Jsem ve vztahu se sobcem

Anonymní
25.10.20 17:21

Jsem ve vztahu se sobcem

Dobrý večer, s přítelem jsme spolu pět let. On je má první láska a miluji ho, ale v některých názorech se lišíme. Například když mi rekne, že se mnou nechce mít nikdy děti a nikdy si mě nevezme že je to zbytečný. Nebo že proč se sestehovavat když takhle je to levnejsi. Občas pochybuji že mu na mě záleží. Proč se nezajímá i o to co chci já? Že chci třeba děti. Na dovolenou prý jel kvůli mě a celkově by nejradši nedělal nic co nemusí. On není špatný je s ním sranda, po jisté stránce nám to klape, ale jakmile se jedná o něco co chci a on ne tak se vždy podřídím já. Nemáte nějaké typy na to, jak si může více obmotat? Aby mi zavolal že mu chybím, nebo že mě miluje jen tak. vysiluje mě jak se snažím jen já.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5556
25.10.20 17:23

Znám na 100% zaručenou metodu a to vyměnit chlapa! Chlapa nepředěláte, tuplem potom, co jste si ho takto 5 let vychovávala a naučila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.20 17:25

Tak tomu se právě snažím předejít, vždy když potřebuji tak pro mě přijede, nakoupí, uklidí to ano, ale nechápu jak může vidět jen sebe. Řeknu že bych šla na procházku a on odpoví tak jdi. Nebo do kina. Nemyslím si že jsem náročná

• Citovat
  • Nahlásit
60912
25.10.20 17:27
@Anonymní píše:
Dobrý večer, s přítelem jsme spolu pět let. On je má první láska a miluji ho, ale v některých názorech se lišíme. Například když mi rekne, že se mnou nechce mít nikdy děti a nikdy si mě nevezme že je to zbytečný. Nebo že proč se sestehovavat když takhle je to levnejsi. Občas pochybuji že mu na mě záleží. Proč se nezajímá i o to co chci já? Že chci třeba děti. Na dovolenou prý jel kvůli mě a celkově by nejradši nedělal nic co nemusí. On není špatný je s ním sranda, po jisté stránce nám to klape, ale jakmile se jedná o něco co chci a on ne tak se vždy podřídím já. Nemáte nějaké typy na to, jak si může více obmotat? Aby mi zavolal že mu chybím, nebo že mě miluje jen tak. vysiluje mě jak se snažím jen já.

Rozejdi se s nim.. On se nezmění :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60912
25.10.20 17:28
@Anonymní píše:
Tak tomu se právě snažím předejít, vždy když potřebuji tak pro mě přijede, nakoupí, uklidí to ano, ale nechápu jak může vidět jen sebe. Řeknu že bych šla na procházku a on odpoví tak jdi. Nebo do kina. Nemyslím si že jsem náročná

To je přesně ono, protože je sobec a je mu to fuk.. A to se prostě nezmění.. Jede takhle 5 let, bude jen hůř

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6004
25.10.20 17:31

A jemu plati najem rodice nebo bydli u nich? Vzdyt bydlet ve 2 je naopak levnejsi, nez kazdy sam. :nevim:
A neni lepsi byt s normalnim chlapem, nez ho manipulovat a vytrucovavat si veci, ktere jsou bezne v normalnim vztahu?
Ja bych si to nemaloval na ruzovo, ty ho neprevychovas prave proto, ze je sobec. On delat to co si prejes nebude nikdy, pokud to nebude v jeho zajmu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
302
25.10.20 17:33

Řekl ti, že děti nechce, svatbu nechce, bydlet s tebou nechce. Ty rozchod nechceš, člověk se nemění. Budeš se jen trápit, ale je to tvá volba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12193
25.10.20 17:34

Takto mu to vyhovuje a nedonutis ho to zmenit.
Mam takoveho kolegu. Uz je mu 45 a s kazdou jede tento styl. Jakmile dotycna zacne tlacit, ze chce vic, vymeni ji za jiny model. Nechce s zadnou zenou zit ve spolecne domacnosti a nechce deti. Cizi deti mu nevadi, o ty se nemusi starat, nejsou jeho. Ma svoje kamarady, kteri se postupne rozvedli, a uzivaji si zivota v te sve parte.
Zkratka mate jine predstavy o zivote. Bud se tem jeho prizpusobis anebo ho opustis. Nic mezi tim neni :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2013
25.10.20 17:34

Najdi si nového partnera. Tohle je úplně o ničem :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7557
25.10.20 17:36
@Anonymní píše:
Dobrý večer, s přítelem jsme spolu pět let. On je má první láska a miluji ho, ale v některých názorech se lišíme. Například když mi rekne, že se mnou nechce mít nikdy děti a nikdy si mě nevezme že je to zbytečný. Nebo že proč se sestehovavat když takhle je to levnejsi. Občas pochybuji že mu na mě záleží. Proč se nezajímá i o to co chci já? Že chci třeba děti. Na dovolenou prý jel kvůli mě a celkově by nejradši nedělal nic co nemusí. On není špatný je s ním sranda, po jisté stránce nám to klape, ale jakmile se jedná o něco co chci a on ne tak se vždy podřídím já. Nemáte nějaké typy na to, jak si může více obmotat? Aby mi zavolal že mu chybím, nebo že mě miluje jen tak. vysiluje mě jak se snažím jen já.

A jaký máš k tomu, proboha, motiv, že se tak snažíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
516
25.10.20 17:41
@Anonymní píše: ...... miluji ho,… .......se mnou nechce mít nikdy děti ......nikdy si mě nevezme ......pochybuji že mu na mě záleži .......jakmile se jedná o něco co chci a on ne tak se vždy podřídím já. ......vysiluje mě jak se snažím jen já.

Opravdova laska :roll:

Příspěvek upraven 25.10.20 v 17:42

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17255
25.10.20 17:41

Jsem ve vztahu se sobcem.
Proboha, proč?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17255
25.10.20 17:42
@PaníBovaryová píše:
A jaký máš k tomu, proboha, motiv, že se tak snažíš?

prý je to poslední chlap na planetě Zemi, jinak též nechápu :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.20 17:45

Promiň ale ty se chceš do konce života podřizovat a upozaďovat to, co ty by si chtěla? Nedám ti typ jak si ho obmotat, protože v tom nevidím smysl. Za mě takhle, já bych z takového vztahu odešla, nevím totiž proč bych měla plýtvat svůj čas s někým, kdo za to nestojí. Také by si po něm neměla chtít věci, které on sám nechce, měl by on sám chtít. Proto ti bude lépe samotné a později s někým, kdo bude chtít sám. I ty budeš mít lepší pocit, že někdo dělá věci pro tebe, že on sám chce, a ne že je dělá proto, že ty by si to tak chtěla. :srdce: Myslím to pro tebe dobře.

• Citovat
  • Nahlásit
2445
25.10.20 18:00

A k čemu je ti chlap, který si tě nechce vzít, mít s tebou děti, nechce s tebou bydlet, nechce s tebou nikam chodit a jezdit??? Že s tebou občas promluví, zasexuje a vezme na nákup? Takhle chceš žít celý život? Za 5 let se nezměnil a můžu ti zaručit, že teď už se bude měnit jen k horšímu, protože prvotní zamilovanost už je dávno fuč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama