Jsem závislá na své matce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  15.04.18 00:19
Jsem závislá na své matce

Ahoj,
je mi trapné to sem psát, ale jsem závislá na své matce. V podstatě, je tohle můj problém celý můj život. Mám svojí mamku fakt ráda. Ale, kdykoliv jsem někam, měla jet sama, když jsem byla malá, tak to pro mě bylo trauma. Vím, že je asi normální, že se dítěti, může stýskat po matce, když je třeba na táboře. Jenze, mě už tohle nepřijde normální. Bydlim s přítelem a tam, kde spolu bydlíme, se vůbec necítím jako doma. Chybí mi bydlení u mamky. Jenze, doma, už jsem bydlet nemohla, protože přítel mojí mámy, si to nepřál… Takže, to velmi špatně nesu, nejsem schopná se s tím prostě vyrovnat. Nepřijde mi to fér, ani vůči mému příteli, protože si myslím, že by měl spíše, být s někým, kdo už je opravdu dospělý. A nechová se jako dítě a není, na nikom závislý. Chtěla bych to nějak vyřešit. A prosím, nesuďte mě… Vážně, potřebuji poradit?
 Děkuju

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

jenny.fields
Generální žvanilka 23913 příspěvků 15.04.18 00:20

Psychologa.

Destiny20
Povídálka 30 příspěvků 15.04.18 00:24

@jenny.fields
Ahoj,
jj, děkuju ti za radu.Za psychologem, chci určitě zajít. Potřebuji tohle s někým probrat.

PupuP
Kecalka 255 příspěvků 15.04.18 00:33

Mám to možná podobně, tam, kde s přítelem bydlime, se necítím jako doma. A na dovolené jezdím také radši s rodici :oops: nevím proč. Mám s oběma rodiči úžasný vztah a je mi to také líto vůči příteli…snažím se to omezit a osamostatnit se, ale nevím, jak překonat to, že doma pro mě vždycky bude znamenat u rodičů…
Dej tomu čas, jezdi za mamkou o víkendech a zvyknes si…

LaraA
Kecalka 430 příspěvků 15.04.18 00:34
@Destiny20 píše:
@jenny.fields
Ahoj,
jj, děkuju ti za radu.Za psychologem, chci určitě zajít. Potřebuji tohle s někým probrat.

Kolik ti je let?

Destiny20
Povídálka 30 příspěvků 15.04.18 00:36
Anonymní

LaraA:
Ahoj, je mi 19.

Příspěvek upraven 15.04.18 v 00:36

Šarlota4
Echt Kelišová 9119 příspěvků 15.04.18 00:36

Jak dlouho bydlis od matky?

Anonymní  15.04.18 00:37

Mam to taky tak…s mamkou se citim proste nejlip a v pohode ;) urcite kvuli tomu nebudu vyhledavat psychologa… myslim si ze pokud mas s mamkou dobry vztah a do nedavna si s ni bydlela je to prirozene a casem si zvyknes :hug:

Destiny20
Povídálka 30 příspěvků 15.04.18 00:38

Šarlota 4: s mojí mamkou, nebydlim už půl roku.

LaraA
Kecalka 430 příspěvků 15.04.18 00:41

Tak v 19 to spíš chce čas. Sice je tou dobou člověk papírově dospělý, asi jen menšina jd plně připravená se odtrhnout od původní rodiny… je fajn, že se o sebe evidentně dokážeš postarat, ale zároveň se nijak netrap, že ti máma chybí :hug:

Anturie
Závislačka 4969 příspěvků 15.04.18 00:44

@Destiny20 Ale zas až takové „ucho“ nejsi, ono v životě je hodně situací, které nejsou ani náhodou fér a bude jich ještě o hodně víc.

Je mi líto, že tvá maminka připustila, že doma bydlet nemůžeš, ale pozadí znáš jen ty sama.

A ty se opravdu cítíš jako ditě?

z chebu
Povídálka 12 příspěvků 15.04.18 01:12

Jsi mamánka :dance: a vzláštní je, že pokud má pěkný vztah syn s matkou, tak je to mamánek a zoufalec a nevyzrálec, ale když je závislá holka na matce, tak je vše O. K. :mrgreen:

Sexynohy
Ukecaná baba ;) 1262 příspěvků 15.04.18 01:15

Možná máte jen hodně vřelý a krásný vztah, který narušil / „narušil“ nový přítel mamky. Třeba máš ty pocity jen z toho, že se ten vztah s mamkou díky tomu novému příteli mění. Jako přijít o bydlení s mámou v 19 kvůli jejímu novému příteli je dost citlivé a možná proto máš ty pocity, že se chceš jakoby ujišťovat že jste si s makou stále dost blízko.

marg
Ukecaná baba ;) 1760 příspěvků 15.04.18 01:29

Kdyby mě v 19 někdo vyšoup z hnízdečka od maminky, tak bych to taky hodně těžce nesla. Stěhovala jsem se asi ve 26 dobrovolně s pocitem, že je to akorat :) a stejně jezdím DOMU pořád, domů myslím k mamce, pak mám ještě doma normálně u nás doma, kde bydlím, mám prostě dva domovy. Já nemyslím, že jsi případ pro psychiatra, to je normální, že se ti stýská. Problém bych neřekla, že je závislost na mamce (prostě jí máš ráda, je ti s ní nejlíp), problém je ten její přítel, jak, ze si to nepřál? Přece to byl tvůj domov a ne jeho. Jen aby to neznělo, že jsem zastánce bydlení s rodiči do 40, to zas ne, ale mělo by to mít nějaký přirozený vývoj a hlavně, normální je těšit se na bydlení s přítelem, nadšeně zařizovat atd, ne si stýskat po domově. To ještě nebyl ten správný čas.

free333
Neúnavná pisatelka 16249 příspěvků 15.04.18 05:20
@Anonymní píše:
Jsi mamánka :dance: a vzláštní je, že pokud má pěkný vztah syn s matkou, tak je to mamánek a zoufalec a nevyzrálec, ale když je závislá holka na matce, tak je vše O. K. :mrgreen:

Proč anonym? :think:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Že by slavila? Brodská šla do auta bosa a s oporou, copak si provedla?

Stačila vteřina nepozornosti a neštěstí bylo na světě. Herečka Tereza Brodská... číst dále >

Tragédie v dole Dukla: 108 dělníků odsoudili na smrt, zděšení hasiči se hroutili

Náhoda, lajdáctví a selhání lidského faktoru. To všechno stojí za největší... číst dále >

Články z Ona Dnes

Podvodní léčitelé teď dostanou strach, řekla v Rozstřelu režisérka

Za podivnými praktikami v institutu Aktip, které odhalil dokument Obchod se... číst dále >

Sedmdesátiletá Mexičanka čeká dceru. Bude nejstarší matkou na světě

Sedmdesátiletá Mexičanka je zřejmě nejstarší těhotnou ženou na světě. Maria... číst dále >

Reklama