Jsem z toho jelen a prosím zkušenější o radu

Anonymni
3.7.09 09:31

Jsem z toho jelen a prosím zkušenější o radu

Zdravím Vás a prosím o radu, případně o zmínění podobně zkušenosti. Dne jsem 45 DC. Cykly mam 30-32 (sem tam nepravidelne). Menstruacni bolesti prisly minuly tyden, ale MS zadna. uz cca 20 dni me trapi tlak v podbrisku, ktery me nuti neustale behat na WC. tlak nekdy prerusta v bolest podobnou te menstruacni. k tomu take husty bily vytok…cca 2 tydny. 39 DC jsem testla testem day 7 (citlivost 20). v limitu se objevila slaboulinka druha carka. 41 DC jsem tesla rapiclearem (citlivost 10). Stredne silna druha carka. mamatesty mi stale vychazeji negativni 8O

K DR se mi jeste bezet nechce, protoze ty testy nedavaji jednoznacny vysledek a nechci plasit, pokud jde jen o zpozdeni (a ja k tomu inklinuju)

Tak bych se chtela zeptat, jestli nekdo nemel podobnou zkusenost a co se z toho pripadne vyklubalo. Samozrejme necekam, zadne diagnozy. Zajima me vylozene vase zkusenost, pac ja jsem z toho uz jelen:(

Dekuji N.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
3.7.09 10:06

nebo alespoň zkušenosti s těmi testy rapiclear a day7…
Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
8297
3.7.09 10:07

Ahoj, já budu hlavně držet palečky, ale mě se to jeví nadějně :wink: To by musela být hodně velká smůla, aby byly dva různé testy falešně pozitivní
Co třeba zkusit laboratoř? A uvědom si, že mamatest má citlivost 25 a pokud jsi neměla ve chvíli testování dostatečně koncentrovanou moč, tak ještě nemusel vyjít. Ale k doktorovi bych šla hned, to není žádné plašení, pokud je to takové nejednoznačné.
hodně štěstí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
3.7.09 10:11

moc děkuju za odpověď. ano, vím, ale vzhledem k tomu, že jsem testovala v neděli (to se na testu poprve neco objevilo), je patek a mamatest nic, tak je mi to nejake divne.

ja ted ani k DR nemuzu. jsem sama v kanclu a nema me kdo zastoupit. chtela bych jit, pokud se nic nezmeni, pristi tyden.

• Nahlásit
  • Citovat
35453
3.7.09 10:43

Taky si myslim, ze to vypada dobre, tak jen vydrzet a dal testovat, nez se dostanek ke gyndrovi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9048
3.7.09 13:15

Ahoj anonymní, podle mě jo také velmi nadějné :wink: Já jsem například měla 3 dny pozitivní Clearblue a na mamatesu ani ň!!
Takže u něj to dle mě trvá déle..jak říka Pudla, vydržet a testovat..oni tam ty // tlustice budou!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
107
4.7.09 22:46

Ahojky,
taky mam zhruba nepravidelné cykly, norma je u mě cca35-40 dní… Dělala jsem si mamatest a vyšel pozitivní 40. den cyklu (asi 16 dní po otěhotnění, pokud jsme s partnerem početí odhadli dobře.. :wink: ). Ale i tak byla druhá čárka na mamatestu veeeelmi slabounká a objevila se až snad po 5 nebo možná i 10 minutách, malem jsem test už vyhodila… Hned jsem šla k dr., udělal krevní testy na hcg a odpoledne jsem věděla že jsem v tom :D .
Držím pěsti !!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
lenka313
24.2.10 20:27

podobne

muzu se zeptat, jak to dopadlo u vas, mam uplne stejne priznaky, ale test stale negativni.diky moc, jsem nyni asi 45DC a test negativni, ale priznaky jako u Vas. test mam s citlivosti 25. normalni cyklus mam kolem 35dni. diky moc

• Nahlásit
  • Citovat
513
25.2.10 07:52

Ahoj Leni,
myslím, že holky ti už asi neodpoví, protože jejich povídání je z roku 2009 a doufám, že už se všem ty dvě tlustice zadařily!!!!! :dance: Asi bude pro tvůj klid nejlepší, když zajdeš k doktorovi…takhle těžko říct, každopádně držím palečky, ať se ti zadaří!!!!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
lenka313
25.2.10 13:24

ja vim, diky moc, jen jsem si rikala, co kdyby nahodou. urcite pokud to nedostanu tak zajdu, jen mam strach, aby neslo o zamlkle tehotenstvi, uz jsem ho jednou mela. diky moc

• Nahlásit
  • Citovat
15582
25.2.10 15:39

lenko a čím testuješ? Mamatest? Mne mamatest ukázal ducha až 3 dny po vynechání MS. Ale ty už to máš dýl viď? Je to divné. Asi bych skočila na krev ¨nebo k doktorovi, protože 10 dní vynechání je už fakt dost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
lenka313
1.3.10 11:24

ahojda koupila jsem si mamatest a dneska jsem si ho udelala znova nez zavolam doktorce, no a asi po 30min uplne pidi carka, je to jako, ze kdyz chces ji videt tak je videt ale slaboucce,volala jsem sestricce, rekla jsem ji, ze je negativni a ona mi rekla at jeste 14 dni pockam, ze bud jsem na zacatku, ze nebude nic videt, nebo to jeste treba dostanu. dneska i trosku spinim. tak uvidim, co z toho bude. diky moc lenka

• Nahlásit
  • Citovat
15582
1.3.10 14:43

No Lenko, mamatest myslím nelže. Takže jestli je tam duch, tak nějaké hcg je. Důležité je, aby to postupně sílilo. Zkus třeba za 2 dny test znovu, jestli bude trošku silnější. Myslím, že to vypadá dobře :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama