Jsem vadná,že se stydím mu ukázat ?

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
10.10.21 07:58

Jsem vadná,že se stydím mu ukázat ?

Dobrý den, chtěla bych se svěřit a popřípadě nasbírat nějaké vaše názory. Můj problém : S partnerem jsme spolu 9 měsíců a čekáme spolu 4 tým měsícem dítě. Náš vztah zásadně pokulhává, protože se mu odmítám ukázat…vzhledem k sexuálnímu zneužívání, kterým jsem prošla v dětství…odmítám přijmout své tělo jako takové….natož své přirození. Neumím si představit, že bych se mu ukázala(neukázala jsem se od toho incidentu v dětství žádnému z partnerů),nebo mu na své přirození vyloženě dala sáhnout….měla bych obrovský problém se přes to psychicky přenést a pak si predstavit, že bych se mu po tom měla ještě podívat do očí….no…to bych asi radši utekla. Velmi nás to omezuje v každodenním i sexuálním životě. Přítel se mě denodenně ptá, zda už se mu ukáži a když slyší po 150té ne…urazí se a je na mě naštvaný. Sex kvůli tomu vždy maximálně začneme a skončíme, protože to přítele nebaví, když se nemůže koukat.Budu ráda za všechny rady…i konstruktivní kritiku.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
55265
10.10.21 08:00

Najdi si psychologa. Sama tuhle depresi nepřekonáš.
A na terapii vem i ho. Aby pochopil, co prožíváš :nevim:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7296
10.10.21 08:02

Škoda, že to řešíš až v těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.10.21 08:09

Autor

@Kfětoslava Řeším to už 6 let, měla jsem psychiatra..brala antidepresiva, ale nemůžu se s tím vyrovnat. Říkala jsem si, že půjdu na plastiku…a třeba změna vzhledu pomůže i mému problému, ale bohužel jsem šla na konzultaci…domluvila termín a u doktorky při zjišťování zdravotní způsobilosti pro zákrok jsem zjistila, že jsem těhotná. Takže max. až po porodu. Plastika je pro mě poslední záchytný bod….sama jsem si říkala, že pak už musím, protože nic jiného s tím už dál neudělám.

• Citovat
  • Nahlásit
23542
10.10.21 08:19

Ty nepotřebuješ plastiku, ale dobrýho psychologa a terapii. Plastika fakt nic nezmění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4088
10.10.21 09:05

Máš problém ho nechat sáhnout rukou, ale penis ti nevadí? A gynekolog jako cizí člověk a plastika taky nevadí? To jsou cizí lidi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.10.21 09:17

Autor

@Serpentini Mám gynekoložku a měla mě operovat doktorka…..byla jsem zneužívána ze strany nevlastního otce a na táboře mě osahával vedoucí….ženy vnímám jinak.

• Citovat
  • Nahlásit
1073
10.10.21 09:21

Mne prijde magor pritel, ze se te pta denne, pokud tedy neprehanis. To uz je nejaka provokace z jeho strany, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.10.21 09:27

Autor

@Tarena
Ptá se mě každý den….většinu dne si mě nevšímá a když už ke mně přijde, tak mi sahá mezi nohy a ptá se. Chápu, že mu to vadí…taky mě to mrzí.

• Citovat
  • Nahlásit
1073
10.10.21 09:30
@Anonymní píše:
@Tarena
Ptá se mě každý den….většinu dne si mě nevšímá a když už ke mně přijde, tak mi sahá mezi nohy a ptá se. Chápu, že mu to vadí…taky mě to mrzí.

No mne tohle prijde, ze se te snaží ponizovat. Jinak mate vztah normalni? Nejak mi tam chybi ucta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1073
10.10.21 09:31
@Serpentini píše:
Máš problém ho nechat sáhnout rukou, ale penis ti nevadí? A gynekolog jako cizí člověk a plastika taky nevadí? To jsou cizí lidi.

Taky nechapu jak to dite zplodili. To je snad troll tohle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4088
10.10.21 09:37

@Tarena Podle mě jo. Ani nechápu jak by měla pomoci plastika.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2535
10.10.21 09:40
@Anonymní píše:
@Kfětoslava Řeším to už 6 let, měla jsem psychiatra..brala antidepresiva, ale nemůžu se s tím vyrovnat. Říkala jsem si, že půjdu na plastiku…a třeba změna vzhledu pomůže i mému problému, ale bohužel jsem šla na konzultaci…domluvila termín a u doktorky při zjišťování zdravotní způsobilosti pro zákrok jsem zjistila, že jsem těhotná. Takže max. až po porodu. Plastika je pro mě poslední záchytný bod….sama jsem si říkala, že pak už musím, protože nic jiného s tím už dál neudělám.

Mohu se zeptat plastiku ceho?? Jako spodku ci neceho uplne jinyho? Nejak nechapu tu souvislost..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12024
10.10.21 10:09
@Anonymní píše:
@Tarena
Ptá se mě každý den….většinu dne si mě nevšímá a když už ke mně přijde, tak mi sahá mezi nohy a ptá se. Chápu, že mu to vadí…taky mě to mrzí.

Tak to je super výběr partnera. Proč jsi s ním proboha udělala po 5 měsících dítě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.10.21 10:13

Autor

@Mora Čamuška

Plastiku spodku, na penis jsem si zvykla…protože jsem byla sexuálně zneužívána….NE znásilněna….čili na mě bylo saháno a koukáno.
Proto mi vadí chlapské ruce a oči. Navíc si prijdu nečistá kvůli své minulosti a proto svoje tělo nejsem schopná přijmout ani já.

@Tarena

Vztah pokulhává….spíme spolu minimálně a dítě nebylo plánované. Jsme si hodně cizí…chybí důvěra z moji strany kvůli opakovaným lžím atd atd

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat