Jsem zamilovaná a nevím jak na sebe upozornit

Anonymní
17.8.21 09:26

Jsem zamilovaná a nevím jak na sebe upozornit

Poznali jsme se přes kamarádku už na základní škole. Tehdy se mi dlouho líbil, jakmile odešel na střední školu tak jsem se neviděli cca 12 let. Minulý rok jsme se potkali a mě se začal líbit, pak mě to zřejmě přešlo. Tento rok se vidíme několikrát za měsíc a jsem do něho šíleně zamilovaná. Několikrát se mi o něm zdálo a neustále na něj myslím. Občas se podívám zda je online a přeji si aby mi napsal.
Jsem introvert, nejsem schopná se překonat abych mu napsala. Nevím jak upoutat jeho pozornost.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
310
17.8.21 09:31

Pokud mu sama nenapíšeš anebo ho nepozdravíš a nenavážeš konverzaci, svými myšlenkami a mlčením ho nezaujmeš. Určitě si spolu máte co říct, a navázat konverzaci nebude nic trapného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.8.21 09:35

@Noelia_Z my si povídáme, sedíme spolu u stolu nebo si přisedne, ale bojím se udělat další krok.
Jak jsem před ním nervózní tak občas řeknu takovou kravinu.

• Citovat
  • Nahlásit
310
17.8.21 09:39
@Anonymní píše:
@Noelia_Z my si povídáme, sedíme spolu u stolu nebo si přisedne, ale bojím se udělat další krok.

Kraviny jsou lidský! Kdybych tenkrát svému ted už příteli nevypravela trapné příběhy o mně, a neřekla, že někdy můžeme na prochazku, asi spolu nejsme 😀 I kluci jsou stydlivý, a pokud jste oba, o to hůř, ale není to nemožné.

Nech na to čas, povidejte si, laškuj, řekni že v kině je třeba hezky film, apod. Uvidis jak se situace vyvrbí, zda je zájem z jeho strany:) Chce to najít si společný radosti, který vás sblíží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34496
17.8.21 09:43
@Anonymní píše:

Pozvi ho do kina. V nejhorším tě odmítne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7554
17.8.21 09:56
@Anonymní píše:
Poznali jsme se přes kamarádku už na základní škole. Tehdy se mi dlouho líbil, jakmile odešel na střední školu tak jsem se neviděli cca 12 let. Minulý rok jsme se potkali a mě se začal líbit, pak mě to zřejmě přešlo. Tento rok se vidíme několikrát za měsíc a jsem do něho šíleně zamilovaná. Několikrát se mi o něm zdálo a neustále na něj myslím. Občas se podívám zda je online a přeji si aby mi napsal.
Jsem introvert, nejsem schopná se překonat abych mu napsala. Nevím jak upoutat jeho pozornost.

Ahoj,
chápu ostýchavost i strach z odmítnutí, ale pokud ho neoslovíš ty, udělá to třeba jiná. Takže napsat mu, ne hned ve stylu,,miluju tě, chci s tebou pět dětí a dovoleno na Balatonu," ale,,Ahoj, nedávno jsme se viděli po opravdu dlouhé době a ráda bych se přímo od Tebe dověděla, co je u Tebe nového a jak se máš. Nešel bys někdy v příštím týdnu na kávu či pivo?"
A pak už uvidíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
310
17.8.21 10:22

Pozvi ho jako kamarádka, a následně uvidis, zdali dostaneš sílu ho pozvat na víc mez jen kamarádskou kávu, kino či oběd. Třeba tě potom pozve on sám. Ale někdo první krok udělat musí, a pokud citis pocity, určitě se neboj. Nezávazná káva není hned svatba, tudíž se není čeho bát.:) držím palce!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
310
17.8.21 12:42

Tak mu treba jen pri pristim setkani rekni neco ve stylu „s tebou se tak skvele povida, nezajdem nekdy pokecat sami na kafe?“ :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat