Jsem zamilovaná do heterosexualky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.19 22:11
Jsem zamilovaná do heterosexualky

Zamilovala jsem se na první pohled už je to 8 let. Byli jsme kamarádky. Ale já ji spatřila, rozbusilo se mi srdce. Ona má partnera 2 děti. Kamarádila jsem se s ní 4 roky. Poslední 4 roky již o ní jen sním. Dělala jsem pro ni hodně, ona to asi cítila. A zneužívala toho, nevadilo mi to. Vzhledem k mim cítum. Hlídá ji děti zadarmo, občas ji nakoupila, vozila ji do práce. Po 4 letech jsme ji to řekla, že už to nedávám. Že k ní něco cítím, že se mi o ni zda, posílala mi polonahy fotky jak zhubla, že cvičí denně ve fitku. :,( ona reagovala tak, že bohužel není na holky, že má chlapa. Začala být na mě zlá, ošklivá. Urážet mě bůh ví jak. Kamarádství skončilo. Jsou to 4 roky co spolu nemluvíme, stále na ni myslím. Před půl rokem jsem ji viděla s partnerem venku ve městě. Rozbusilo se mi srdce. Přeju si, abych byla já ta co jí bude živit, nosit ji na rukach, dávat ji první poslední. Políbit ji. Nevím jak s tím to žít. Vědět že člověka miluješ neuvěřitelně. Ale nemůžeš ho mít. Mám jinou partnerku. Neví o tom, že jsem zamilovaná již do jiné. A myslela jsem, že když budu mít jinou zapomenu. Bohužel. Nejde mi to. Táhne se to semnou 8 let. Na fb ji občas projíždí fotky. A trapim se :,( jak toto překonat?

Reakce:
Lovelytrue
Kecalka 218 příspěvků 19.08.19 22:19

Úplně utnout kontakt, zablokovat její fb, nesledovat ji. Holt sexuální orientaci nepředěláš :nevim:

Božislava
Závislačka 3311 příspěvků 19.08.19 22:22

Z toho si nic nedělej. To já se zase zamilovala do chlapa a on byl teplej. A do mě se zamilovala holka a já nejsem lesba. Smůla, no. Naštěstí jsem našla způsob, jak vše překonat. Je třeba mít i jiné zájmy a věnovat se i jiným činnostem.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.19 22:24
@Božislava píše:
Z toho si nic nedělej. To já se zase zamilovala do chlapa a on byl teplej. A do mě se zamilovala holka a já nejsem lesba. Smůla, no. Naštěstí jsem našla způsob, jak vše překonat. Je třeba mít i jiné zájmy a věnovat se i jiným činnostem.

To já mám jiné činnosti. Proste přijde chcilka kdy na ni myslím. Třeba celý měsíc nic a najednou to přijde. :nevim:

Božislava
Závislačka 3311 příspěvků 19.08.19 22:27
@Anonymní píše:
To já mám jiné činnosti. Proste přijde chcilka kdy na ni myslím. Třeba celý měsíc nic a najednou to přijde. :nevim:

To přejde

stankaSR
Zasloužilá kecalka 547 příspěvků 19.08.19 23:34

Ty si si v hlave vysnívala krásny život s dokonalou princeznou, ktorá ťa bezmezne miluje a ona je v skutočnosti kr.va, ktorá ťa len využívala a nakoniec pourážala a odkopla ako prašivého psa. Preber sa z toho poblúznenia do reality a prestaň si stavať vzdušné zámky. To ti k ničomu nepomôže.

hopsalka
Zasloužilá kecalka 727 příspěvků 20.08.19 07:21
@Anonymní píše:
To já mám jiné činnosti. Proste přijde chcilka kdy na ni myslím. Třeba celý měsíc nic a najednou to přijde. :nevim:

to přejde s novou ženou. nech to plavat, až se ve tvém životě objeví nová láska, tohle přejde a ne nadarmo se říká, že sejde z očí, sejde z mysli.

nakreslenypanacek
Kecalka 182 příspěvků 20.08.19 16:27

Do své partnerky jsi zamilovaná a tuto bývalou kamarádku miluješ? Neodsuzuju tě, tak to prosím nepochop, ale nechápu to… Já když někomu dám své srdce, tak jsem jen jeho…

qwertasdf
Stálice 51 příspěvků 20.08.19 18:24
@Anonymní píše:
Zamilovala jsem se na první pohled už je to 8 let. Byli jsme kamarádky. Ale já ji spatřila, rozbusilo se mi srdce. Ona má partnera 2 děti. Kamarádila jsem se s ní 4 roky. Poslední 4 roky již o ní jen sním. Dělala jsem pro ni hodně, ona to asi cítila. A zneužívala toho, nevadilo mi to. Vzhledem k mim cítum. Hlídá ji děti zadarmo, občas ji nakoupila, vozila ji do práce. Po 4 letech jsme ji to řekla, že už to nedávám. Že k ní něco cítím, že se mi o ni zda, posílala mi polonahy fotky jak zhubla, že cvičí denně ve fitku. :,( ona reagovala tak, že bohužel není na holky, že má chlapa. Začala být na mě zlá, ošklivá. Urážet mě bůh ví jak. Kamarádství skončilo. Jsou to 4 roky co spolu nemluvíme, stále na ni myslím. Před půl rokem jsem ji viděla s partnerem venku ve městě. Rozbusilo se mi srdce. Přeju si, abych byla já ta co jí bude živit, nosit ji na rukach, dávat ji první poslední. Políbit ji. Nevím jak s tím to žít. Vědět že člověka miluješ neuvěřitelně. Ale nemůžeš ho mít. Mám jinou partnerku. Neví o tom, že jsem zamilovaná již do jiné. A myslela jsem, že když budu mít jinou zapomenu. Bohužel. Nejde mi to. Táhne se to semnou 8 let. Na fb ji občas projíždí fotky. A trapim se :,( jak toto překonat?

Taky se mi to stalo a ona toho zneužívala, pak ze dne na den utnula kontakt. Po pár týdnech se objevila jiná, tentokrát ale lesba a já se do ní zamilovala, ale přesto jsem nemohla zapomenout na tu hetero. Z toho jsem se dostala až tak po roce a čtvrt. A ta lesba si se mnou jen hrála a pak mě odkopla, už je to víc než rok a pořád se z toho nemůžu vzpamatovat. Věřila jsem, že spolu budeme napořád. Nejsem s ní v žádném kontaktu, ani se s ní nikde nevídám, ale stýská se mi po ní čím dál víc. Trápím se, skoro každý den brečím. Tobě se aspoň podařilo najít partnerku, mě žádná nechce. To mě taky strašně ničí. :(

Váš příspěvek
Reklama