Jsem v tom nebo jen poplach

10.4.20 18:35

Jsem v tom nebo jen poplach

Zdravím Vás.. Mám pár otázek, určitě máte s tímhle zkušenosti.. S přítelem už se skoro rok snažíme o mimi a já měla dostat 5.4 menses.. Na tom by nic divného nebylo, že mám zpoždění, to mívám často. Ale znepokojuje mě to, že mě bolí v podbřišku už celých 5 dní mám jen bílý hlen. 37teplotu, jsem unavená, po jídle mi je nějak divně. Boli mě záda. No a když jsem si dělala mamatest tak tam byl duch. A nejhorší jsem ubrečená ????. Dneska nějaký jiný pry stejný jako mamatest a byl negativní. Tak mi to přijde divné, když mám takové příznaky. A uvažuju nad tím digitálním clearblue. o si o tom všem myslíte? Znova mamatest, nebo počkat delší dobu? Děkuji moc ????

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
583
10.4.20 18:43

Ahojky, zkusila bych za par dni znovu test…citlivost nejlepe 10 a pokud nic a predtim tam duch byl, tak zrejme biochemicke tehotenstvi… muze se stat, ze se embryo uchyti, produkce hcg zacne, priznaky se tudiz objevi, na testu uz se hcg ukaze, ale nasledne se embryo vyvijet prestane a hcg zacne opet klesat… a nebo jsi mela ducha na desitkovym testu zrovna v dobe, kdy jsi treba malo pila a tak byla koncentrace hcg v moci vyssi a nasledne sis delala treba petadvacitkovy a jeste v prubehu dne a hodne napita… to je taky mozny :think: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18531
10.4.20 18:44

@Happycouple příznaky si můžeš vsugerovat. Udělej zítra test

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9784
10.4.20 18:54

@Happycouple seš v tom, je to 100%.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1021
10.4.20 18:55
:roll:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2632
10.4.20 20:15

@Happycouple Test s citlivostí 10, testovat stejnou značkou co dva dny (ráno). Příznaky nic neznamenají, to tady má každá druhá uživatelka a těhotná neni, často je to vsugerované. Duch není pozitivní test, drž se návodu. Hodně štěstí :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64599
10.4.20 20:51

@Happycouple příznaky si vsugerujes. Nebývají takhle brzy, i kdybys těhotná byla.. Negat test neznaci těhotenství. Digitest je zbytečný.. Obyc 10 za 2-3 dny, pokud bude negativní, nejsi těhotná :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat