Jsem zamilovaná do někoho, koho už nejspíš nikdy neuvidím

Anonymní
25.2.20 19:46

Jsem zamilovaná do někoho koho už nejspíš nikdy neuvidím

Dobrý večer. Bohužel jsem se zamilovala do někoho, kdo znenadání z mého života zmizel a už ho nejspíš nikdy neuvidím. O tom, že jsem do něj zamilovaná nevěděl. Nevím teď co si mám počít, jsem od té doby nešťastná. Snažím se na něj nemyslet, ale vůbec mi to nejde. Stalo se některé z vás něco podobného? Jak dlouho trvalo, než to alespoň trochu přebolelo?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1210
25.2.20 19:55
@Anonymní píše:
Dobrý večer. Bohužel jsem se zamilovala do někoho, kdo znenadání z mého života zmizel a už ho nejspíš nikdy neuvidím. O tom, že jsem do něj zamilovaná nevěděl. Nevím teď co si mám počít, jsem od té doby nešťastná. Snažím se na něj nemyslet, ale vůbec mi to nejde. Stalo se některé z vás něco podobného? Jak dlouho trvalo, než to alespoň trochu přebolelo?

Mě se to stalo a je to asi 3 měsíce zpět. Znenadání přestal psát, neozval se…už jsem ho neviděla. Občas taky na něj myslím. Někdy je to horší a někdy lepší. Ber to takhle… stál za to? Očividně ne. Uzavři to v sobě a nech otevřené dveře něčemu nebo spíš někomu kdo za to bude stát. Mužský jsou někdy fakt divný. Zkus se co nejvíc zabavit a přestat na něj myslet. Ne nadarmo se říká sejde z očí sejde z mysli. Drž se :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
340
25.2.20 19:55

A proč bys ho už neviděla?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.2.20 19:56

Vždycky pomůže jen čas, taky jsem ze dne na den přišla o někoho z koho jsem byla úplně hotova… nakonec se našel někdo další a ten byl hotovy ze mě, takže to bylo opetovane. To se stava… teď to bude těžké, ale s každým dnem to bude lepší a lepší…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4310
25.2.20 19:56

A telefonní číslo na něj taky nemáš? Na FB nebo jiných sociálních sítích nemá profil, že bys ho zkusila kontaktovat? Pokud je taky nezadaný, tak proč se tak rychle vzdávat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.2.20 19:59
@Verurizeckova píše:
Vždycky pomůže jen čas, taky jsem ze dne na den přišla o někoho z koho jsem byla úplně hotova… nakonec se našel někdo další a ten byl hotovy ze mě, takže to bylo opetovane. To se stava… teď to bude těžké, ale s každým dnem to bude lepší a lepší…

Plácám se v tom už dva měsíce a nevidím změnu. Cítím se pořád stejně naprd.

• Nahlásit
  • Citovat
23084
25.2.20 20:07
@Anonymní píše:

V sedmnácti. Do spolužáka. A přešlo mě to s dalším klukem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15026
25.2.20 20:13
@Anonymní píše:
Plácám se v tom už dva měsíce a nevidím změnu. Cítím se pořád stejně naprd.

2 mesice neni nic, pockej jeste par mesicu.

Navic tohle je individualni. Jsou lidi, kteri se oklepou do 2 tydnu, jini potrebuji i 2 roky. Ja patrim do te druhe kategorie, dokazu se strasne dlouho drzet pocitu zamilovanosti… az to zdrave neni.

Jses v nevyhodne situaci v tom smyslu, ze ho uz nemuzes videt, takze ses zacyklila do sve predstavy o nem, ktera muze byt na mile vzdalena realite, ale na to ty prave nikdy neprijdes, protoze nemas moznost ho doopravdy poznat a tva zamilovanost ti vytvari ty nejruzovejsi predstavy o nem a vasi budoucnosti. Zachrani te nejspis to, ze potkas nekoho jineho, az prijde spravny cas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5474
25.2.20 20:14

Tak třeba budeš mít víc štěstí než Conchita: http://www.images.cz/…JunoAvos.htm

Sorry za OT, ale vždy když slyším, že někdo někoho už nikdy neuvidí, tak se mi vybaví tato písnička: https://youtu.be/fmRVQzuVWZU

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.2.20 20:47
@Paola21 píše:
A telefonní číslo na něj taky nemáš? Na FB nebo jiných sociálních sítích nemá profil, že bys ho zkusila kontaktovat? Pokud je taky nezadaný, tak proč se tak rychle vzdávat…

On právě není nezadaný. Ono na jednu stranu je asi dobře, že už ho neuvidím, ale prostě se s tím nedokážu smířit.

• Nahlásit
  • Citovat
15026
25.2.20 22:26
@Anonymní píše:
On právě není nezadaný. Ono na jednu stranu je asi dobře, že už ho neuvidím, ale prostě se s tím nedokážu smířit.

snaz si v duchu opakovat, ze neni ani z poloviny tak uzasny, jak se ti to v te zamilovanosti jevi a ze kdybys ho lepe poznala, mohla bys byt hodne rozcarovana.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.2.20 14:50

Ja jsem se ted taky nestastne zamilovala. U me je to nestastne v tom, ze jsem vdana a mam deti. Navic dotycny je kamarad meho manzela. On naklonost opetuje, ale borit rodinu nemuzu.. nejvetsi hruza je to v tom, ze jsem do nej trochu zakoukana byla uz kdysi, kdyz jsem s manzelem jen randila a nemela deti a on to stejne, a ja si porad jen omylam v hlave, jak to mohlo byt vse jinak. Taky netusim, jak se s tim vyporadat. Zivot proste nekdy neni tak jednoduchy, jak bychom si prali..

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.2.20 15:30

Znám…

Budou to už 4 roky. Láska mého života… 1000 km, které nás dělí, není snad ani taková překážka, jako to, že necítil to samé. Vidět mě nepotřebuje a patrně ani nechce, o kontakt nestojí… má svou spřízněnou duši v někom jiném.
Dva roky jsem byla na dně, teď už jsem jen smutná, ale žít se s tím nějak dá. Zvyknout se dá i na šibenici, jak říkají Angličani.

Anonymní - osobní informace.

• Nahlásit
  • Citovat
623
26.2.20 17:56

Prvé 2 roky boli hrozné, ďalšie 2 roky sa to zlepšovalo. Občas si spomeniem, ale už v tom nie je žiadne trápenie.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama