Jsem závislá na svém muži, psychické problémy

Anonymní
28.7.13 10:06

JSEM ZÁVISLÁ NA MÉM MUŽI

Ahoj holky, omlouvám se za anonym, ale nepřeji si odhalit své jméno..
Chtěla by jsem zde najít někoho, kdo prožívá nebo prožil to samé a jak s tím bojuje: Můj jediný problém ve vztahu je závislost na vlastním partnerovi a dost mě to trápí, protože vlastně i jeho trápí má závislost k němu. Je u nás věkový rozdíl 20 let. Jsme spolu dva roky, nyní čekáme miminko, jsme šťastní spolu, máme stejné zájmy, veškeré volno tráví se mnou, chodíme na procházky, na kole, na jídlo, na výlety, když jsme doma, hrajeme i hry, koukáme na filmy, mazlíme se, milujeme se-sice už ne 3krát denně co před rokem, ale pomilujeme se.. Hlavní problém je ten, že dojíždí do práce 5O km, kde přespává, to je dva tři dny pryč. Pak to začne, to mé vyčítání, obavy, napadám ho sms, věčně se přes sms pohádáme. Já mu věřím, i on mě ve vztahu věří, ale když je pryč, tak začnu být nesvá a nepoznávám se. Pak je ze mě na nervy, nestačí, že v práci toho má nad hlavu, pak ještě do toho já. Je i pravda že jsem hodně závislá i na sexu, když není ráno a večer, tak začnu být hnusná na něj. Moc se v našem vztahu snaží, já to oceňuji, ale nechci se tak k němu chovat. Je to perfektní chlap, je inteligentní, má charisma, je oblíbený, hodný, milující. Má 15-ti letého syna, se kterým si rozumím. Má skvělou mámu, která mě miluje. Vše je prostě perfektní, jen jsem na prášky z toho, že je pryč, nebo že si chce zajít s kamarádem na pivo, když jsem v práci. :zed: :zed: :zed:
Nechci se tak chovat, jak to bude, až se nám narodí malá?
Mimochodem-minulé léto u mě vypukla panická porucha, kdy jsem se skoro rok léčila na AD a neurolu, to mi bylo skvěle. Než jsem brala prášky, byla jsem závislá na tom, že si musím dát každý večer nějaký alkohol, aby mi bylo líp. Chodily jsme pořád na pivo, jemu to nějak nedocvakávalo, že jsem denně vypila 7 piv a k tomu doma co jsme si koupily na nervy Jégra… Pak jsem byla na AD a to už jsem nepila, bylo mi skvěle. Ted neberu nic. Užívám si těhotenství a nechci brát znova AD. Nevím jestli jsem byla alkoholička, ale tímhle jsem zaháněla strach z neznámého a aby mi bylo vnitřně líp. Omlouvám se jestli jsem to nějak popletla..Děkuji za radu a názory

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

815
28.7.13 10:12

Panická porucha.. Asi se znova ukázala, ale v jiné podobě, zajdi k Dr. V těhu se brát AD smí, ničeho se neboj. Lepší pro Vás oba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
nepř. G12
28.7.13 10:15

Jo, návštěva odborníka asi bude to nejlepší.

• Nahlásit
  • Citovat
colafit
28.7.13 10:16

Z toho, co píšeš vyměňuješ jednu závislost za druhou. Asi je na čase řešit to s odborníkem.

• Nahlásit
  • Citovat
815
28.7.13 10:17

Přesně tak. Když říkáš že je vše v pořádku, vztah jak má být, věříte si, ale tam uvnitř tě něco zžírá a pak to odnáší on, tak to nebude to nejlepší, když by jsi byla sama doma s dítětem..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
836
28.7.13 10:40

Určitě k psychologovi :kytka: Ty jo 7 piv 8o byla bych mrtvá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
bara 1
28.7.13 11:10
  • Nahlásit
  • Citovat
1062
28.7.13 11:55

Tak sama asi cítíš, že je to neudržitelné a že se bez pomoci psychiatra či psychologa neobejdeš. POkud jsi brala AD předpokládám, že jsi k psychiatrovi chodila, znovu bych ho kontaktovala a probrala to s ním. Nemyslím že je to závislost na partnerovi, ale spíš vystrkuje růžky nějaká porucha která se prostě zatím takhle projevuje a kdo ví v co může vyústit. To že jsi zrovna těhotná bude asi hodně náročné, protože aspoň mě psychicky celkem odolného člověka, mateřství zpočátku hodně zmohlo - nevyspání, izolace, nulový čas pro sebe - to všechno je masakr. Vyhledej pomoc v čas ať jsi hlídaná po porodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5418
28.7.13 11:58

Chudák chlap, práce má nad hlavu, denně musí podat 2 krát výkon, jinak je mladá přítelkyně hnusná, jak sama píše…K tomu věk, píšeš, že je o 20 let starší, takže to má 40 výš..Místo klidu prožívat tohle-upřímně ho lituju :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.7.13 12:02
@jannina1 píše:
Chudák chlap, práce má nad hlavu, denně musí podat 2 krát výkon, jinak je mladá přítelkyně hnusná, jak sama píše…K tomu věk, píšeš, že je o 20 let starší, takže to má 40 výš..Místo klidu prožívat tohle-upřímně ho lituju :mrgreen:

Chudinko, aby ses z toho nezbláznila. Zakladatelka tady potřebuje pomoct a ne slyšet od tebe odpor a že jejího lituješ. Nauč se POŘÁDNĚ číst. Trpí PP, myslím, že i její přítel ji v tom určitě pomáhá. Chtěla bych tě vidět na jejím místě

• Nahlásit
  • Citovat
5418
28.7.13 12:03
@Anonymní píše:
Chudinko, aby ses z toho nezbláznila. Zakladatelka tady potřebuje pomoct a ne slyšet od tebe odpor a že jejího lituješ. Nauč se POŘÁDNĚ číst. Trpí PP, myslím, že i její přítel ji v tom určitě pomáhá. Chtěla bych tě vidět na jejím místě

To se za svůj názor stydíš, že se musíš schovávat za anonym? To umí každý primitiv..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
815
28.7.13 12:05

@jannina1 :think: proč se navážíš do situace s negativitou? Jistě za to nemůže ani jeden. Prostě je každý člověk nějaký. Ty jsi snad stoprocentní?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.7.13 12:06
@jannina1 píše:
To se za svůj názor stydíš, že se musíš schovávat za anonym? To umí každý primitiv..

Stydím se za to že je mi z tebe na :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
31744
28.7.13 12:09

Rozhodně navštívit odborníka a pozor po porodu. Mám obavu, aby se to nezhoršilo :think:
Možná už nebudeš tak viset na partnerovi po porodu, i když tomu moc nevěřím, ale spíš mám strach, že porucha propukne pořádně a v plné míře díky poporodním stavům..:think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5418
28.7.13 12:10
@Leila90 píše:
@jannina1 :think: proč se navážíš do situace s negativitou? Jistě za to nemůže ani jeden. Prostě je každý člověk nějaký. Ty jsi snad stoprocentní?

To není negativita, snad jsem v diskuzi, kdy můžu napsat bez napadání svůj názor.
Pokud má zakladatelka psych. obtíže a měla je již dříve, chlap za to nemůže. Jediné správné je zajít k psychiatrovi a léčit se.
Zůstává to, že je tam velký věkový rozdíl, chlap může mít okolo 50.Takže není jisté, jak toto tempo ustojí. Na tom snad nic urážlivého nevidíš. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama