Reklama

Jsem v insolvenci, rozvedla jsem se a otěhotněla .

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Leonel17
Stálice 58 příspěvků 01.01.17 16:55
Jsem v insolvenci rozvedla jsem se a otěhotněla .

Ahoj potřebovala bych radu. V květnu loňského roku jsem se rozvedla po 14 letem manželství. BYLI jsme a stále vni pokračujeme v insolvenci. Ktera ještě bude trvat 26 měsíců. Máme splaceno do teď tak 22%.Ale co me trápí je že už jsem ze svým novým přítelem 15 měsíců a nečekaně jsem otěhotněla nebylo to plánované v tuto nevhodnou dobu. A jelikož jsem silně věřící tak potrat nepřicházel v úvahu a už mi je přeci 36 let a přítel žádné děti nemá. Tak sem se rozhodla si to nechat. Ale již jsem na neschopence 4 měsíce mam rizikové těhotenství a už mi za tu dobu neodchází nic s platu. Snažím se posílat něco s neschopenky a co jde navíc. Ale ještě mé nikdo ani od soudu neuháněl. Můžete me někdo říct nebo má někdo tuto zkušenost jak to pokračuje a kolik mi budou strhávat s mateřské a pak s rodičáku? Nechci určitě přestat platit. Insolvencni spravkyni jsem o tom dala vědět. Ještě žádná reakce. Hodně mi pomáhá bývalý manžel a snažíme se splácet co nejvíc to jde ale přeci mám strach aby se to na tom nějak nepodepsalo Děkuji za Vaše reakce.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.17 17:08

Tak sem se rozhodla si to nechat. // tuto větu nesnáším..
raději se skoč poradit za odborníkem ať ti tady někdo neporadí špatně

Leonel17
Stálice 58 příspěvků 01.01.17 17:20

@Doe_Jane Jo napsala jsem to špatně ale už to pak neslo opravit. Pisu s telefonu. A chci se zeptat asi to neměl někdo podobný nebo stejný nic víc. Vždy záleží na IS a soudu :) :oops:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.17 17:22

Za pět let musíš splatit min. 30%.
Co vím, tak „vyúčtování“ dělají jednou za čas, někomu jednou za půl roku, známým jednou za rok.
Pokud nesplatíš min. 30%, tak budeš na tom stejně jako před začátkem insolvence. Známým posílá peníze na insolvenci i plnoleté dítě - takže platit za tebe může i přítel - domluv si konzultaci u svého správce.

Terisos
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 01.01.17 17:24

Opravdu raději k odborníkům, ať si nepřiděláte další problémy…

Sany80s
Kelišová 6294 příspěvků 01.01.17 17:31

Najdi si bezplatnou právní poradnu ve svém okolí, okamžitě tam naklusej a informuj se, co máš dělat, protože jestli ti zruší insolvenci, tak jsi asi tam, kde záda ztrácejí slušné jméno.

Leonel17
Stálice 58 příspěvků 01.01.17 17:36

@Sany80s Já co jsem naposledy mluvila s IS to tak cca tři měsíce tak říkala že splacime Dobře a nám nic nehrozí ale to ještě nevěděla že jsem těhotná. Ale mi splacime problém je ten kdyby se přestalo splácet a to není. Už jsem ji napsala IS tak jsem zvědavá co mi napíše ona :)

ka2ka
Extra třída :D 12672 příspěvků 1 inzerát 01.01.17 17:38

@Leonel17 a brigádu si najít nemůžeš?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.17 17:39

@Leonel17 je pěkný že jsi věřící ale místo bible by jsi si asi měla udělat kurz finanční gramotnosti. Jednou jsem pujčila 200 tis dobremu kamarádovi do firmy, ten ji dovedl ke krachu- založil si novou a já se doted soudím o penize a přišla jsem o kamaráda.
Já jezdím ve starým focusu a bydlím v bytě 2kk, on má bárák a jezdí v autě za milion… takže k insolvencím a podobným krachum mám odpor.

Leonel17
Stálice 58 příspěvků 01.01.17 17:46
@Anonymní píše:
@Leonel17 je pěkný že jsi věřící ale místo bible by jsi si asi měla udělat kurz finanční gramotnosti. Jednou jsem pujčila 200 tis dobremu kamarádovi do firmy, ten ji dovedl ke krachu- založil si novou a já se doted soudím o penize a přišla jsem o kamaráda.
Já jezdím ve starým focusu a bydlím v bytě 2kk, on má bárák a jezdí v autě za milion… takže k insolvencím a podobným krachum mám odpor.

To me je lito ale Já nemám barák ani auto za miliony taky ktomu mám už odpor a nikoho za to neodsuzuji nevíš vůbec jak sem se do te situace dostala neodsuzuj mě. :)

Leonel17
Stálice 58 příspěvků 01.01.17 17:48

@ka2ka No brigádu si najdu az po porodu to mám v plánu :)

ka2ka
Extra třída :D 12672 příspěvků 1 inzerát 01.01.17 17:48

@Leonel17 a něco na ted na doma aby jsi mohla platit?

Malaga
Generální žvanilka 24369 příspěvků 01.01.17 17:49
@Anonymní píše:
Já jezdím ve starým focusu a bydlím v bytě 2kk, on má bárák a jezdí v autě za milion… takže k insolvencím a podobným krachum mám odpor.

to asi úplně nebylo nutné, ne? Ty ses taky sekla při výběru kamaráda…jaký kurz si budeš dělat ty?

Sany80s
Kelišová 6294 příspěvků 01.01.17 17:49

@Leonel17 Jenže když teď nesplácíš tak, jak máš, tak musíš vědět, kolik prostě musíš zaplatit, aby ti tu insolvenci nezrušila.
A když ti ji zruší, tak budeš muset zaplatit vše. To asi nebude moc dobrá možnost, když máš problém dát dohromady splátky na zaplacení 30%.
A co má co společného informace správkyně z doby, kdy jste platili tak, jak bylo určeno, s nynějším reálným stavem?
Jestli zjistíš, že platíte málo, tak budeš muset asi požádat přítele, aby něco přispěl. Je to nakonec i jeho dítě. A ty nepracuješ kvůli těhotenství.

Leonel17
Stálice 58 příspěvků 01.01.17 17:51

@ka2ka hledám už jsem pár věcí našla tak začnu co nejvíce abych to mohla splácet. :)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama