Reklama

Jsem vážně tak hloupá?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 12:52
Jsem vážně tak hloupá?

S partnerem jsme spolu 14 let, máme dvě děti. A poslední dobou to jde od desíti k pěti. Přítel si nedávno koupil barák, má se celý rekonstruovat. Zatím řeší všechno možný papírování atd. aby mohl začít, asi bude žádat i o nějakou hypotéku. No a představte si, já v tom baráku nikdy nebyla, nikdy se mnou neřešil, jaký jsou tam problémy, co se bude přestavovat, tak to bude vypadat. Mám takový pocit, že se mnou vůbec do budoucna nepočítá. Vlastně takový pocit už mám dlouho. Vůbec se mnou nemluví, vše řeší s jeho kamarády a já se vše dozvím až když je všechno vyřešený :( A ten barák byla asi poslední kapka.
Prostě vše jde mimo mě. Asi jsem spíš jen spolubydlící, než partner.

Tady rada asi žádná není. Jen jsem si chtěla trošku ulevit, protože se nemám komu vypovídat.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

Monchichik
Závislačka 4714 příspěvků 30.09.18 12:55

No tak to fakt vypadá, že nejsi ani spolubydlící, protože té by se možná zmínil. A počítá tam s tebou, že se přistěhuješ nebo jak?

radúna
Extra třída :D 11952 příspěvků 30.09.18 13:00

Asi bych chtěla znát svou pozici v tom vztahu. Zeptala bych se a podle toho se i zařídila.
Buď sama anebo jako partneři a to vy dva nejste.

Božislava
Ukecaná baba ;) 1304 příspěvků 30.09.18 13:01

Hloupá nejsi. Hloupý je tvůj partner. Sorry, jako.

nostress
Extra třída :D 13225 příspěvků 30.09.18 13:03
@Anonymní píše:
S partnerem jsme spolu 14 let, máme dvě děti. A poslední dobou to jde od desíti k pěti. Přítel si nedávno koupil barák, má se celý rekonstruovat. Zatím řeší všechno možný papírování atd. aby mohl začít, asi bude žádat i o nějakou hypotéku. No a představte si, já v tom baráku nikdy nebyla, nikdy se mnou neřešil, jaký jsou tam problémy, co se bude přestavovat, tak to bude vypadat. Mám takový pocit, že se mnou vůbec do budoucna nepočítá. Vlastně takový pocit už mám dlouho. Vůbec se mnou nemluví, vše řeší s jeho kamarády a já se vše dozvím až když je všechno vyřešený :( A ten barák byla asi poslední kapka.
Prostě vše jde mimo mě. Asi jsem spíš jen spolubydlící, než partner.Tady rada asi žádná není. Jen jsem si chtěla trošku ulevit, protože se nemám komu vypovídat.

Tak v tom případě už bych si s ním dávno sedla, a v klidu si to všechno ujasnila. Pokud je to tak, jak popisuješ, pak bych takový „vztah“ považovala za ztrátu času.

Chytrak
Závislačka 2734 příspěvků 30.09.18 13:05
@Monchichik píše:
No tak to fakt vypadá, že nejsi ani spolubydlící, protože té by se možná zmínil. A počítá tam s tebou, že se přistěhuješ nebo jak?

No to je teda husty. To by me taky zajimalo. Ale mozna si tam nastehuje manzelku cislo 2 o ktere se zakladatelce zapomnel zminit, ze uz davno ma. :think:

srpen89
Ukecaná baba ;) 1723 příspěvků 30.09.18 13:06

A to ho jako vybiral a koupil bez tebe ? :think: Pokud ano, myslím , ze neni moc co resit.

TrueIsFalse
Zasloužilá kecalka 860 příspěvků 30.09.18 13:12
@Božislava píše:
Hloupá nejsi. Hloupý je tvůj partner. Sorry, jako.

Právě naopak, on si to zařídil moc dobře.

beruska9
Extra třída :D 10644 příspěvků 30.09.18 13:15

A pak pry proc se lidi berou…no, treba proto, aby nedopadli takhle. Aspon financne, vztahove muzou samozrejme dopadnout stejne i hur.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 13:22

@srpen89 ano, vybral a koupil sám. Tedy vybral, ono nebylo z čeho vybírat, byl to jediný barák za rozumnou cenu ve městě.

@beruska9 finančně na tom jsem pořád stejně

já právě pořád a asi i naivně čekám, jestli bude chtít, abych se nějak podílela na tom návrhu přestavby. Zatím je to ve stavu, čekání na cenu od odhadce, aby si mohl vzít hypo.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 13:25
@Anonymní píše:
Prostě vše jde mimo mě. Asi jsem spíš jen spolubydlící, než partner.Tady rada asi žádná není. Jen jsem si chtěla trošku ulevit, protože se nemám komu vypovídat.

Neboj,nejsi jediná. Přesně tohle zažívám taky. Jen s rozdílem že my jsme 8 let manželé. Taky vše řeší s kamarády a já se to pak dozvím až od nich. Vůbec se mnou nekomunikuje. Nevím co se stalo,ale tady je bohužel každá rada drahá. Píšu jen kvůli podpoře,ať víš že v tom nejsi sama. :roll:

_0812_
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 30.09.18 13:27

Řekla bych mu, že jsem se dala na běžeckou dráhu, pak počkala, až se ohne a s co největším rozběhem ho kola do pr…tohle se nedělá ani jako překvapení. Plus bych mu výši splátek hypotéky zvedla o alimenty.

terien
Echt Kelišová 7704 příspěvků 30.09.18 13:36
@beruska9 píše:
A pak pry proc se lidi berou…no, treba proto, aby nedopadli takhle. Aspon financne, vztahove muzou samozrejme dopadnout stejne i hur.

To, že on si koupil barák neznamená, že ona na tom finančně ztratí. Možná právě v manželství na to mohla dojet mnohem hůř. Manželství to nezachrání ani finančně, ani jinak.

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 1753 příspěvků 30.09.18 13:39
@Anonymní píše:
@srpen89 ano, vybral a koupil sám. Tedy vybral, ono nebylo z čeho vybírat, byl to jediný barák za rozumnou cenu ve městě.

@beruska9 finančně na tom jsem pořád stejně

já právě pořád a asi i naivně čekám, jestli bude chtít, abych se nějak podílela na tom návrhu přestavby. Zatím je to ve stavu, čekání na cenu od odhadce, aby si mohl vzít hypo.

Předtím, než si vezme hypotéku, bys měla být rozvedená. Nebo chceš splácet něco, cos neviděla?
Já nechápu, že jsi taková ovce, co mlčí. Má tě za ovci, co ani nemluví, ani nebečí ani asi neřve. A to bys zřejmě měla, když dělá takový rozhodnutí bez Tebe.
Jestli má jinou, musí si tu hypotéku vzít MIMO vaše manželství, aby to už nešlo ze Tvého rozpočtu. Ať to splácí s tou, která tam půjde bydlet nebo s kámošema, co ví vše.

Jak si s to udělala, takový to máš. Je to na rozvod. Jsi sama už dávno.

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 1847 příspěvků 30.09.18 13:41
@Anonymní píše:

To je jeden z důvodu, proč jsem zastánce svateb. Tady bych nemusela číst ani do konce, ale přítel- (Po 14 letech?) přítele má naše 15letá dcera a chodí spolu ven. Koupil si? Takže jste spolu neřešili takový velký životní krok, evidentně nemáte finance společné a neřešíte spolu budoucí kroky…prostě je to „pouze“ otec tvých dětí, žádné další společná pouta, projekty a vazby asi nemáte. Ale soudím jen z tohoto příspěvku, nevím, jakých bylo těch 14 let.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jandová po letech na párty: Zvítězila konečně nad svými démony?

Zuzana Jandová (31) bezesporu patří k nejpůvabnějším a nesmyslnějším... číst dále >

Doma a s vínem! Menzelovi zveřejnili spokojenou fotku z rodinné večeře

Rodina Jiří Menzela (80) slaví! Slavný režisér se po téměř roce, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >