Jsem vyvrhel, když nechodím do práce?

Anonymní
22.1.20 19:12

Jsem vyvrhel, když nechodím do práce ?

Ahoj všem,
je to strašně divné, že že je žena v domácnosti, když má jedno osmileté dítě? Můj otec to strašně řeší. Probírá to s celým příbuzenstvem, jako bych někoho zabila. :zed:
Dodělávám si školu, to pro něho není žádné plus.
Manžel má dobrou práci, vydělá dost peněz a já nejsem rozhazovačná, máme
se dobře. Babičky a příbuzenstvo hlídací nemáme.
Prý jsem strašně líná…a je to úděl ženy, mám dělat doma skoro vše jako do teď a mazat do práce.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11669
22.1.20 19:14

Tak tvůj otec tě neživí, tak mu to může být jedno, ne? Ať si to probírá s kým chce, je to tvoje věc, kvůli jeho kecům bych fakt do práce nešla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9794
22.1.20 19:15

Dulezite je, ze to nevadi manzelovi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
396

Za mě pokud to vyhovuje tobě i manželovi, tak neřeš ostatní. Vyvrhel nejsi, prostě to takhle máte. Na druhou stranu, co bys dělala, kdyby tě manžel poslal k vodě? Jakou práci by sis sehnala s prázdným životopisem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1026

Jako uprimne by mě to nenaplňovalo a nebavilo. dítě jedno a už velké, samostatne :nevim:. Určitě se tak o tobě baví každej za tvymi zady, jen táta to řekne asi naplno, možná aby sis to uvedomila. Můj muž také vydělat umí, do prace mě nikdy nehonil, pomáhám mu s podnikáním, děti máme 2 (11 a 3), teď jsem teda před porodem, ale i tak jsem byla a pak opět půjdu aspoň na polovicni, do hůře placeného oboru, ale za to mě to baví a dostanu se mezi lidi. Mně už doma hrabalo a to to byl jen rodicak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
438
22.1.20 19:17

Jestli jste finančně ok a nestrádáte, tak proč by si doma nebyla:relaxed:️Je to tvoje věc, moje máma byla s mladším bráchou 10let doma. Spíš se pozastavuji nad lidmi, kde žena nemaká i když může, nemaj prachy a pobírají sociální dávky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18177
22.1.20 19:17
@Anonymní píše:
Ahoj všem,
je to strašně divné, že že je žena v domácnosti, když má jedno osmileté dítě? Můj otec to strašně řeší. Probírá to s celým příbuzenstvem, jako bych někoho zabila. :zed:
Dodělávám si školu, to pro něho není žádné plus.
Manžel má dobrou práci, vydělá dost peněz a já nejsem rozhazovačná, máme
se dobře. Babičky a příbuzenstvo hlídací nemáme.
Prý jsem strašně líná…a je to úděl ženy, mám dělat doma skoro vše jako do teď a mazat do práce.

Nejdůležitější je, jak to CÍTÍŠ TY.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.1.20 19:18
@claarca píše:
Za mě pokud to vyhovuje tobě i manželovi, tak neřeš ostatní. Vyvrhel nejsi, prostě to takhle máte. Na druhou stranu, co bys dělala, kdyby tě manžel poslal k vodě? Jakou práci by sis sehnala s prázdným životopisem?

předtím jsem pracovala, poradila bych si.

• Nahlásit
  • Citovat
10186

Většina žen chodí do práce kolem 3.roku dítěte. Zvládají domácnost, práci některé i školu. Ale je to snad vaše věc, pokud to nevadí manželovi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
514

A co děláš celý den? Jen se ptám pro inspiraci. Já mám dvě školkové děti a u obou jsem si přivydělávala, není to nutnost, ale vypadla jsem ráda mezi lidi, ráda jsme za sebou viděla výsledky (např. propagační materiály, brožury, texty). Pro mě by to bylo také nepochopitelné, ale každý je jiný…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11669

@blueberryx Tak každá to má ale jinak, tobě doma hrabalo, tak si šla do práce, jí to vyhovuje, tak ať je doma, je to její věc a někdo se prostě raději stará o domácnost…když jí chce manžel živit a oběma to vyhovuje, tak jejímu otci to fakt může být fuk…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12028
22.1.20 19:19

Je to ciste vase vec. Nicmene tohle “v domacnosti” s minimem odpovednosti a starosti zanechava nasledky. Takze bych sla aspon na pul uvazku kvuli sobe. Rozhodne ne kvuli lidem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1144
22.1.20 19:19

Moje rodina má na to stejný názor, netýká se to mě, ale naší přivdané příbuzné.. mají dvě nactilete děti a ona je v domácnosti minimálně 15 let. Takže výtky a pomluvy při každé příležitosti. Myslím, že jim do toho nic není a měli by jí dát pokoj, ale jsou už prostě takoví :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14240
22.1.20 19:20

Vyvrhel určitě ne, trestné to není. Spíše tomu říkám příživník. Dojič systému.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11669
22.1.20 19:20

@Šarlota4 A jaké následky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu