Jsem ve 35+6tt a začalo mě trápit zahlenění a kašel

13.9.20 09:02

Jsem ve 35+6tt a začalo mě trápit zahlenění a kašel..

Jsem ve 35+6tt a začalo mě trápit zahlenění a kašel..co jste si na to těhulky mohli vzít? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
71
13.9.20 09:07

Na kašel beru sirup stop kašel od Dr. Weisse.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
403
13.9.20 09:16

Nic moc si vzít nemohou. Začni s domácíma medicínama - různé bylinkové čaje s medem (střídat to, pro jistotu) a cukr nebo med s cibulí, nechat den dva odstát a pak jíst po lžičkách sirup.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
921
13.9.20 09:29

Já jsem teď ukončeny 33 tt a mám to same, brala jsem si preventan akut, vitamin c, vitamin d, pastilky s propolisem a různé cajiky (nejsilnější si dělám Samahan) nebo voda s citronem. Mám tady sušené goji, tak si občas zobnu. Lehké jídlo, ovoce, zelenina, maso s brambory. Plus raději ležet a nikam nechodit, aby se to nehorsilo, silnější kalibr totiz nasadit nemůžeme :lol:. Mám to od středy večera a dneska už skoro ok, už skoro ani nekaslu, jen ještě ta rýma se me trochu drží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
469
13.9.20 10:10

Taky jsem chytla. Neberu tedy nic, jen vitamin C a teplý čaj. Jde to. Ale vitamin C mi nechtěla ženská v lékárně prodat, že jsem těhotná. Neprozřetelně jsem jí řekla, že je to pro mě :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1100
13.9.20 14:53

Jak psala Aslanka, můžeš si vzít stop kašel, muže se bez problému i v těhotenství. Já ho kupuji i dětem, za mě je to super sirup a do nosu vincentku, tu můžeš i kloktat. A samozřejmě čaj s medem a hodně citronu. Přeji brzké uzdravení

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.9.20 19:58

Všem moc moc děkuji za typy :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie