Bojím se, že těhotenství zase nedopadne

Anonymní
17.1.21 16:14

Jsem vadná nebo je to jen blbá shoda?

Ahoj holky,

Teď jsem podruhé těhotná. Poprvé jsem musela na revizi, jelikož si Dr. myslel, že je to mimoděložní. Udělali mi laparoskopii, kde se mimoděložní nepotvrdilo a na druhý den mi dělali revizi. 6+0 nebyl ani váček, nic + bylo nízké HCG, nedosáhla jsem ani 1000jednotek.

5.den po vynechání MS jsem začala špinit a den před revizí také.

Teď jsem těhotná podruhé. Jsem 6+1 a opět špinění. Ze začátku světle hnědé a poté narůžovělé, tak jsme jeli do nemocnice. Na UTZ byl jen váček s tím, že je velký 5+1.
Dostala jsem Utrogestna a Ascorutin a přemýšlím nad tím, jestli nejsem nějak VADNÁ. Že třeba otěhotním, ale nikdy se nám mimčo nenarodí. Jsem z toho smutná :,( Nevím co si o tom myslet..
Co si o tom myslíte vy? :think:
Ještě dodávám, že mi je 22

Příspěvek upraven 17.01.21 v 16:57

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
361
17.1.21 16:32

Nejsi vadná. V začátku těhotenství potratí každá 4. žena, jen to každý neroztrubuje, což je logické.
Toto těhotenství může dopadnout dobře, špinění, pokud to není červená krev, se taky může stávat běžně. Takže si to nekaž nervama, protože psychika je fakt silná věc, musíš se naladit pozitivně a trošku tomu miminku věřit :)
Až když se něco takového stane opakovaně, tak bych to řešila s doktorem. Jednou dvakrát si tím bohužel projde spousta žen…
Držím pěsti!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
361
17.1.21 16:34

Jo a věk taky nehraje roli. Někdo úplně v klidu otěhotní jako já napoprvé ve 30 nebo jako kámoška v 35, někdo má problémy ve 20. Hlavně věř!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.1.21 16:34

@Suelinda Děkuju :srdce: miminku věřím, ale strach je strach. Je to vymodlené mimčo jako to první, o které jsme bohužel přišli

• Citovat
  • Nahlásit
361
17.1.21 16:38
@Anonymní píše:
@Suelinda Děkuju :srdce: miminku věřím, ale strach je strach. Je to vymodlené mimčo jako to první, o které jsme bohužel přišli

Je Ti 22, pak už to nikdy nebude stejné, tak se nalaď na tuto vlnu, tolik věcí, co se dá dělat! Já třeba fakt žila naplno 30 let a pak až jsem si dokázala říct, že mám tomu dítěti už co předat a jsem ochotná překopat život od základů a vyšlo to :). Tebe čas netlačí, tak se zkus zaměřit na sebe, cestuj, uč se nový jazyk, prostě cokoliv! Jednou budeš hrozně ráda, žes to před dětmi stihl, budeš je mít o to víc co naučit a hlavně na to přestaneš myslet a pak teprve tělo začne dělat zázraky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.1.21 16:44

Myslel jsi ze to je mimodelozni, tak te poslal na revizi delohy? 8o
Neboj, vadna nejsi. Ja byla tehotna 4× - z toho jedno ZT, jedno mimodelozni, 2 deti. A v prvnim tehotenstvi jsem spinila a vse bylo ok.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.1.21 16:55
@Anonymní píše:
Myslel jsi ze to je mimodelozni, tak te poslal na revizi delohy? 8o
Neboj, vadna nejsi. Ja byla tehotna 4× - z toho jedno ZT, jedno mimodelozni, 2 deti. A v prvnim tehotenstvi jsem spinila a vse bylo ok.

Pardon, to jsem zapomněla dopsat. Dělali mi laparoskopii, kde se mimoděložní nepotvrdilo a na druhý den mi dělali revizi

• Citovat
  • Nahlásit
20410
17.1.21 16:56

Nech si zkontrolovat štítnou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.1.21 17:00

@ka2ka S ní jsem nikdy problémy neměla :think:

• Citovat
  • Nahlásit
20410
17.1.21 17:03
@Anonymní píše:
@ka2ka S ní jsem nikdy problémy neměla :think:

a kdy ti jí kontrolovali naposled?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.1.21 17:06

@ka2ka Co vím, tak asi nekontrolovali, ale „příznaky“ poruchy štítné žlázy nemám. Ms mám pravidelnou, křečma netrpím, svalovou slabost taky nepociťuju…

• Citovat
  • Nahlásit
20410
17.1.21 17:10
@Anonymní píše:
@ka2ka Co vím, tak asi nekontrolovali, ale „příznaky“ poruchy štítné žlázy nemám. Ms mám pravidelnou, křečma netrpím, svalovou slabost taky nepociťuju…

hmm křeče a svalová slabost je už fakt ve stavu kdy máš štítnou totálně v pr.. to že máš špaatný hodnoty a kvůli nim potrácíš nepoznáš bez krve popřípadě uz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.1.21 17:13

@ka2ka Děkuju za radu, poradím se s doktorem. Myslíte, že bych to měla řešit s obvoďákem nebo gyndařem? :think: můj gyndař ordinuje pouze Út a Čt a obvodní celý týden :think:

• Citovat
  • Nahlásit
20410
17.1.21 17:15
@Anonymní píše:
@ka2ka Děkuju za radu, poradím se s doktorem. Myslíte, že bych to měla řešit s obvoďákem nebo gyndařem? :think: můj gyndař ordinuje pouze Út a Čt a obvodní celý týden :think:

asi bych spíš na gyndě, ale obvodní ti může udělat tu krev a ty tam vezmeš jen výsledky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
17.1.21 17:15

Neboj to bude dobre, tentokrat to vyjde, splnění být muže a na srdíčko je ještě brzy, vydrž, všechno bude v pořádku :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat