Jsem vdaná a toužím po jiném

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.18 19:02
Jsem vdana a touzim po jinem

Zdravím,
jsem obycejna 15let vdana ženská, ktere manželství moc nefunguje. A objevil se muz, se kterym nas to k sobe az neuvěřitelně přitahuje. Zname se uz roky jen nikdy nebyla nejak příležitost, on zenaty nebo jsme se nevideli. Nyni je uz par let rozvedeny a potkali jsme se na vecirku, kde se mi vyznal, jak moc ho pritahuju, ja mu to oplatila, ale neudelala nic. Vysvetlila jsem mu, ze jsem vdana a ze jsem nikdy neverna nebyla a on zas, ze ma moralni hranice a nerad by sel do vdane zeny. Tim to skoncilo.
Jenze po nejake dobe, doslo u nas doma k velke krizi a tento muz se znovu objevil. Tentokrát jako zakaznik v mem kadeřnictví. Dali jsme si kafe, ja mu rekla o nasi krizi doma a rozloučili jsme se dlouhym polibkem. Od te doby jsme se parkrat potkali na ulici a pak zase prisel na strihani. Bylo videt, ze ocekaval pokračování polibku, ale ja se mu vyhybala jak jen mohla a odolala. Protoze ten den jsem doma resila jine veci a chtela mit cistou hlavu. Pak jsem samozřejmě litovala. Nyni byl u me vcera a ja tak chtela, jenze on pospichal ???? potom jsem mu napsala, ze je skoda, ze uz musel jit, ze jsem potrebovala pusu..napsal, ze na to taky myslel, ale ze myslel, ze to neni vhodny, ze jsem vypadala, ze jsem v pohode a ze myslel, ze se to u nas doma zlepsilo. Napsala jsem, ze nezlepsilo a ze to, co mam doma nema s pusou nic společného. Uz neodepsal…
A ja tu ted sedim a nevim, zda mu znovu napsat, ze tu pusu potrebuju stale a jestli se nechce stavit mi ji dat. Nechci byt trapna, nebo aby myslel, ze ho uhanim, ale na druhou stranu jsme dospělí a mam rada, rict si veci na rovinu… sam se asi neozve… bud ma opravdu strach jit do vdane zenske, nebo ma opravdu takove moralni hranice…nevim, ale vim, ze on se prvni neozve. A ja bych to tamk potřebovala. Myslite, ze je blby…napsat mu zase jako první a na rovinu?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Paola21
Závislačka 3536 příspěvků 06.11.18 19:05
@Anonymní píše:
Zdravím,
jsem obycejna 15let vdana ženská, ktere manželství moc nefunguje. A objevil se muz, se kterym nas to k sobe az neuvěřitelně přitahuje. Zname se uz roky jen nikdy nebyla nejak příležitost, on zenaty nebo jsme se nevideli. Nyni je uz par let rozvedeny a potkali jsme se na vecirku, kde se mi vyznal, jak moc ho pritahuju, ja mu to oplatila, ale neudelala nic. Vysvetlila jsem mu, ze jsem vdana a ze jsem nikdy neverna nebyla a on zas, ze ma moralni hranice a nerad by sel do vdane zeny. Tim to skoncilo.
Jenze po nejake dobe, doslo u nas doma k velke krizi a tento muz se znovu objevil. Tentokrát jako zakaznik v mem kadeřnictví. Dali jsme si kafe, ja mu rekla o nasi krizi doma a rozloučili jsme se dlouhym polibkem. Od te doby jsme se parkrat potkali na ulici a pak zase prisel na strihani. Bylo videt, ze ocekaval pokračování polibku, ale ja se mu vyhybala jak jen mohla a odolala. Protoze ten den jsem doma resila jine veci a chtela mit cistou hlavu. Pak jsem samozřejmě litovala. Nyni byl u me vcera a ja tak chtela, jenze on pospichal ???? potom jsem mu napsala, ze je skoda, ze uz musel jit, ze jsem potrebovala pusu..napsal, ze na to taky myslel, ale ze myslel, ze to neni vhodny, ze jsem vypadala, ze jsem v pohode a ze myslel, ze se to u nas doma zlepsilo. Napsala jsem, ze nezlepsilo a ze to, co mam doma nema s pusou nic společného. Uz neodepsal…
A ja tu ted sedim a nevim, zda mu znovu napsat, ze tu pusu potrebuju stale a jestli se nechce stavit mi ji dat. Nechci byt trapna, nebo aby myslel, ze ho uhanim, ale na druhou stranu jsme dospělí a mam rada, rict si veci na rovinu… sam se asi neozve… bud ma opravdu strach jit do vdane zenske, nebo ma opravdu takove moralni hranice…nevim, ale vim, ze on se prvni neozve. A ja bych to tamk potřebovala. Myslite, ze je blby…napsat mu zase jako první a na rovinu?

Proč se tímhle neřídíš ve vztahu ke svému manželovi? :nevim:

karkarka
Závislačka 2669 příspěvků 06.11.18 19:07

Uz ho uhanis.

Janičcka92
Kecalka 402 příspěvků 06.11.18 19:08

@Paola21 přesně tak, první co mě napadlo :palec: anonymní nejdřív si to vyřeš doma, to udeláš podle mě nejlíp :roll:

rena621
Ukecaná baba ;) 1262 příspěvků 06.11.18 19:14
@Anonymní píše:
Zdravím,

Nejdriv vyres manzelstvi pak nove vztahy.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.18 19:15

Holky, nezlobte se, ale muj dotaz nebyl o tom, jestli mam byt neverna nebo ne. Kdyby to doma vyresit slo tak lehce, udelala bych to.....ale o manželství jsem vubec psat nechtela.....

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.18 19:16
@karkarka píše:
Uz ho uhanis.

Tim, ze jsem mu napsala jednu sms jako prvni ?

tzipora
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 06.11.18 19:17

Nech ho dýchat. On se ti ozve sám nebo za tebou přijde do kadeřnictví, neboj. Muž nemá rád, když ho někdo uhání, tak teď vzal zpátečku, ale jen dočasně. :D

vjerunqa
Závislačka 3146 příspěvků 06.11.18 19:18

Kolik Ti je? Máte děti? V téhle fázi bych nepsala a vyčkala.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.18 19:24

Radím ti dobře, kašli na to. Já vím, že je to lákavé, opojné, člověk cítí to, co už dlouho necítil, přemýšlí jestli to není naposledy co tě někdo chce, že by tu šanci měl využít,… Ale má to o druhou stranu - lži, zklamání, nesplněná očekávání, bolavé srdce i duši kterou jenom někdo využil a pošlapal. Ono i to svědomí se ozve i když asi ne hned a taky to není hezká písnička, ale nejhorší je, že někomu uvěříš, dáš svý city vabank a nakonec zjistíš, že jemu na tom vůbec nezáleží a chtěl si jenom užít. Ve finále ani nebude mít koule na to ti říct, že už o tebe nestojí. Vlastní trpká zkušenost za kterou ve finále děkuju protože mi neskutečně otevřela oči a možná zachránila to nejlepší, co mě v životě potkalo. Ale vyžrala jsem si to až do dna, to mi věř.

Motýlek17
Povídálka 21 příspěvků 06.11.18 19:27
@tzipora píše:
Nech ho dýchat. On se ti ozve sám nebo za tebou přijde do kadeřnictví, neboj. Muž nemá rád, když ho někdo uhání, tak teď vzal zpátečku, ale jen dočasně. :D

Souhlasím s tziporou. Nepiš další zprávu. Potřebuje si tu informaci, že to u vás není dobré vstřebat. A pokud o tebe stojí, tak se objeví v kadeřnictví. ;)

tzipora
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 06.11.18 19:31
@Anonymní píše:
Tim, ze jsem mu napsala jednu sms jako prvni ?

Ano. Muži jsou raději, když můžou dobývat. Neboj, ozve se.

unuděná
Kelišová 5555 příspěvků 2 inzeráty 06.11.18 20:06
@Anonymní píše:
Holky, nezlobte se, ale muj dotaz nebyl o tom, jestli mam byt neverna nebo ne. Kdyby to doma vyresit slo tak lehce, udelala bych to.....ale o manželství jsem vubec psat nechtela.....

jenze ono to jde ruku v ruce.kdybys zila ve spokojenem vztahu,vubec by tu tato diskuze nebyla :nevim: nemuzes cekat,ze ti budeme radit jak na milence,kdyz vime,ze mas doma manzela a deti :think: S manzelem jsme spolu 14let,takze snad mohu radit fundovane- vim,jak lakave muze byt pomysleni na jine muze,obzvlast,kdyz i protejsek jevi zajem.Ale!Nikdy bych nesla do noveho vztahu,dokud neni ten puvodni vyreseny.Z toho kouka akorat trapeni pro vice stran.Vyres si nejprve manzelstvi,a reci,ze neni jak to vyresit,nejsou na miste.Neexistuje situace,ktera by nesla resit.

Paola21
Závislačka 3536 příspěvků 06.11.18 20:33
@Anonymní píše:
Holky, nezlobte se, ale muj dotaz nebyl o tom, jestli mam byt neverna nebo ne. Kdyby to doma vyresit slo tak lehce, udelala bych to.....ale o manželství jsem vubec psat nechtela.

Tak proč jsi o něm psala? Jinak jak píše @unuděná, srovnej si jako dospělá dosavadní vztah a pak řeš po SMS, jestli si mu máš říct o pusu nebo ne - což mi teda připadá taky nevyzrálé…

Lada84
Ukecaná baba ;) 2011 příspěvků 06.11.18 20:39
@Anonymní píše:
Radím ti dobře, kašli na to. Já vím, že je to lákavé, opojné, člověk cítí to, co už dlouho necítil, přemýšlí jestli to není naposledy co tě někdo chce, že by tu šanci měl využít,… Ale má to o druhou stranu - lži, zklamání, nesplněná očekávání, bolavé srdce i duši kterou jenom někdo využil a pošlapal. Ono i to svědomí se ozve i když asi ne hned a taky to není hezká písnička, ale nejhorší je, že někomu uvěříš, dáš svý city vabank a nakonec zjistíš, že jemu na tom vůbec nezáleží a chtěl si jenom užít. Ve finále ani nebude mít koule na to ti říct, že už o tebe nestojí. Vlastní trpká zkušenost za kterou ve finále děkuju protože mi neskutečně otevřela oči a možná zachránila to nejlepší, co mě v životě potkalo. Ale vyžrala jsem si to až do dna, to mi věř.
:potlesk: :potlesk: :potlesk:
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >