubnutí v hlavě a půjde to samo.
P.S. Pak samozřejmě záleží na tom jídelníčku, ne každý odborník je správná volba. Co cvičíte? Zkoušela jste třeba aplikaci kalorické tabulky? Mrkněte třeba na stránky michala thota, je tam i kalkulačka.

Fally123
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 21.11.18 11:48

A ještě dotaz, jak dlouho už hubneš? Jak dlouho jsi v tomhle režimu?

Lenka_Hal
Kelišová 5730 příspěvků 21.11.18 11:49

Jaky mas presne jidelnicek? Zapocitavas tam i ten proteinovy napoj? Tech duvodu muze byt spousta, cviceni si pridala moc najednou, neco ti nedela dobre z potravin, mas opravdu hodne stresu a malo spis…atd. Ja treba proteinove napoje nepiju a ver, ze nevidim zadny rozdil. :D Ale zacala bych vylucovani, jedno po druhe. Treba se zamerit na stres-kortizol. Jsou na to bylinky a to velmi funkcni, jako rhodiola, ashwagandha…ne­pomuze-li, tak vyloucit neco v jidle atd…a to vse za predpokladu, ze cvicis dobre.

Moniulik
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 21.11.18 11:49
@Fally123 píše:
Já bych doporučila se na to hubnutí tolik nesoustředit. I ten stres, nervozita, může být důvodem, proč to nejde. Další bych doporučila omezit trénink a zařadit odpočinek, regeneraci. A do třetice - váha není úplně směrodatná, zvlášť při cvičení je důležitý parametr měření (obvod pasu, stehen…). Máte fotku před hubnutím a teď? Porovnávačku? Nesoustřeďte se na váhu, tu hoďte z okna a zbytečně se tím nestresujte. Povolte si hubnutí v hlavě a půjde to samo.
P.S. Pak samozřejmě záleží na tom jídelníčku, ne každý odborník je správná volba. Co cvičíte? Zkoušela jste třeba aplikaci kalorické tabulky? Mrkněte třeba na stránky michala thota, je tam i kalkulačka.

Ja bych Váhu ani neřešila - ale ani ty centimetry nejdou dolu - tělo možná trochu víc zpevněné… ale za 6 týdnu cvičení jsem čekala víc :(

odpočinku mám asi málo.. to jo..

Moniulik
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 21.11.18 11:51
@Fally123 píše:
A ještě dotaz, jak dlouho už hubneš? Jak dlouho jsi v tomhle režimu?

chodím pravidelně cvičit od 1.8… od té doby šla váha o 2kg… ale tuky :-/ … centimetrově jsem se v září rozšířila cca o 2cm..

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >