Jsem zlá při uspávání

Anonymní
8.1.20 15:46

Jsem zlá při uspávání

Ahoj holky. Mám vždy hrozný pocit a nejradši bych si nafackovala. Dítě mi neustále u usínání řve a řve a já jsem na něj zlá. Kricim na něj, hrozně s ním zachazim. Co mám dělat? Pak usne a vycitam si to…

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

6394
8.1.20 15:53

Já jsem to tak taky měla. Člověk je hrozně napjatej, už chce aby to dítě spalo a ono nic :oops: Pomohlo mi se hodit do klidu, nekoukat tolik na to jak dlouho to trvá a že by chtěl člověk ještě dělat to a tamto. No a pak už dítě vyrostlo a problém nebyl. Takže asi přežít :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21725
8.1.20 15:55

Ovladnout se a okamzite prestat rvat a hnusne s nim zachazet. Chapu, ze mas nervy v riti, je to narocny, ale tudy cesta nevede. A jeste zhorsujes plac a oddalujes usnuti. Nemuze uspavat i tatinek? Strasne moc je dulezite, byt v klidu, pak se vyklidni i dite, plus zkusit nejake nove figle, aby usinalo rychleji, casem nejlepe samo.

Příspěvek upraven 08.01.20 v 15:58

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21725
8.1.20 15:58

Taky mi z roho hrabalo, nerikam, ze ne. Nicmene doporucuji ctecku, ja uspavala takto. Hladila, drzela za rucenku a u toho si cetla.Az mi bylo lito, ze tak rychle zacala usinat a ja si nemohla cist delsi dobu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.1.20 15:59
@wildcherry píše:
Taky mi z roho hrabalo, nerikam, ze ne. Nicmene doporucuji ctecku, ja uspavala takto. Hladila, drzela za rucenku a u toho si cetla.Az mi bylo lito, ze tak rychle zacala usinat a ja si nemohla cist delsi dobu

Zrovna teď, v ruce mobil a sem tam kluka položím, ať spí :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48886
8.1.20 16:06

Jo, ty pocity znám, i jsem párkrát zvýšila hlas se slovem hají!!! načež mi okamžitě došlo, že asi ještě nikdo neusnul tím, že na něj někdo řve :mrgreen: Rozumově vím, že dítě vycítí emoce takže nejlíp se uspává, když hodím sama sebe do klidu, ale pro cholerika je to sakra těžký :lol: Takže si tam lehnu, tulím a doufám, že ho můj polospánek uspí… ne vždy to zabere :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Crystalline.77
8.1.20 16:13
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Mám vždy hrozný pocit a nejradši bych si nafackovala. Dítě mi neustále u usínání řve a řve a já jsem na něj zlá. Kricim na něj, hrozně s ním zachazim. Co mám dělat? Pak usne a vycitam si to…

Takto ho neuspis. Delas to jen horsi, vztekani ti nepomuze.
Mimco polozit na polstar vedle sebe, obejmout, pusu do vlasku, “ sususu” - napodobit bily sum. To u nas spolehlive zabira.

• Nahlásit
  • Citovat
6394
8.1.20 16:14

Jo, telefon. :mrgreen: To je zázrak. Já jsem pod peřinou koukala na net a u toho dítě hladila. To mě zachránilo :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2733
8.1.20 16:19

Neuspavam. Neumim to. Moje deti usinaji samy. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12205
8.1.20 16:28

Tak na uspavani je treba si vyhradit cas, jakmile clovek specha, partner vedle ceka se sklenickou vina, to je pak na nic. Idealni je u toho usnout. :andel: Takove spokojene oddychovani maminky uspi krasne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.1.20 16:35

U nás je uspávání taky s brekem. Po hodině čtení pohádek, rozsvěcení a zhasínání světla už řeknu dost a teď bude tma a bude se spát, dítě se vztekne, začne zdrhat z pokoje, tak ho držím na posteli, dítě si chvilku pobrečí, ale to já vím, že už mele z posledního, šoupnu prso a je klid. Hrozná kovbojka poslední dva měsíce. :roll: Až nebude MM, tak to bude teprve horor. :cert: Kde jsou ty časy, kdy jsem při kojení sledovala filmy na Netflixu… :,(

• Nahlásit
  • Citovat
12205
8.1.20 16:43
@Anonymní píše:
U nás je uspávání taky s brekem. Po hodině čtení pohádek, rozsvěcení a zhasínání světla už řeknu dost a teď bude tma a bude se spát, dítě se vztekne, začne zdrhat z pokoje, tak ho držím na posteli, dítě si chvilku pobrečí, ale to já vím, že už mele z posledního, šoupnu prso a je klid. Hrozná kovbojka poslední dva měsíce. :roll: Až nebude MM, tak to bude teprve horor. :cert: Kde jsou ty časy, kdy jsem při kojení sledovala filmy na Netflixu… :,(

U nas pomahalo uplne zacernit pokoj, kdyz je totalni tma, sama se boji zdrhnout z postele. Akorat jak se nudi dela kraviny v posteli a to je pak o zdravi. Dostat takovou lahvi do cela nebo do zubu, obcas chce po mne skakat, clovek si rika, co zase prijde a vlastne nevi odkud :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21725
8.1.20 16:45
@Bubla Bůčková píše:
Zrovna teď, v ruce mobil a sem tam kluka položím, ať spí :lol:

Vsak idealni :lol:…A nikdo nemuze rict pul slova :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.1.20 17:49

Jenže od narození usíná přes den v kočárku. V posteli nebo postýlce ani, náhodou a v noci jak kdy. Ruka,.postýlka. Je mu rok. Jsem z toho vážně už zoufalá. Tatínek je v práci, nepomáhá s dítětem. Vše je na mě. Jsem v klidu, vím to, nesmíš, měla jsi, tenkrát výčitky, ale ten řev bere za uši a najednoi buch, vyletí to, ze mě. Jsem psychicky nemocná? Já už fakt nevím. :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.1.20 17:50

A co mě trápí nejvíc, bude si to pamatovat a bude mě mít dál rád?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama