Jsem zase těhotná...a možná jsou to trojčata

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.09.18 17:19
Jsem zase těhotná...a možná jsou to trojčata

Je mi 40 let a mám 5 dětí. Nejstarší dcera má 24, syn 20, dcera 15 a pak máme dva třináctileté kluky. Všechny děti mám s manželem. Otěhotněla jsem v 15., vzali jsme se a dítě si nechali. Před šesti lety jsem poprvé nastoupila do práce jako prodavačka a byla jsem přesvědčená že je to moje poslední těhotenství. Jenže před měsícem mi začalo být pořád špatně i v práci. Pár dní jsem zůstala doma a nakonec šla k doktorce. Tam jsem se dozvěděla že jsem těhotná. A ve 4. měsíci. To znamená že nechat si ho musím. Nadšená jsem z toho nebyla. Manžel to bral v pohodě. Říkal že peněz je dost a děti nám budou s prckem pomáhat. Já jsem si dost zvykla na to že v noci jdu na večírek, přes den pracuju a děti si všechno potřebné zařídí. Pak jsem ale byla na dalším ultrazvuku a doktor řekl že vidí na ultrazvuku dvě děti ale že má podezření na trojčata. V pátek jdu do nemocnice…od té doby nespím a mám strach. Nedokážu si představit že budu lítat kolem trojčat…na potrat a redukci už je pozdě…
A dětí už mám 5…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
vendulaaa
Závislačka 4900 příspěvků 18.09.18 17:27

To dáte. Když jste ustáli potomstvo v 15, dáš i trojčata ve 40 :hug:

morinka7
Kelišová 6893 příspěvků 18.09.18 17:34

Páni 8o .Věřím že to zvládnete. Starší děti určitě pomohou ;) :kytka:

levandule23
Zasloužilá kecalka 502 příspěvků 18.09.18 17:37

Zvládla jsi to v 15 letech, tak teď už musíte dát i ta trojčata :kytka:

nostress
Extra třída :D 13592 příspěvků 18.09.18 17:38
@Anonymní píše:
Je mi 40 let a mám 5 dětí. Nejstarší dcera má 24, syn 20, dcera 15 a pak máme dva třináctileté kluky. Všechny děti mám s manželem. Otěhotněla jsem v 15., vzali jsme se a dítě si nechali. Před šesti lety jsem poprvé nastoupila do práce jako prodavačka a byla jsem přesvědčená že je to moje poslední těhotenství. Jenže před měsícem mi začalo být pořád špatně i v práci. Pár dní jsem zůstala doma a nakonec šla k doktorce. Tam jsem se dozvěděla že jsem těhotná. A ve 4. měsíci. To znamená že nechat si ho musím. Nadšená jsem z toho nebyla. Manžel to bral v pohodě. Říkal že peněz je dost a děti nám budou s prckem pomáhat. Já jsem si dost zvykla na to že v noci jdu na večírek, přes den pracuju a děti si všechno potřebné zařídí. Pak jsem ale byla na dalším ultrazvuku a doktor řekl že vidí na ultrazvuku dvě děti ale že má podezření na trojčata. V pátek jdu do nemocnice…od té doby nespím a mám strach. Nedokážu si představit že budu lítat kolem trojčat…na potrat a redukci už je pozdě…
A dětí už mám 5…
:mrgreen:
lampicka11
Závislačka 3429 příspěvků 5 inzerátů 18.09.18 17:40

Mazec, nezávidím ale máte starší děti tak je zapojis :hug:

Eule
Ukecaná baba ;) 1047 příspěvků 18.09.18 17:43

:srdce: Držím palce a věřím, že vše zvládnete! :srdce:

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18758 příspěvků 18.09.18 17:47
@Anonymní píše:
A dětí už mám 5…

Tak možná po tomhle porodu už svoji plodnost nějakým způsobem zastavíte. :mrgreen:

Jedna babička
Závislačka 3975 příspěvků 18.09.18 17:56

No ono už stejně nic teď nevymyslíš. Prostě se smiř s tím, že budeš opět mamina s kočárkem. Důležité je, že manžel je vcelku nakloněn a aby jste byli všichni zdraví. Starší děti budou možná zpočátku prskat, že musí s mimčama pomáhat, ale pak si zvyknou. No a snad jen po porodu začít řešit antiko nebo spíše už sterilizaci při takové plodnosti.

Halamka
Závislačka 3693 příspěvků 18.09.18 18:23

To jsi neměla 4 měsíce menstruaci a nepřišlo ti to divné?
:think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.09.18 18:26
@Halamka píše:
To jsi neměla 4 měsíce menstruaci a nepřišlo ti to divné? :think:

Právě že jsem měla. Teď čekám jestli bude další nebo už ne

Murka
Ukecaná baba ;) 1582 příspěvků 18.09.18 18:42
@Halamka píše:
To jsi neměla 4 měsíce menstruaci a nepřišlo ti to divné? :think:

Já u druhé holky měla menstruaci do třetího měsíce těhotenství. Slabou, ale měla. Pak vynechala a já teprve zjistila, že jsem těhotná. Stát se to může.

Halamka
Závislačka 3693 příspěvků 18.09.18 18:52
@Anonymní píše:
Právě že jsem měla. Teď čekám jestli bude další nebo už ne

Promiň, to mě nenapadlo, i když vím, že to tak být může…

Tak co už, někteří ve 40. začínají, ty tři zavrsis trojnásobně :)

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29262 příspěvků 18.09.18 20:13
@Halamka píše:
Promiň, to mě nenapadlo, i když vím, že to tak být může…Tak co už, někteří ve 40. začínají, ty tři zavrsis trojnásobně :)

no a pak bych už na místě zakladatelky pátrala po významu slova antikoncepce :(

vejilka
Závislačka 4711 příspěvků 18.09.18 20:18

Jako já jsem spíš v šoku, že tady všechny zmiňujete ty starší děti, včetně zakladatelky, že mají pomáhat. Jsou to snad jejich děti, že se na ně tak spoléhá? Nejmladší jsou už pubertáci, kteří chtějí mít sami už své koníčky, učení, kamarády.. Jestli si děláte děti s vědomím, že děti budou pomáhat, tak to potom jo :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Udata Soukup brání svou paní: Jdi do pr*ele, vzkázal „zlořádovi“ Novotnému

Středověk je sice dávno za námi, na událostech uplynulých dní se jasně... číst dále >

Všechno zlé pro něco dobré: Nové album Vondráčkové opanovalo hitparády

V osobním životě ji sice největší bitva teprve čeká, na poli hudebním však... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >