Jsem z toho nervózní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.18 15:01
Jsem z toho nervózní

Ahoj holky,
Dneska jsem byla na kontrole u dr, byl tam gestační váček. Dr mi neřekla ani v jakém týdnu přibližně jsem, jen řekla, ať přídu za 10 dní :,( Jsem nervózní.. :zed: Uklidněte mě prosím :hug:

Reakce:
pikola
Neúnavná pisatelka 19441 příspěvků 17.08.18 15:04

Týdny si s nad spočítáš sama, ne? Chodíš tam zbytečně brzy.

Verun83
Echt Kelišová 8856 příspěvků 33 inzerátů 17.08.18 15:15

Tydny snad vis sama. Pocitaji se od prvniho dne posledni menstruace. Tzn v den ocekavane menstruace jsi 4+0tt.jestli si tam bezela hned po pocuranem testu, tak je jasne, ze nic nevidi.

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25274 příspěvků 17.08.18 16:24

Zbytečné chodit na gynekologii dřív než v nějakém 7. týdnu. Buď to bude prosperující těhotenství nebo ne a pak je to v pořádku. Tělo ví, co má dělat.

lachtanice86
Kelišová 6659 příspěvků 17.08.18 20:36
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
Dneska jsem byla na kontrole u dr, byl tam gestační váček. Dr mi neřekla ani v jakém týdnu přibližně jsem, jen řekla, ať přídu za 10 dní :,( Jsem nervózní.. :zed: Uklidněte mě prosím :hug:

A byl nějaký zdravotní důvod tam jít tak brzy? Pokud ne, nechápu proč si šla tak brzy.

Evva21
Zasloužilá kecalka 785 příspěvků 17.08.18 21:04

Taky jsem letěla k lékaři moc brzy a nebylo nic vidět,jediný co mi řekl přijít za 14 dni........buď v klidu a nenervuj se :)

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura píše o magii: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >