Jsem zase těhotná, po 7 letech a potřebuji radu prosím.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lucka beruska
Zasloužilá kecalka 926 příspěvků 11.12.18 13:13
Jsem zase těhotná po 7 letech a potřebuji radu prosím.

Ahoj mám již 7 letého syna a jsem těhotná, nebylo to nějak plánované, prostě to přišlo samo. No já už si právě vůbec nic nepamatuju. Léčím se s psychikou, ted jsem na neschopence-dělám/la jsem zdravotní sestru u zubaře. Jsem 5tt a mám cystu. No dost se bojím prej se má vstřebat nebo ne. Vyděsilo mně to. :nevim: ted se mnou hormony pěkně mávají. Prosím kdo jste měly cystu jak se to řeší, slyšela jsem, že se dá i odsát nebo co. Nechci tu nikoho otravovat spíš jen podpořit, mám za sebou opravdu zlé časy a ted jsem zase štastná, ale vystrašená zároven.

Příspěvek upraven 11.12.18 v 13:28

Reakce:
Jannys
Kelišová 6636 příspěvků 11.12.18 13:15

@Lucka beruska především co ti na cysty řekl gynekolog?
Nebylo by spíše přednostní se poradit s ním?

Lynette
Echt Kelišová 8005 příspěvků 11.12.18 13:18

Muj gynekolog mi k cystam nic nerekl a tak jsem sla za doktorkou Guo Li a ta mi predepsala nejake prasky. Po nich cysty zmizely.

Lucka beruska
Zasloužilá kecalka 926 příspěvků 11.12.18 13:20

No řekl, že se většinou vstřebávají. :nevim: Ale bylo to ambulantní vyšetření, protože jsem to zjistila, že jsem těhotná tak jsem rychle šla, protože jsem se přestěhovala do Prahy a neměla jsem tady gynekologa už jsem našla, teda soukromé centrum a jdu k nim ve středu tam mi udělají odběry atd. Ted spíš odpočívám a snažím se myslet pozitivně.

alilauter
Kecalka 308 příspěvků 11.12.18 13:20

Ahoj, já na cysty nikdy netrpěla a udělala se mi jedna taky čerstvě v těhotenství. Doktorka říkala, počkáme ona se vstřebá a taky jo. Tak třeba to u tebe bude stejný. Držím palce

Lucka beruska
Zasloužilá kecalka 926 příspěvků 11.12.18 13:21

Beru teda kyselinu listovou.

Uživatel je onlineAnna85
Kecalka 426 příspěvků 11.12.18 13:23

Mela jsem cystu na zacatku prvniho těhotenství, mam ji i ted u druheho.
Tehdy se vstrebala, nijak se to neresilo. Počítám ze to bude ted stejne.
Nedelala bych paniku, doktor o ni vi, tak je to v poradku.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.18 13:23

Taky jsem měla cysty na začátku těhu a vždy sami zmizely,v klidu…

Lucka beruska
Zasloužilá kecalka 926 příspěvků 11.12.18 13:26

Jj děkuju za uklidnění. Jako říkám, je to už dlouho mám už velkého raubíře a ono je to ted zase všechno jinak ne nějaké inovace a co já vím :mrgreen: :mrgreen:

Ou
Kelišová 5873 příspěvků 11.12.18 13:36

Těhotenské hormony bohužel zesilují úzkost. Proto je při každém jejím přílivu potřeba si znovu a znovu připomínat - jsou to jen hormony, je to něco jako horečka a ignorovat ji.

Nechytit se toho tématu co ti nabízí, nezačít ho v hlavě roztáčet do katastrofických scénářů - prostě si uvědomi, sakra, zase úzkost, zmizni a ideálně si hlavu zaměstnat čímkoiv jiným.

Docela praktické návody jak na to jsou tady ****

edit adminem - smazán odkaz

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Tohle ze mě udělal rozvod! Houslista Svěcený o nemoci a drastickém zhubnutí

Drasticky zhubl, poslední dobou tráví většinu času na nemocničním lůžku, a... číst dále >

Propadák Koptashow: Dopadne hvězda Sněženek a machrů stejně jako Mareš?

Česká televize začátkem roku 2019 spustila novou talk show. Moderátorem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >