Jsem podle vás věčně nespokojená ženská?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.19 08:12
Jsem vecne nespokojena zenska?

Ahoj zeny, nevim ani kde zacit, je toho hodne.
Manzel mi casto rika, ze at dela co dela, snazi se, jsem neustale nespokojena, do ted jsem si myslela, ze k tomu mam duvod, ale slysim to tak casto, ze ani nevim uz ci jsem..dam priklad, manzel pracuje uz delsi dobu, je ridic z povolani, ale jeho sef ma nejakou krizi a neplati..nejdriv jsem si rikala, ze pockame ale uz je to tri mesice co dostal jen jednu zalohu a uz je to doma dost znat, koukali jsme spolu po pracich dokonce byl i na jednom pohovoru na jinou praci, ale nabizeli malo penez, tak to pro me bylo jasne, ze budeme hledat dal, plati si totiz nejake dluhy z minulosti, takze by nam na domacnost moc nezbyvalo. Tak jsem se snazila pomoc a hledat praci s nim, dokonce se mu ozvali z byvale prace (neodesel sam, ale dostal vyhazov) jestli se nechce vratit zpatky, tak ja nadsena a on mi rekl, ze jsem se zblaznila, ze uz nechce vstavat ve 3h rano..nakonec z nej vypadlo, ze chce zustat tam kde je a plus k tomu bude jezdit po vecerech neco jineho 8o prijde mi to nesmysl, neni lepsi najit si jednu dobre placenou praci nez dve? :nevim: ja sama se staram o dceru 2,5let a v dobe kdy jsme meli financni problemy jsem nastoupila do prace+ na obcasnou brigadu, tudiz se sama staram o dceru, chodim do dvouch praci, plus na starost barak se zahradou a domacnost..nakonec to u nas vypada tak, ze pritel je pres den ve sve praci, pak tri ctyri hodiny doma a vecer odjizdi az do pulnoci dalsi kseft. Jsme s dcerou porad sami doma, mala ho ani moc nevidi, a ja uz jsem ze vseho take unavena :nevim: nakonec jsem ta spatna ja, ze se snazi vydelat penize a me se to opet nelibi..uz vazne nevim, kde mi hlava stoji..nazory?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.19 08:16

A takovych krizi uz bylo vic. Cenim si snahy,ze se snazi, ale prijde mi to jako, kdyz to jde jednoduse, tak proc bych si to neudelal slozity? :nevim:

Tichošlápek
Extra třída :D 14361 příspěvků 25.03.19 08:19

Názor? Můj manžel odchází ráno v šest a vrací se večer po sedmé. Kluky vidí hodinu než jdou spát. Tvůj muž je doma až čtyři hodiny v době, kdy to má smysl. V tomhle směru to mas podle mne v klidu. Víc by mi vadilo, ze zůstává někde kde mu neplatí - ale pokud ví, ze je to dočasná záležitost a je tam jinak spokojený, plus je ochotný výpadek v příjmech dohnat jinde, tak bych to nechala na něm. A ve tři ráno bych taky nevstavala :lol:

Danulinka16
Závislačka 2553 příspěvků 25.03.19 08:22

Měj by to taky vadilo, že zůstává v práci,kde z něj dělají blbce a neplatí mu.

Freeandwild
Kecalka 182 příspěvků 25.03.19 08:23

Hlavně proč zůstávat v práci, kde neplatí? Dělat zadarmo mi přijde postavené na hlavu, firma na tom stopro nebude moc dobře, za půl roku zkrachuje a vám zbydou akorát hodiny promrhaného času a bída s nouzí…
Chyba v Tobě určitě není, manžel opravdu plýtvá časem zbůhdarma - že není výplata, se může stát jednou, ale pokud to trvá měsíce… chápu, že je z toho určitě sám na nervy, ale Tvoje chyba to není a musí to být on, kdo se k tomu postaví čelem.

Lioness34
Ukecaná baba ;) 2485 příspěvků 25.03.19 08:33

ja moc nerozumím tomu na co se ptáš… manžel práci měnit nechce a je ochoten vzít večerní práci… podle mě jsi naštvaná i ze jsk musela do práce a jsi na vše sama…
tak se domluvte…sednete si a reálné to proberte, v klidu a bez hádek. Proste ok tak zkus ještě tři měsíce ale pokud platit nebudou, najdeme jinou firmu, kterou budeš moct jezdit ale platit bude… nenutila bych ho aby se vracel někam kde být nechce - byl vyhozen a ještě stává ve 3h ráno

Russet
Neúnavná pisatelka 15952 příspěvků 25.03.19 08:39
@Anonymní píše:
Ahoj zeny, nevim ani kde zacit, je toho hodne.
Manzel mi casto rika, ze at dela co dela, snazi se, jsem neustale nespokojena, do ted jsem si myslela, ze k tomu mam duvod, ale slysim to tak casto, ze ani nevim uz ci jsem..dam priklad, manzel pracuje uz delsi dobu, je ridic z povolani, ale jeho sef ma nejakou krizi a neplati..nejdriv jsem si rikala, ze pockame ale uz je to tri mesice co dostal jen jednu zalohu a uz je to doma dost znat, koukali jsme spolu po pracich dokonce byl i na jednom pohovoru na jinou praci, ale nabizeli malo penez, tak to pro me bylo jasne, ze budeme hledat dal, plati si totiz nejake dluhy z minulosti, takze by nam na domacnost moc nezbyvalo. Tak jsem se snazila pomoc a hledat praci s nim, dokonce se mu ozvali z byvale prace (neodesel sam, ale dostal vyhazov) jestli se nechce vratit zpatky, tak ja nadsena a on mi rekl, ze jsem se zblaznila, ze uz nechce vstavat ve 3h rano..nakonec z nej vypadlo, ze chce zustat tam kde je a plus k tomu bude jezdit po vecerech neco jineho 8o prijde mi to nesmysl, neni lepsi najit si jednu dobre placenou praci nez dve? :nevim: ja sama se staram o dceru 2,5let a v dobe kdy jsme meli financni problemy jsem nastoupila do prace+ na obcasnou brigadu, tudiz se sama staram o dceru, chodim do dvouch praci, plus na starost barak se zahradou a domacnost..nakonec to u nas vypada tak, ze pritel je pres den ve sve praci, pak tri ctyri hodiny doma a vecer odjizdi az do pulnoci dalsi kseft. Jsme s dcerou porad sami doma, mala ho ani moc nevidi, a ja uz jsem ze vseho take unavena :nevim: nakonec jsem ta spatna ja, ze se snazi vydelat penize a me se to opet nelibi..uz vazne nevim, kde mi hlava stoji..nazory?

Jestli najde jednu lépe placenou práci, tak do toho. Že nevidí skoro dítě, to mu nevadí?

Sama si nedovedu představit, že bych po noční dvanáctce, když je kluk už ve školce, šla hákovat ještě do Lidlu. Naštěstí nemusím řešit každou korunu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.19 08:45

A vy by jste nebyly holky nastvane? Uz ho neplati tri mesice a kdybych nechodila do prace, tak nemame z ceho zit..sef porad dava sliby,ze to doplati brzo a stale nic..me prijde rozumne najit si jednu praci a zbytek casu venovat rodine,domacnosti a svym konickum..takhle dela dve a kdyz je odpo chvili doma tak stejne nic neudela jelikoz je utahany. Ja jsem zustala na vsechno sama a uz to taky nedavam..porad se hadame jelikoz jsme oba unaveni, ale kdyz zacnu tema prace, tak to skonci tim,ze se mi porad neco nelibi..nakonec mam ze vseho pocit,ze jsem vazne spatna a nevim kudy kam :nevim:

Russet
Neúnavná pisatelka 15952 příspěvků 25.03.19 08:52
@Anonymní píše:
A vy by jste nebyly holky nastvane? Uz ho neplati tri mesice a kdybych nechodila do prace, tak nemame z ceho zit..sef porad dava sliby,ze to doplati brzo a stale nic..me prijde rozumne najit si jednu praci a zbytek casu venovat rodine,domacnosti a svym konickum..takhle dela dve a kdyz je odpo chvili doma tak stejne nic neudela jelikoz je utahany. Ja jsem zustala na vsechno sama a uz to taky nedavam..porad se hadame jelikoz jsme oba unaveni, ale kdyz zacnu tema prace, tak to skonci tim,ze se mi porad neco nelibi..nakonec mam ze vseho pocit,ze jsem vazne spatna a nevim kudy kam :nevim:

Já bych byla. Jsem zvyklá, že peníze prostě jsou. Zadarmo bych nepracovala. Ale já dělám u solventního zaměstnavatele.

jančamamča
Ukecaná baba ;) 1179 příspěvků 25.03.19 08:54

Já to spíš nechápu z jiného úhlu pohledu. Manžel je řidič z povolání… tzn, že musí dodržovat bezpečností přestávky a odpočinky atd. atd. A v tomto režimu jak píšeš je určitě nedodržuje… Takže, jestli je to tak jak píšeš - je to dřív nebo později o průser…

cecetka
Echt Kelišová 8234 příspěvků 25.03.19 08:55

Vadilo by mi, ze aktivne nehleda jinou stabilni praci. Vadilo by mi, ze spoleha na to, ze se partnerka postara o rodinne finance :nevim:

Lioness34
Ukecaná baba ;) 2485 příspěvků 25.03.19 09:04
@Anonymní píše:
A vy by jste nebyly holky nastvane? Uz ho neplati tri mesice a kdybych nechodila do prace, tak nemame z ceho zit..sef porad dava sliby,ze to doplati brzo a stale nic..me prijde rozumne najit si jednu praci a zbytek casu venovat rodine,domacnosti a svym konickum..takhle dela dve a kdyz je odpo chvili doma tak stejne nic neudela jelikoz je utahany. Ja jsem zustala na vsechno sama a uz to taky nedavam..porad se hadame jelikoz jsme oba unaveni, ale kdyz zacnu tema prace, tak to skonci tim,ze se mi porad neco nelibi..nakonec mam ze vseho pocit,ze jsem vazne spatna a nevim kudy kam :nevim:

Byly - ale nátlakem a hadkama nic nezmuzes. Takže si sednete a domluvte se. Tudiz - Heled Jirko oba nás to zmaha, takhle to nejde. Výdaje jsou jasné s příjmy taky. Musíme s tím něco udělat. V klidu a bez hádek. Takže je březen, pokud ti do konce května nedopalti vše co dluží, musíš nastoupit jinam. Tak bez jezdit k jiné společnosti, podíváme se, kde by bylo místo, pomůžu ti, ale nemůžou ti nedávat peníze. Vidím jak se snažíš a dres, chápu, ze se špatne začíná jinde, ale nepochybuji o Tobě, že by jsi to nezvládl. Nemůžeš být od nevidím do nevidím pryč .nebo jakou mas představu? Já už taky nemůžu, udělala jsem maximum, sla do práce a ještě si našla brigádu, starám se o dítě a o důl..... proste zkusila bych to tak.

Venetia
Hvězda diskuse 42391 příspěvků 25.03.19 09:34
@Tichošlápek píše:
Názor? Můj manžel odchází ráno v šest a vrací se večer po sedmé. Kluky vidí hodinu než jdou spát. Tvůj muž je doma až čtyři hodiny v době, kdy to má smysl. V tomhle směru to mas podle mne v klidu. Víc by mi vadilo, ze zůstává někde kde mu neplatí - ale pokud ví, ze je to dočasná záležitost a je tam jinak spokojený, plus je ochotný výpadek v příjmech dohnat jinde, tak bych to nechala na něm. A ve tři ráno bych taky nevstavala :lol:

tohle by si měli přečíst rozvedení , rozejítí ..co se bojí , že nebudou s ditetem dost často .
To si uložím, jestli ti to nevadí .

Tichošlápek
Extra třída :D 14361 příspěvků 25.03.19 09:38

@Venetia vůbec :)

Tomkins
Kecalka 488 příspěvků 25.03.19 09:42
@Lioness34 píše:
Byly - ale nátlakem a hadkama nic nezmuzes. Takže si sednete a domluvte se. Tudiz - Heled Jirko oba nás to zmaha, takhle to nejde. Výdaje jsou jasné s příjmy taky. Musíme s tím něco udělat. V klidu a bez hádek. Takže je březen, pokud ti do konce května nedopalti vše co dluží, musíš nastoupit jinam. Tak bez jezdit k jiné společnosti, podíváme se, kde by bylo místo, pomůžu ti, ale nemůžou ti nedávat peníze. Vidím jak se snažíš a dres, chápu, ze se špatne začíná jinde, ale nepochybuji o Tobě, že by jsi to nezvládl. Nemůžeš být od nevidím do nevidím pryč .nebo jakou mas představu? Já už taky nemůžu, udělala jsem maximum, sla do práce a ještě si našla brigádu, starám se o dítě a o důl..... proste zkusila bych to tak.

Přesně tak. Tohle je dost citlivé téma a podívej se na to z pohledu chlapa. On dře od rána do večera. Má dvě práce. Doma stráví čtyři hodiny denně. A dělá to jen proto, abyste se měli dobře. A pak dojde vyčerpanej domů a poslouchá výčitky, protože jeho ženě to není dost dobrý.

Ano, všichni víme, že jeho způsob vydělávání peněz je neefektivní. Ale ruku na srdce, dáváš mu při vysvětlování dostatečně najevo, že si ho vážíš za to, že si našel dvě práce, aby vás uživil? Ty bys byla možná radši, kdyby šel do bývalé práce, kde by sice dostal zaplaceno, ale vstával by ve tři ráno. Ale to je přece taky příšerný.

Takže respektuj, že on má taky svoje důvody a svůj pohled na věc. Hlavně si při každé diskuzi neustále opakuj, že nesedí doma na zadku, nenechá se živit, není to alkoholik ani gambler a dře od rána do večera. Takže si rozhodně nezaslouží výčitky.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama