Jsem vdaná - okouzlila mě žena

Anonymní
2.5.17 22:36

Jsem vdaná- okouzlila mě žena

Ahoj. Anonym snad všichni pochopíte. Jsem pět let s přítelem a rok vdaná.
Máme malé dítě. Před přítelem jsem nějaké ženy měla. Dřív jsme chodili i do trojky.. S partnerem nám to klape, máme se rádi, ale ted´ k věci..
Asi před měsícem jsme měli po dlouhé době hlídání a tak jsme se rozhodli, že vyrazíme na pivo. V baru ani nevím jak jsme se,,skámošili´´ s barmankou a po pár pivech a panácích jsme si ji vedli domů.. bylo to moc fajn i když moc alkoholu.. po nějaké době se to opakovalo zase.. Já jsem s ní v kontaktu a docela se vídáme. No a začínám v tom být až po uši. Za dva dny máme jít spolu samy dokonce i na víno a já se bojím aby to nedopadlo,, nevěrou´´.. i když partner se tváří, že mu to nevadí.. :think: ale úplně tomu nevěřím..
Rozumné by bylo ukončit to za včas, ale nějak je to silnější než já.. Doma samozřejmě funguju jak mám, ale pořád na ni myslím.. Poraďte.. Je to pro mě docela vzrůšo protože co si budem povídat po pěti letech vztahu už trošku rutina, ale bojím se abych se do toho moc nezamotala.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

26162
2.5.17 22:38
@Anonymní píše:
Ahoj. Anonym snad všichni pochopíte. Jsem pět let s přítelem a rok vdaná.
Máme malé dítě. Před přítelem jsem nějaké ženy měla. Dřív jsme chodili i do trojky.. S partnerem nám to klape, máme se rádi, ale ted´ k věci..
Asi před měsícem jsme měli po dlouhé době hlídání a tak jsme se rozhodli, že vyrazíme na pivo. V baru ani nevím jak jsme se,,skámošili´´ s barmankou a po pár pivech a panácích jsme si ji vedli domů.. bylo to moc fajn i když moc alkoholu.. po nějaké době se to opakovalo zase.. Já jsem s ní v kontaktu a docela se vídáme. No a začínám v tom být až po uši. Za dva dny máme jít spolu samy dokonce i na víno a já se bojím aby to nedopadlo,, nevěrou´´.. i když partner se tváří, že mu to nevadí.. :think: ale úplně tomu nevěřím..
Rozumné by bylo ukončit to za včas, ale nějak je to silnější než já.. Doma samozřejmě funguju jak mám, ale pořád na ni myslím.. Poraďte.. Je to pro mě docela vzrůšo protože co si budem povídat po pěti letech vztahu už trošku rutina, ale bojím se abych se do toho moc nezamotala.. :nevim:

no přijdeš mi do toho zamotaná už dost…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1248
2.5.17 22:39

Tyjo 8o tohle si neumim ani představit, ale rozhodně tě neodsuzuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
210
2.5.17 22:54

Je to skutečně vše tak? Vypadá, jak by o ni měl zájem i partner. Skoro k neuvěření.

Trojka mi přijde divný řešení. Buď to je promiuitní vztah, jednorázově, nebo párkrát. Nebo dlouhodoběji, ale stejně nevidím perpektivu. Když je ona bi, tak jí to asi nebude vyhovovat, být jako druhá partnerka pro nějaký pár. Nebo bude mít vedle toho ještě nějaké páry, kde si taky zajde? Abyste se nenakazili.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.5.17 23:37

Chapu tvoji tvoji situaci, byla jsem v podobne, s tim rozdilem, ze u nas slo o lehke bdsm praktiky spis nez klasicky sex. Tak nejak se to namanulo s kamaradkou - me to vzdy lakalo zkusit, jaky by to bylo s zenou a manzel (4roky manzel, 11 let spolu) mi to umoznil :oops:. Na jednu stranu zazitky fantasticky, na druhou stranu moralni vycitky a reseni zarlivosti (paradoxne moji vlastni) taky hrozny. A to jsme meli docela presne nastaveny hranice a pravidla. U nas se to vyresilo samo - kamaradka si nasla pritele a k nam se nastehovala tchyne :lol:. Sla bych do toho znova? Asi jo…
Co ti mam poradit? nevim… snad jen ze byste porad vsichni tri meli o vsem navzajem vedet a souhlasit… ty musis vedet a citit jestli to ustoji tvoje svedomi i vas vztah. jinak Carpe Diem :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
2.5.17 23:57

Jen aby se nezamiloval i partner. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
421
3.5.17 00:25
@Werushka77 píše:
Jen aby se nezamiloval i partner. :roll:

To by byla idealni situace ne? Vsichni tri zamilovani :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
pohledmuze
3.5.17 00:40

No jo, trojky jsou leda tak na vyradeni v mladi, ale v manzelstvi to nebude sekat dobrotu… :think:

• Citovat
  • Upravit
4629
3.5.17 07:19

@pohledmuze Mam stejny nazor, jak jsou tam city, tak je to obrovské riziko.
Lepsi v mladí si užit a pak tyhle veci do vztahu netahat :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.5.17 23:10

Partner s ní nespal, jen se koukal.. o partnera jsem se postarala už sama.. Ona ho moc nebere aspoň to tvrdí.. :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
4629
3.5.17 23:12

Jsem asi úplně mimo. Tohle je nad moje chápání. Obdivuju tu toleranci. Asi jsem 100 let za opicema :think: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama