Jsem ze všeho zmatená - MS se nedostavila

158
29.7.13 10:27

Jsem ze všeho zmatená

Včera jsem měla mít menstruaci a nic. (je to ještě velmi brzo, ale jsem ze všeho zmatená). Před dvěma dny sem si dělala večer test a byla tam 1 / no a před pěti dny jsem byla u dr. a na UTZ viděl žluté tělísko. Ještě předem říkám, že furt lítám čůrat, všechno mi děsně smrdí i to co mi před tím vonělo, mám nafouklí břicho, zácpu i když sem nikdy neměla problém jít na velkou atd. Nevím čím to je :/ možná i tou malou 1,5cm cystou. Když sem se doktora ptala jestli to může být těhu řekl mi, že to určitě ne. Sice je prý velmi brzy aby něco mohl vidět, ale sliznici mám 8,3 mm a to je prý moc málo. Tak co si o tom myslíte? Asi na 90% nejsem, že? Ovulace jinak proběhla důkazem je to žluté tělísko, ale hned u něj je ta hnusná cysta sad. Předem děkuji za odpovědi Ještě podotýkám, že mám hojný výtok (při ovulaci ho mám a dost hlenovitý bílkoví) teď ho mám dost hustý a i doktor říkal, že ho mám fakt hodně a jestli mě to nesvědí (kvasinky) ale nesvědí ani nepálí jen je ho hodně a to před ms nemívám navíc mě docela brzo (asi 5 dnů po ovu) začel bolet podbříšek a jinak mě bolí ty tři dny před ms spíš den před ms. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14857
29.7.13 10:33

Na carku je brzo, priznaky si muzes vsugerovat. Doktor pozna houby, pockej par dni a udelej dalsi test, pokud se teda nedostavi MS. jak je to s tou cystou nevim.

nafoukle bricho a hlavne zmena cichu by mohla neco signalizovat - me se cich zmenil, obvykle nevoni to co skodi. Ale jiste neni nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22512
29.7.13 10:37

@pupik001 tohle jsem měla při snažení o druhé mimi. Prostě jsem si to normálně vsugerovala :? Když jsem byla těhotná o půl roku později, jediný „příznak“ byl bolest podbřišku, na kterou jsem ale trpěla v době před MS.
U tebe to může být i tou cystou :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3031
29.7.13 11:01

No nezbyde, než počkat. Jó a vsugerovat se dá všechno. Já když jsem byla těhotná, tak mě bolelo tak jak kdybych to měla dostat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
158
29.7.13 11:48

Děkuji holky

Jsem tedy zvědavá jak to vše dopadne :/. My se s manželem ani nijak nesnažili (necháváme to náhodě), ale právě to narůstající bříško mi přišlo zvláštní protože u obou holek můj hlavní symptom bylo právě to velký bříško a u první sem měla ještě pálení žáhy, pobolívání v podbříšku a strašně moc sem pila u druhé byli úplně jiné ale to bříško bylo velké a teď právě to mám znovu a bylo mi to divné a nikdy sem si příznaky moc nepřiznávala spíš sem to dávala za vinu něčemu jinému (jako třeba zánět atd.),ale nevím nu :(:nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
158
30.7.13 12:22

Tak furt nic a k tomu hustý výtok

Mrška ještě nepřišla a mám hustý výtok. Tak uvidíme :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
158
30.7.13 12:36

čípek

Jinak čípek sem si nahmatala po prví :( ke své ostudě sem ho prostě nemohla dva roky najít až včera :(. Ležela sem u toho a prst sem musela dát hodně daleko a i tak bylo obtížné abych ho nahmatala. (zkusím to dnes ve dřepu i když se to mělo ve stejný poloze) Takže nevím jestli je zkrácený či nikoli a je tvrdý přesně jako špička nosu tak to spíš vypadá asi na blížící se MS, že? I když vím, že podle toho se to zjišťuje špatně :(. Nemám teploměr abych zkusila BT :( :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1911
30.7.13 13:41

Ono se da nejak poznat ranne tehotenstvi dle cipku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
158
30.7.13 14:27
@Náth píše:
Ono se da nejak poznat ranne tehotenstvi dle cipku?

Nedá :D ale když ho sleduješ tak to může být malilinkatká nápověda :), ale právě mi mrcha dorazila :zed: :zed: :zed: :zed: tak že další ciklus snažení a tento krát si nebudu nic namlouvat a prostě když budu aspoň 14 dnů zpoždění + BT bude vysoká zkusím testnout a pak až jít k dr. dřív opravdu nic nemá smysl a sem důkazem toho, že různé příznaky mohou být kvůli něčemu jinému :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1911
30.7.13 14:34

.

Příspěvek upraven 25.08.15 v 01:12

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
158
30.7.13 14:36
@Náth píše:
Dekuji za odpoved :)
Ale pokud mas hodne priznaku, tak prece neni vse ztraceno, spousta zen miva prvni mesice tehotenstvi menstruaci :) ale je pravda, ze by na testu uz mohl byt aspon duch :(

Jj právě :), ale neztrácím naděje :) ještě je čas a uvidíme jak to půjde dál :). Jen vím, že nemá cenu dělat ukvapené závěry :). Jinak mi čípek změknul právě když sem zjistila, že mám narůžovělí výtok a jak sem na něj šáhla tak se ta potvora řádně spustila :D :pocitac: :D :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1911
30.7.13 14:51

.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu