Jsem zamilovaná do syna svého přítele

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.06.19 00:29
Jsem zamilovaná do syna svého přítele

Prosím o anonym, připadám si jako blbka. :,( :,( :,( Mám 6 měsíců nového přítele (40), mě je 30. On už byl ženatý a má syna. Tomu je 17, skoro 18 let a já nevím jak, ale po pár měsících jsem se do něj strašně zamilovala. Studuje, sportuje a přijde mi mnohem přitažlivější než jeho otec. :,( :,( :,(. Přejde to? Máte podobné zkušenosti? Jak jste to řešili? Je mi hrozně když musím být s oběma ve stejné místnosti a vymýšlím si různé záminky jak utéct. Chci se dívat na svého přítele, ale pohled mi neustále sklouzává na jeho syna. V noci nad ním přemýšlím a masturbuji. :,( :,( :,( Sex s jeho otcem je pro mě utrpením. Měla bych na něj něco zkusit? Nebo ne? Už takto využívám každé příležitosti jak se ho dotknout když je můj partner pryč.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
ontar
Ukecaná baba ;) 1791 příspěvků 02.06.19 01:48

Tak domluv s přítelem zaučování mladýho…

Tinuvien
Generální žvanilka 24092 příspěvků 02.06.19 06:51

A proč jsi s jeho otcem, když ti nevyhovuje?

pristelepe
Kecalka 146 příspěvků 02.06.19 06:57

Tak já bych hlavně začala rozchodem s tvým nepřitažlivym přítelem. Sex nestojí za nic, on Te nepritahuje… no a pak se uvidí.

Kostroma
Kecalka 327 příspěvků 02.06.19 07:05

Tohle snad musi byt smyslena provokace. To neni mozny. Zacni s tim ze to reknes „priteli“ a bude vyreseno.

crempus
Kecalka 392 příspěvků 02.06.19 07:51
..

To je blábol jako od bukvice…

Stella73
Povídálka 13 příspěvků 02.06.19 08:13

Ukonci to s přítelem. Přiznej si, ze to není úplně společensky přijatelné a najdi si někoho jiného, kdo ti dá co potřebuješ. Muzu jsou mraky a ten správný na tebe čeká..

katintheBOx63
Kecalka 478 příspěvků 02.06.19 09:11

Nechápu, vždyt v 17ti je to ještě dítě. I když fyzicky možná je jako mužský ale celkově to alespoň já šíleně na tom vzhledu vidím, že to jsou mladí kluci a ne muži v tom věku. Nemluvě o tom, že pokud není fakt niaky extra mentálně vyvinutý, tak je na tom mentálně plus mínus jak 15tetá šlečna - víme, že kluci prostě dojdou do rozumu hodně později v porovnání s holkami. Řekla bych, že tohle je čistě fyzické - chybí ti hezký sexi chlap a tak si se navázala na to nejbližší co je v dosahu. Doporučuji přítele opustit, určitě bych jako důvod neuvedla, že si děláš dobře při pomyšlení na jeho syna :mrgreen: a najít si radší někoho kdo ti bude vyhovovat jak fyzicky tak mentálně.

pristelepe
Kecalka 146 příspěvků 02.06.19 10:57
@katintheBOx63 píše:
Nechápu, vždyt v 17ti je to ještě dítě. I když fyzicky možná je jako mužský ale celkově to alespoň já šíleně na tom vzhledu vidím, že to jsou mladí kluci a ne muži v tom věku. Nemluvě o tom, že pokud není fakt niaky extra mentálně vyvinutý, tak je na tom mentálně plus mínus jak 15tetá šlečna - víme, že kluci prostě dojdou do rozumu hodně později v porovnání s holkami. Řekla bych, že tohle je čistě fyzické - chybí ti hezký sexi chlap a tak si se navázala na to nejbližší co je v dosahu. Doporučuji přítele opustit, určitě bych jako důvod neuvedla, že si děláš dobře při pomyšlení na jeho syna :mrgreen: a najít si radší někoho kdo ti bude vyhovovat jak fyzicky tak mentálně.

On ji mentálně prave asi vyhovuje :s :D weat_smile:

Bábrdl
Generální žvanilka 23894 příspěvků 02.06.19 12:16
@Anonymní píše:
Prosím o anonym, připadám si jako blbka. :,( :,( :,( Mám 6 měsíců nového přítele (40), mě je 30. On už byl ženatý a má syna. Tomu je 17, skoro 18 let a já nevím jak, ale po pár měsících jsem se do něj strašně zamilovala. Studuje, sportuje a přijde mi mnohem přitažlivější než jeho otec. :,( :,( :,(. Přejde to? Máte podobné zkušenosti? Jak jste to řešili? Je mi hrozně když musím být s oběma ve stejné místnosti a vymýšlím si různé záminky jak utéct. Chci se dívat na svého přítele, ale pohled mi neustále sklouzává na jeho syna. V noci nad ním přemýšlím a masturbuji. :,( :,( :,( Sex s jeho otcem je pro mě utrpením. Měla bych na něj něco zkusit? Nebo ne? Už takto využívám každé příležitosti jak se ho dotknout když je můj partner pryč.

Tak stát se to může, ale měla by ses k tomu postavit jako dospělá baba. Přestaň to „děcko“ osahávat, nevíš, jestli mu to je příjemný. Na kecy, že líbit se to musí každýmu, kadej chce MILF, jinak je gay, zapomeň.

Buď fer. Rozejdi se s přítelem. Odstěhuje se.

A pak můžeš tomu klukovi něco naznačit a třeba ti „dá“. Nebo taky ne. :nevim:

LaPaloma
Závislačka 2881 příspěvků 02.06.19 16:51

Kluk může být atraktivní frajer. Ale ty jsi pro něj něco jako minulý století. Doslova a do písmene. :jazyk:
Bohužel je to asi neřešitelný.

free333
Nadpozemská drbna 25212 příspěvků 02.06.19 16:54
@Anonymní píše:
Prosím o anonym, připadám si jako blbka. :,( :,( :,( Mám 6 měsíců nového přítele (40), mě je 30. On už byl ženatý a má syna. Tomu je 17, skoro 18 let a já nevím jak, ale po pár měsících jsem se do něj strašně zamilovala. Studuje, sportuje a přijde mi mnohem přitažlivější než jeho otec. :,( :,( :,(. Přejde to? Máte podobné zkušenosti? Jak jste to řešili? Je mi hrozně když musím být s oběma ve stejné místnosti a vymýšlím si různé záminky jak utéct. Chci se dívat na svého přítele, ale pohled mi neustále sklouzává na jeho syna. V noci nad ním přemýšlím a masturbuji. :,( :,( :,( Sex s jeho otcem je pro mě utrpením. Měla bych na něj něco zkusit? Nebo ne? Už takto využívám každé příležitosti jak se ho dotknout když je můj partner pryč.

TROLL…

Pochybuju, že by někdo ve 30 byl s někým, s kým je sex utrpení, haha… :)

Bábrdl
Generální žvanilka 23894 příspěvků 02.06.19 18:32
@free333 píše:
TROLL…Pochybuju, že by někdo ve 30 byl s někým, s kým je sex utrpení, haha… :)

Takových je půl emimina :mrgreen:

rokris
Echt Kelišová 7534 příspěvků 02.06.19 19:42
@Bábrdl píše:
Takových je půl emimina :mrgreen:
:mrgreen:
rokris
Echt Kelišová 7534 příspěvků 02.06.19 19:50

Teda zakladatelko, musíš být na tom fakt blbě. Nebo se ve vztahu šíleně nudíš. Nebo jsi troll. Nech otce i syna jít a zařiď si život ke spokojenosti. Ten kluk je ještě děcko a navrch je to syn Tvého přítele, který se Ti patrně okoukal. Tak bys bez námahy brala, co je nejblíž. To je hrozný.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama