Jsem zamilovaná do kluka, kterého jsem neviděla 2 měsíce

Anonymní
1.12.19 19:45

Jsem zamilovaná do kluka, kterého jsem neviděla 2 měsíce

Zdrav, ím nevím jak začít. V létě jsem byla (18) s jedním klukem (24), dost jsme se spolu bavili, vypadalo to i na vztah. Nicméně se semnou přestal bavit. Omluvil se mi, že je teprve pár měsíců po rozchodu a že teď žádný vztah nechce. V pořádku, chápala jsem. Ale koncem září se mi opět ozval s tím, že by už do vztahu šel. Pozval si mě na víkend domů. Ale po víkendu, když jsem byla už doma, semnou vůbec nijak nekomunikoval, nepsal, netelefonoval. Když jsem chtěla důvod, neřekl mi ho, že každý nemůže mít co chce. Od té doby jsme si nepsali ani se neviděli. Je prosinec a já stále na něho myslím, asi jsem zamilovaná. Nebydlíme ve stejném městě, takže jak se říká „sejde z očí, sejde z mysli“, u mně neplatí. „Vybij kůl kůlem“ jsem také zkoušela, nicméně i když jsem v přítomnosti kamarádů či jiných kluků, stále na něho myslím. Co s tím? Snažím se neztratit si hrdost, ale dost mně mrzí že se semnou přestal bavit a ani ten důvod neřekl a jsem z toho celkem hodně špatná a každým dnem to je horší a horší. Jinak, prý to není ten typ kluka co by chtěl holku na jednu noc ( potvrzeno od jeho rozumných kamarádů) :nevim:
Anonym snad chápete

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1007
1.12.19 20:02

Nemá zájem. Zapomeň na něj. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.12.19 20:07

@mamina89 ráda bych, ale jak?

• Nahlásit
  • Citovat
1007
1.12.19 20:11
@Anonymní píše:
@mamina89 ráda bych, ale jak?

Nijak. Čas rány zahojí. Teď na něj myslíš, ale počkej, až potkáš jiného. Nebo ani potkat nemusíš, časem zapomeneš… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama