Jsem ze sebe asi sklamana nebo co.

Anonymní
27.3.21 21:24

Jsem ze sebe asi sklamana nebo co.

V patek odpoledne se mi tt ukazali 2 čárky. Nebyli sice presne stejně červené a silne ale byly tam obě. Myslela jsem si, že se probudí, nevim prival radosti, smutku, pláče nebo aspon něčeho. Rekla jsem si jenom hm tak jo no. Dal co? Příznaky no vlastne nevim pořádně jestli jsou to nějaké priznaky. Boleni v podbrisku, prsou. Spíš se citim jako u PMS. Krom toho asi nic. Pohled na kňučíci zvířátka me nerozplace.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3092
27.3.21 21:25
@Anonymní píše:
V patek odpoledne se mi tt ukazali 2 čárky. Nebyli sice presne stejně červené a silne ale byly tam obě. Myslela jsem si, že se probudí, nevim prival radosti, smutku, pláče nebo aspon něčeho. Rekla jsem si jenom hm tak jo no. Dal co? Příznaky no vlastne nevim pořádně jestli jsou to nějaké priznaky. Boleni v podbrisku, prsou. Spíš se citim jako u PMS. Krom toho asi nic. Pohled na kňučíci zvířátka me nerozplace.

Kopiruji.

Dotaz zní jak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3512
27.3.21 21:26
:roll:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7537
27.3.21 21:28

A dál?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4630
27.3.21 21:39

Těhotná být chceš a nebo nechceš? S partnerem je vše jak má být, bydlet kde máte, finance? Předpokládám, že jsi se asi o těhotenství dlouho nesnažila, spíš to bylo z musu?
Co b ys chtěla vědět, zda budeš ráda později, zda budeš mít ráda dítě nebo…?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
894
27.3.21 22:30

No tak to prostě potřebuješ vstřebat. Já si při pohledu na test řekla akorát: „No ty vole, to snad není možný.“ Manžel to vstřebával asi týden - pak najednou přiletěl, vzal mě do náruče a jančil, že budeme mít miminko :lol:
Těhotenství jsem zjistila v 10tt a jediný co, tak mě poslední týden bolela prsa, ale přikládala jsem to tomu, že to dostanu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
263
27.3.21 23:27

A máš radost nebo??? To je přece krásná novina ne miminko to je radost :lol: 8) 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15995
28.3.21 00:17

No to že si zklamaná z toho, že neprožíváš nějaké extatické emoce je docela zábavný hormonální výkyv. Gratuluju a přeju pevné nervy partnerovi, nebude to mít snadné :mrgreen:

Přestaň se pozorovat a nimrat se v tom, že prožíváš věci normálně a ne podle svých předstv a nebo keců z internetu.

Těhotenství a mateřství je individuální a čím méně toho na internetu na toto téma přečteš. tím lépe to buddeš snášet, protože si nebudeš vytvářet nějaká nesmyslná očekávání a pak sama sebe ničit tím, že funguje normálně a ne podle toho co sis vytvořila v hlavě že bys měla dělat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat