Jsem žena a toužím po určité ženě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.18 20:37
Jsem žena a toužím po určité ženě

Ahoj, stala se mě takové věc.. Dva roky chodím do jazykového kurzu a nevím proč, ale moc mě tam přitahuje jedna vyučující :think:. Občas se mě líbí nějaká žena..
No a tato mě doslova uhranula na první pohled.. od začátku to beru spíš jako povyražení v kurzu a tak jsem házela očka, dlouhé pohledy, úsměvy prostě jsem zkoušela její reakce.. :lol:
Dopadlo to tak, že ze mě byla nervózní mým pohledům se snažila pokud možno vyhýbat, tak jsem se na to vyprdla..
No po čase jsem ale zjistila, že pozoruje ona mě.. když jsem na ní nečekaně koukla, tak rychle uhla pohledem, kolikrát jsem letmo očkem viděla, že mě pozoruje, jak kdyby se najednou snažila o to abych házela pohledy znovu.. tak jsem se do toho vrhla směle zas :lol:. No a od té doby pohledy neuhýbá, naopak přijde mě, že je opětuje, nebo se aspoň snaží dát mě najevo že nervózní již ze mě není. Když se potkáme na chodbě kolikrát se po mě otočí a podívá se mě do očí.. jednou se mě jí v hodině povedlo (aniž bych chtěla) vyvést trochu z míry. Kdy jsme se na sebe zase déle dívaly a opravdu si myslím, že v tu chvíli jsme si říkali která to asi vydrží dýl až se s toho chuděrka zakoktala a pak prohodila do éteru něco, že už toho má dneska namluveno moc :lol:. Pak ale na oplátku vyvedla ona z míry mě a úmyslně na mě furt koukala až jsem s. l toho vážně byla nesvá :lol:
Nač se ptám.. po pravdě nevím jak dál.. na pozvání na víno si fakt zatím netroufám.. ale ráda bych s,,flirtiky" trochu postoupila dál :oops:.. teď jsem někde četla něco o nějakém pohledu který měl nějaký název. Jaký už si nevzpomenu, každopádně šlo o navázání očního kontaktu a pak sklouznout pohledem mezi nohy :lol:. Jaké máte zkušenosti vy, co zabírá? Abych zjistila, že se opravdu nemýlím a můžu do toho pozvání na víno směle jít?? Jak získat nějaký jasný náznak, když přece je taková opatrnější.. jinak věkově jsme zhruba stejně ona tak o 4-5let starší ;) Děkuji za rady.. anonymka kvůli rodině co sem chodí.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Martina84
Ukecaná baba ;) 2045 příspěvků 08.09.18 20:45

A proc by si se ji nemohla zeptat, jestli pujde na drink? Muze to byt jenom kamaradské gesto a pak uvidiš, jak se to vyvine. Takhle na sebe muzete kouket ocima do aleluja :lol:

tzipora
Zasloužilá kecalka 599 příspěvků 08.09.18 20:47

Souhlas. Pozvi ji někam. Není vám už 15 ne? :D

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1926 příspěvků 08.09.18 20:49

Tak co to zkusit navléknout tak, že navrhneš abyste všichni z kurzu po vyučování zašli někam na skleničku? Řekněme, že za účelem stmelování kolektivu. ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.18 20:51

@Martina84 no právě … neříkám že ty pohledy nejsou příjemný ale ráda bych trochu posun :D .. ale jestli si troufám rovnou osobního pozvání :oops: @tzipora jj 15 nám není no :D

Karlaska
Zasloužilá kecalka 760 příspěvků 08.09.18 20:54

Ježíš,normálně ji to řekni, když po tobě házela pohledy,tak je to asi lesba…hetero zena nebude ženu hypnotizovat…

Laureatka
Kecalka 119 příspěvků 08.09.18 20:56

Do toho rozkrokoveho pohledu bych nechodila, to mi prijde jako vetsi ostuda, než to na ni vybalit na rovinu. Pokud to chcete zkusit, jakože asi jo, tak tak jako tak budete muset s pravdou ven. A pokud by jste mířila vedle, tak to jiste vezme lépe, pokud jste se ji předtím nedivala do rozkroku. Navíc jak by vam bylo, kdyz by to náhodou nevyšlo a to vědomí, ze jste ji z hecu koukala do rozkroku, lepší je jiste odmítnutí se slušnou minulosti na krku a slo by tak i nadále pokračovat v kurzu. Jinak by mi jako vhodné prisel treba nějaký vánoční večírek, kdyby se dělal nebo závěrečný a tam se nejlíp trochu brnknout :) Pokud se to nedělá, tak holt v příhodnou chvili pozvat na kafe a tam jemne sondovat a kdyztak s pravdou ven. Hodně štěstí!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.18 21:02

Ale není úplně běžné že zve žena někam ženu na víno, když ještě ví o co mě asi jde :lol:

Hypotéza
Stálice 55 příspěvků 08.09.18 21:04

Běž do toho, život je krátký…

Elvinerha
Zasloužilá kecalka 878 příspěvků 08.09.18 21:13

Mě se taky občas líbí nějaká žena, tím myslím fyzický vzhled, ale přesto jsem 100% hetero. Ovšem pokud by jsi chtěla něco víc, tak ji prostě pozvi na kafe, nebo drink. Nejste ve školce proboha. Nebo na sebe chcete koukat do aleluja? Jestli se jí líbí ženy asi nezjistíš, když to na ní nevybalíš. Pokud to není nějaká megera, tak i když bude hetero, tak ji to neurazí, já bych byla polichocená, kdyby po mě jela nějaká ženská ;) a klidně bych na to kafe nebo víno šla, ale jen jako přátelé.

axelina
Ukecaná baba ;) 2158 příspěvků 3 inzeráty 08.09.18 21:29

tak mě docela zajima jak to dopadne :-) pak sem napiš ! mě se takhle asi před 15 lety na jednom kurzu taky strašně líbila jedna holka starší…uplně mi učarovala…ona byla na holky -rekla to na rovinu a i jsem se jí asi já líbila.. přišla za mnou když už jsem byla sama ve spacáku na pokoji si „povídat“ ..ale bylo mi 22 a byla jsem z toho tak vyjukaná že jsem dělala že spím…pak už jsme se nikdy neviděly ale porad ji mam v pameti :-)

srpen89
Ukecaná baba ;) 1917 příspěvků 08.09.18 22:32

No podstatný asi je, jestli jsi lesba, nebo jak to mas. To tady vubec nezaznelo. Pokud ano a mas zajem o vztah s dotycnou, nezbyva ti nic jineho, nez zjistit, jak je na tom s orientaci dotycna a pokud je naladena na stejnou notu, neni co resit a smele do toho ;)

tzipora
Zasloužilá kecalka 599 příspěvků 08.09.18 22:37

Zakladatelka se o pozvání bojí říct i proto, protože pak uz je jen krůček k něčemu dalšímu…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.18 22:50

@srpen89 @tzipora , lesba nejsem, jsem bi a popravdě si myslím že ona to má taky stejně .. něco další bych ráda ,ale je pravda že se toho z jedné strany bojím ,stejně tak i odmítnutí .. :zed: no jsem prostě typická ženská :D :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.18 22:51

Baví mě to vzrušení mezi náma dvěma a ráda bychom o vzrušení prožila i jinak .. jsem mě spíš o to :oops:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >