Jsem ve 41+1 TT a neděje se nic

Anonymní
1.12.19 20:08

Jsem ve 41+1 TT a neděje se nic

Ahojky. Jsem dnes 41+1 a pořád se neděje vůbec nic. Prvorodička. Potřebuji se optat jak jste na tom byly s porodem přes termín vy? Nějaké příznaky nebo to přijde ihned? Chlap mi potřebuje nutně odjet na 2 dny pracovně - do úterý, ale chce být s námi až to vypukne a dost ho to štve, ale musí a tak by jsem nerada i když to vím, že to neovlivním rodila až odjede, tak zdali se to dá nějak poznat, že opravdu mimčo počká na vyvolání a nevypukne to třeba zítra :D zatím se mu fakt evidentně vůbec nechce. Vyvolání mám ve čtvrtek a to si vzal už aktivně volno. Jenže známé zákony schválnosti :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1748
1.12.19 20:25

Bohužel nic nepoznáš. Ráno můžeš být na sedm západů a večer rodíš :nevim:. Doporučuji pořešit záložní plán. Jinak já jsem rodila 41+1. Od prvních příznaků necelých 24h. Jak daleko jede?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
137
1.12.19 20:28

Já jsem teda rodila na termín, ale že to přichází, jsem nepoznala. Žádní poslicci, žádný odchod zátky, prostě jsem šla večer spát, v 1 ráno jsem se vzbudila s lehkou bolesti zad a ve 4 ráno byla malá na světě. Taky prvorodicka. Takže si myslím, že někdy to zkrátka nepoznáš, že to přichází. Třeba ti najednou praskne voda bude to. Nikdy nevíš :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.12.19 20:32

@Sue2008 Právě že do zahraničí, do Maďarska a vrátí se v úterý během dne, bohužel ale musí a řádně ho to štve má strach, že to propasne, ale nedá se nic dělat no. Já jen, že na porod cekame už 14 dní a pořád to nevypadá nebo já nepociťuji nic co tomu nasvědčuje a už spoleham na to umělé vyvolání, protože po všech zkouškách se stejně nic nestalo. Údajně jsem otevřená na 1 cm a CS mám od minulé kontroly 6, ale ani hamilton nezabral tak doufám, že třeba volných režimem a válením se by to ještě udržet třeba šlo. Myslím, že by byl přítel zklamaný, že to nestihl i když by to asi prebila radost si myslím :D

• Citovat
  • Nahlásit
302
1.12.19 20:33

Ja jsem taky nic nepoznala. Presne v den terminu jsem mela nastup do nemocnice, ze budou druhy den rano vyvolavat porod. Vecer mi jeste delali vysetreni a pasy, deloha absolutne klidna, nic se nedelo. V jedenact vecer mi zacalo tvrdnout bricho, v jednu rano doktorka tvrdila, ze to asi jeste neni porod a ve 3 rano jsme byla odrodena :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.12.19 20:33

@Luclic Když mě vždy začne právě nějaká typická před porodní popisována bolest, ale vždycky mě to odeznělo. Takhle asi už 100× tak jsem to přestala už řešit jako možný porod :D

• Citovat
  • Nahlásit
1558
1.12.19 20:40

To nevykoumas, marnej boj :lol: ja rodila 42+1 vyvolavane, proste se ji jeste nechtelo :) a to jsem se v noci ve 41+5 vzbudila s kontrakcema po 1-2 minutach. Vyrazili jsme do porodnice a po 5 hodinach, jako kdyz utne… Delala si z nas prcu 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
1.12.19 20:42

Přenášela jsem 11dní, pohrozili mi vyvolávačkou a malá se rozhodla jít na svět nakonec sama.Byla jsem prvorodička.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8336
1.12.19 21:35

Já jsem přenášela jen 5 dní, ale za celou dobu zadní poslicci, tvrdnuti nic. Pak me zacali bolesti v zadech a rano na kontrole v porodnici mi tvrdili, ze to nic není a poslali mě domů no a v noci sme jeli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2133
2.12.19 08:05

Já neměla žádné příznaky nic… nakonec mi ho vyvolavali… nicméně pokud mas už dávno po termínu, lze se domluvit s lékaři a oni ti ho vyvolají,… mamce to taky tak udělali, taťka jel služebně na 3mes pryč… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.12.19 11:59

Tak jsem se dnes informovala jak to asi tak bude když jsem byla v poradně, ale všem moc děkuji :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.12.19 12:00

@Hancue já už mám termín vyvolání, ohledně právě toho se zde ptám :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
2133
2.12.19 16:37
@Anonymní píše:
@Hancue já už mám termín vyvolání, ohledně právě toho se zde ptám :lol:

Na přání ti porod udělají :lol: