Jsem z toho vyřízená

Anonymní
20.3.21 18:37

Jsem z toho vyřízená

Dobrý den, už si opravdu nevím rady. 1)Seznámila jsem se na VŠ s jedním klukem a nic nenasvědčovalo tomu, že bude nějaký psychicky nemocná, ale bohužel se to později projevilo. 2)Pak jsem později začala chodit s bratrem kamarádky a neřekla mi, že má deprese, takže jsem z toho opět byla zklamaná. 3)Rozhodla jsem se tedy pro seznamku, jelikož se na škole seznámit nejde a v mém okolí taky nikdo není. Našla jsem si tam kluka a stal se z něho sexuální deviant.

1. Potom jsem ze seznamky začala chodit s klukem a vyklubal se z něho citový manipulator
  2. Potom jsem ze seznamky začala chodit s klukem ze seznamky a vyklubal se z něho sprosty primitiv.

Jsem z toho vyřízena a bojím se, že se nikdo normální a hodný neobjeví.
Vůbec bych to do těch kluků neřekla, buď to byli VŠ nebo SŠ, na první pohled fajn kluci.
Bude mi 24 a roky už mám smůlu. Nevím vůbec co dělat…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
637
20.3.21 18:45

Těžko radit, chlapi prostě nejsou :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
801
20.3.21 18:48

Nehledej, ono to přijde samo, až to budeš nejmíň čekat. A že je tohle ohraný klišé, které ti říkají všichni??? Je to totiž sakra pravdivý!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7463
20.3.21 18:52

Začal bych u sebe, jelikož ty sis je sama vybrala. Musíš vědět proč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2908
20.3.21 20:06

První dva bude asi smůla, poslední 3 body jsou na seznamce normální, je třeba se nebát a prokousat se tím. Pokud tě to hodně frustruje, tak si dej pauzu a zamysli se, čím bys mohla takové typy přitahovat, třeba to půjde nějak změnit :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
851
20.3.21 20:14
@Anonymní píše:
Dobrý den, už si opravdu nevím rady. 1)Seznámila jsem se na VŠ s jedním klukem a nic nenasvědčovalo tomu, že bude nějaký psychicky nemocná, ale bohužel se to později projevilo. 2)Pak jsem později začala chodit s bratrem kamarádky a neřekla mi, že má deprese, takže jsem z toho opět byla zklamaná. 3)Rozhodla jsem se tedy pro seznamku, jelikož se na škole seznámit nejde a v mém okolí taky nikdo není. Našla jsem si tam kluka a stal se z něho sexuální deviant.
  1. Potom jsem ze seznamky začala chodit s klukem a vyklubal se z něho citový manipulator
  2. Potom jsem ze seznamky začala chodit s klukem ze seznamky a vyklubal se z něho sprosty primitiv.

Vůbec bych to do těch kluků neřekla, buď to byli VŠ nebo SŠ, na první pohled fajn kluci.
Bude mi 24 a roky už mám smůlu. Nevím vůbec co dělat…

Hele a jaká jsi ty? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
641
20.3.21 20:15

Titul od blbosti nechrání a ani od deviace také ne… Bohužel rozpolcenost osobností je dnes běžnou záležitostí. Lidé se málo znají, a druhé obviňují, že je nechápou. Ale věř, že obyčejná normálnost stále existuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
143
20.3.21 20:18

Bohužel člověk někdy takové typy mužů přitahuje. Bude to necim v tobě. Zacni u sebe. Bohuzel

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
851
20.3.21 20:18
@Anonymní píše:

Bude mi 24 a roky už mám smůlu. Nevím vůbec co dělat…

Na vysokoškolačku máš opravdu zajímavý psaný projev. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3973
21.3.21 02:12
@holkazprahy1 píše:
Na vysokoškolačku máš opravdu zajímavý psaný projev. :lol:

To bude mozna ten duvod proc pritahuje divnolidi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3790
21.3.21 04:56

Někdo prostě přitahuje divný typy, podvědomě je vyhledává, stejně jako si někdo třeba furt dokola nachází alkoholiky. Napadá mě taky to, jestli se třeba nezaměřuješ třeba na vzhled toho muže a jeho povaha ti zpočátku unikne :nevim: A možná máš jen vysoké nároky, což je v pořádku, ale holt se budeš muset prohrabat těmi, co ti nevyhovují.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat