Jsem vyčerpaná z nevychovaného nevlastního syna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.19 21:45
Jsem vyčerpaná z jeho dítěte

Dobrý den,
ráda bych se zeptala na váš názor ohledně dětí, které si partner přivedl s sebou do vztahu. S partnerem jsem spolu již 8 let, od začátku jsem věděla, že má malé dítě a od začátku jsme si s nevlastním synem rozuměli. Skřípat to začalo až před rokem, kdy bylo malému 13 let. A teď k věci.
Nemá doma žádné povinnosti, neuklízí po sobě nádobí záchod (počůrané prkýnko, které si ani nezvedne, počůraná zem, „čáry“ v záchodě), o vše ho musím xkrát žádat! Když doma není manžel, tak to po několik urgencích uklidí, když je doma, mám smůlu - prej si to mám uklidit sama, když mi to vadí (slova manžela). Nedávno taky ztratil klíče od bytu… No a dostal ty moje, v praxi to vypadá tak, že když se chci dostat domů, musim se předem nahlásit, zda tam někdo je, nebo si pro klíče dojet (toto trvá už pět měsíců). V bytě ani nejsem nehlášená, jak jsem zjistila, když jsem si je chtěla zařídit sama.
Bohužel nejde jen o mě… Syn má jednu jedinou povinnost - jít po škole vyvenčit psa. Včera jsem ho o to třikrát žádala a nic. Volala jsem manželovi, jak mám se situací naložit - prej si ho mám vyvenčit sama. Mezitím se zavřely dveře do bytu a dítě nikde… haha, pes se vzteky vychcal přímo přede mnou na linku, kterou jsem ten den čistila. A takhle to chodí prakticky každý den. Vždy řekne, že psa vyvenčil a vždy je tady nachcáno! Sprdana dostane samozřejmě pes - chudák.
Nebo jsme na tři týdny odjeli (předtím byl manžel se synem týden na horách a já jela s manželem po 4! letech na dovolenou). Syn dostal za úkol zalít kytky. Po příjezdu byly kytky chcíplý, ale prej je zalíval - zase jsem byla za špatnou já, že ho obvinuju, že lže. Já už prostě nemůžu. Nemyslím si, že by byla chyba ve mně. Přece toho nechci tolik? Já si v Ikee musim obhájit blbý utěrky, jinak to doma poslouchát, že utrácim a blabla, přesto to dítě, které propadá ve škole a neustále nosí poznámky, má vše, nač si vzpomene. Nejradši bych je oba zflákala! Chtěla bych zdůraznit, že nemám nic proti tomu klukovi, je to dáno výchovou, u mámy šlape uplně jinak - mluvila jsem s ní

Manželovi jsem tedy řekla, že jsem si sehnala byt a chci se rozvést. No a strčil do mě tak, že mám odřený loket do krve a to samý kolena. Vím, že vše není černobílé, ale jen ta situace s klíčema, ta linka a vše… asi potřebuju jen trochu podpory. V práci to na sobě nesmím dát znát, mám docela vysokou pozici a obávám se, že kdybych ukázala svou slabost, tak by mě sežrali… Jsme naštěstí bez dětí. Já jsem je chtěla, on až ve chvíli, kdy jsem začala mluvit o rozvodu

edit adminem - vulgární výraz

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
pikola
Generální žvanilka 20463 příspěvků 28.03.19 21:49

Myslím, že ztrácíš čas s takovým chlapem, o to dítě ani tak nejde, ale on tě nerespektuje a syn pak samozřejmě taky ne…

Venetia
Hvězda diskuse 41378 příspěvků 28.03.19 21:50
@Anonymní píše:
Dobrý den,
ráda bych se zeptala na váš názor ohledně dětí, které si partner přivedl s sebou do vztahu. S partnerem jsem spolu již 8 let, od začátku jsem věděla, že má malé dítě a od začátku jsme si s nevlastním synem rozuměli. Skřípat to začalo až před rokem, kdy bylo malému 13 let. A teď k věci.
Nemá doma žádné povinnosti, neuklízí po sobě nádobí záchod (pochcané prkýnko, které si ani nezvedne, pochcaná zem, „čáry“ v záchodě), o vše ho musím xkrát žádat! Když doma není manžel, tak to po několik urgencích uklidí, když je doma, mám smůlu - prej si to mám uklidit sama, když mi to vadí (slova manžela). Nedávno taky ztratil klíče od bytu… No a dostal ty moje, v praxi to vypadá tak, že když se chci dostat domů, musim se předem nahlásit, zda tam někdo je, nebo si pro klíče dojet (toto trvá už pět měsíců). V bytě ani nejsem nehlášená, jak jsem zjistila, když jsem si je chtěla zařídit sama.
Bohužel nejde jen o mě… Syn má jednu jedinou povinnost - jít po škole vyvenčit psa. Včera jsem ho o to třikrát žádala a nic. Volala jsem manželovi, jak mám se situací naložit - prej si ho mám vyvenčit sama. Mezitím se zavřely dveře do bytu a dítě nikde… haha, pes se vzteky vychcal přímo přede mnou na linku, kterou jsem ten den čistila. A takhle to chodí prakticky každý den. Vždy řekne, že psa vyvenčil a vždy je tady nachcáno! Sprdana dostane samozřejmě pes - chudák.
Nebo jsme na tři týdny odjeli (předtím byl manžel se synem týden na horách a já jela s manželem po 4! letech na dovolenou). Syn dostal za úkol zalít kytky. Po příjezdu byly kytky chcíplý, ale prej je zalíval - zase jsem byla za špatnou já, že ho obvinuju, že lže. Já už prostě nemůžu. Nemyslím si, že by byla chyba ve mně. Přece toho nechci tolik? Já si v Ikee musim obhájit blbý utěrky, jinak to doma poslouchát, že utrácim a blabla, přesto to dítě, které propadá ve škole a neustále nosí poznámky, má vše, nač si vzpomene. Nejradši bych je oba zflákala! Chtěla bych zdůraznit, že nemám nic proti tomu klukovi, je to dáno výchovou, u mámy šlape uplně jinak - mluvila jsem s níManželovi jsem tedy řekla, že jsem si sehnala byt a chci se rozvést. No a strčil do mě tak, že mám odřený loket do krve a to samý kolena. Vím, že vše není černobílé, ale jen ta situace s klíčema, ta linka a vše… asi potřebuju jen trochu podpory. V práci to na sobě nesmím dát znát, mám docela vysokou pozici a obávám se, že kdybych ukázala svou slabost, tak by mě sežrali… Jsme naštěstí bez dětí. Já jsem je chtěla, on až ve chvíli, kdy jsem začala mluvit o rozvodu

mrzí mně to …je nás víc , co se díky těmto dětičkám dopracujeme k rozchodu .
U vás je to naprosto jasné , vzhledem k chování manžela .

AnastazieB
Echt Kelišová 8608 příspěvků 28.03.19 21:51

Pokračuj v tom, co jsi řekla manželovi - sežeň si byt a požádej o rozvod. Pokud máš vysokou pozici v práci, máš snad i prostředky se o sebe postarat bez těch dvou prasat, které si s tebou akorát tak vytírají zadek ;) . Držím palce ;) .

Rive
Ukecaná baba ;) 1593 příspěvků 28.03.19 21:54

Tak největší problém je v manželovi, když to nechce řešit a ještě je agresivní, tak bych si už balila věci a šla pryč.

VitaminC
Zasloužilá kecalka 781 příspěvků 28.03.19 21:54

Tady je to dite nejmensi problem. Rozved se.

Petra Z
Hvězda diskuse 52607 příspěvků 28.03.19 21:54

Už bych byla v tom bytě, co sis sehnala

Anna85
Zasloužilá kecalka 501 příspěvků 28.03.19 21:56

Taky bych rekla,ze ten kluk je nejmensi problem. Odejdi, budes mit svaty klid a pokoj.
S takovym chlapem te nic dobryho neceka.

mary.27
Ukecaná baba ;) 1178 příspěvků 28.03.19 21:59

Pokud za tebou manžel nebude stát v záležitosti jeho syna a bude tě shazovat, typem, udělej si to sama…
Upřímně, sama bych se zbalila a sama změnila bydliště.
Synátor z tebe bude mít jen srandu, pokud za tebou manžel nestojí a už jí má… :think:

Russet
Neúnavná pisatelka 15024 příspěvků 28.03.19 21:59
@Anonymní píše:
Dobrý den,
Nemá doma žádné povinnosti, neuklízí po sobě nádobí záchod (pochcané prkýnko, které si ani nezvedne, pochcaná zem, „čáry“ v záchodě), o vše ho musím xkrát žádat! Když doma není manžel, tak to po několik urgencích uklidí, když je doma, mám smůlu - prej si to mám uklidit sama, když mi to vadí (slova manžela). Nedávno taky ztratil klíče od bytu… No a dostal ty moje, v praxi to vypadá tak, že když se chci dostat domů, musim se předem nahlásit, zda tam někdo je, nebo si pro klíče dojet (toto trvá už pět měsíců). V bytě ani nejsem nehlášená, jak jsem zjistila, když jsem si je chtěla zařídit sama.
Nebo jsme na tři týdny odjeli (předtím byl manžel se synem týden na horách a já jela s manželem po 4! letech na dovolenou). Syn dostal za úkol zalít kytky. Po příjezdu byly kytky chcíplý, ale prej je zalíval - zase jsem byla za špatnou já, že ho obvinuju, že lže. Já už prostě nemůžu. Nemyslím si, že by byla chyba ve mně. Přece toho nechci tolik? Já si v Ikee musim obhájit blbý utěrky, jinak to doma poslouchát, že utrácim a blabla, přesto to dítě, které propadá ve škole a neustále nosí poznámky, má vše, nač si vzpomene. Nejradši bych je oba zflákala! Chtěla bych zdůraznit, že nemám nic proti tomu klukovi, je to dáno výchovou, u mámy šlape uplně jinak - mluvila jsem s níManželovi jsem tedy řekla, že jsem si sehnala byt a chci se rozvést. No a strčil do mě tak, že mám odřený loket do krve a to samý kolena. Vím, že vše není černobílé, ale jen ta situace s klíčema, ta linka a vše… asi potřebuju jen trochu podpory. V práci to na sobě nesmím dát znát, mám docela vysokou pozici a obávám se, že kdybych ukázala svou slabost, tak by mě sežrali… Jsme naštěstí bez dětí. Já jsem je chtěla, on až ve chvíli, kdy jsem začala mluvit o rozvodu

Opravdu se odstěhuj. Tohle fakt nemá cenu udržovat.

marka123
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 28.03.19 22:00

Tady vidim chybu hlavne v manzelovi,ne v synov (klasicky pubos), vubec vas nebere jako partnerku, nerespektuje. Kluka ma vychovavat hlavne otec, ten na to evidentně dlabe, ale jestli si vubec manzel po sobe taky uklizi zachod a podobne veci ,co chcete po synovi. Jestli i jeho vychovali k tomu,ze doma nic nemusi a vsechny domaci prace zastane zena,kdyz ji to vadi…nevim, mozna by nebylo spatne se na cas odstehovat treba ke kamaradce,k rodicum, at jim ten vlastni bordel taky zacne vadit a budou muset prevzit vsechny svoje povinnosti a k tomu zkusit poradnu, rodinnou terapii? Pokud tedy chcete vztah zachranit. Pokud ne, tak je to jasne…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.19 22:01

děkuju, asi jsem to potřebovala slyšet od někoho cizího… zvláštní, že? Jen rodina a on mi pořád řiká, že jsem málo trpělivá… Jenže já si tu připadám jak dítě, kdežto v práci nasadím masku. škoda, že tak rozhodná neumím být i v soukromí

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.19 22:03

@marka123

no…to jsem zkoušela a manžel si najal uklízečku. Přitom nemá peníze nazbyt

Russet
Neúnavná pisatelka 15024 příspěvků 28.03.19 22:05
@Anonymní píše:
děkuju, asi jsem to potřebovala slyšet od někoho cizího… zvláštní, že? Jen rodina a on mi pořád řiká, že jsem málo trpělivá… Jenže já si tu připadám jak dítě, kdežto v práci nasadím masku. škoda, že tak rozhodná neumím být i v soukromí

Toho puberťáka bych nebrala jako problém, jednou se odstěhuje, ale manžel, co se tě nezastane a ani nemáš klíče od domu, to je silný kafe. Děti nechce a ještě do tebe vrazí, když se chceš odstěhovat 8o

Ms.Ragdoll
Závislačka 2872 příspěvků 28.03.19 22:09
@Anonymní píše:
Dobrý den,
Nemá doma žádné povinnosti, neuklízí po sobě nádobí záchod (pochcané prkýnko, které si ani nezvedne, pochcaná zem, „čáry“ v záchodě), o vše ho musím xkrát žádat! Když doma není manžel, tak to po několik urgencích uklidí, když je doma, mám smůlu - prej si to mám uklidit sama, když mi to vadí (slova manžela). Nedávno taky ztratil klíče od bytu… No a dostal ty moje, v praxi to vypadá tak, že když se chci dostat domů, musim se předem nahlásit, zda tam někdo je, nebo si pro klíče dojet (toto trvá už pět měsíců).V bytě ani nejsem nehlášená, jak jsem zjistila, když jsem si je chtěla zařídit sama.
Nebo jsme na tři týdny odjeli (předtím byl manžel se synem týden na horách a já jela s manželem po 4! letech na dovolenou). Syn dostal za úkol zalít kytky. Po příjezdu byly kytky chcíplý, ale prej je zalíval - zase jsem byla za špatnou já, že ho obvinuju, že lže. Já už prostě nemůžu. Nemyslím si, že by byla chyba ve mně. Přece toho nechci tolik? Já si v Ikee musim obhájit blbý utěrky, jinak to doma poslouchát, že utrácim a blabla, přesto to dítě, které propadá ve škole a neustále nosí poznámky, má vše, nač si vzpomene. Nejradši bych je oba zflákala! Chtěla bych zdůraznit, že nemám nic proti tomu klukovi, je to dáno výchovou, u mámy šlape uplně jinak - mluvila jsem s níManželovi jsem tedy řekla, že jsem si sehnala byt a chci se rozvést. No a strčil do mě tak, že mám odřený loket do krve a to samý kolena.Vím, že vše není černobílé, ale jen ta situace s klíčema, ta linka a vše… asi potřebuju jen trochu podpory. V práci to na sobě nesmím dát znát, mám docela vysokou pozici a obávám se, že kdybych ukázala svou slabost, tak by mě sežrali… Jsme naštěstí bez dětí. Já jsem je chtěla, on až ve chvíli, kdy jsem začala mluvit o rozvodu.

Manzel jo? Spis hova.do. Uz jsi mela byt davno pryc. Jak je mozny, ze tam porad jsi? 8o 8o A uz vubec nechapu, ze jsi s necim takovym zila tolik let… 8o

Příspěvek upraven 28.03.19 v 22:13

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama