Jsem zmatená a ztracená

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.07.19 22:58
Jsem zmatená a ztracená

Ahoj, potřebovala bych od Vás radu.
Je mi 17 a dělám sport, jako normalní holka. Všechno by bylo v pohodě, kdyby se do me nezamiloval můj trenér. Asi by to nějak šlo, kdybych to nevěděla. Ale jednou mi nabídl, že s ním můžu jet na seminář, protože to vypadalo zajímavě, kývla jsem na to. Měli jsme jeden pokoj a on se mě zeptal, jestli mi nevadí, že bychom spali v jedné posteli nebo že by spal na gauči, co byl dole. Byla jsem s tím pohodě nepředpokládala jsem nic..
(Trpím depresemi, úzkostmi a on mi hodně pomáhá).
Večer mě pak při depresi držel za ruku a hladil mě ve vlasech. Potom mi začal dávat pusinky na prsty, začal mě hladit na bocích, na zadku a pak na prsách. Otočila jsem se k němu zády, on si mě přitáhnul k sobě a líbal mě na krku. Posunula jsem se od něj dál, on přestal a omluvil se mi. druhý den dělal jakoby nic. O pár dní potřeboval s něčím pomct, pracovali jsme dlouho do noci a já u něj přespala. Všechno se opakovalo, neřekla jsem mu ať to neděla, protože mi to bylo příjemný, ale veděla jsem, že je to špatné. Potom jsem se mu vyhýbala a nechtěla s ním mluvit. Napsala jsem mu, co si o tom myslím a že to prostě nepůjde, protože já k němu nic necítím..
On mi potom řekl, že mě má rád víc než by měl a že ví že to nejde, ale že by to se mnou chtěl zkusit. ještě jednou jsem u něj spala na závodech, protože nebylo dost pokojů, měli jsme každý svojí postel. Ale on si pak lehnul ke mě. Po tom co jsme tam chvíli spolu leželi, mi řekl ať neposlouchám. A řekl mi „miluju tě.“
Píše mi jak by chtěl držet za ruku, ležet vedle mě, usnout se mnou atak.. Já k němu nic necítím nebo vlastně ani nevím. Je docela starší něž já okolo 40 (nechci říkat přesný věk).
Co byste na mém místě dělaly Vy? Řekly byste mu to oaovaně že ne. nebo se nebály takového vztahu. Já opravdu nevím co mám dělat. :(

Reakce:
Martha03
Ukecaná baba ;) 1251 příspěvků 06.07.19 23:19

Řekla bych mu ne. Chce si s tebou jen užít a oblbuje tě. Jinak docela červená knihovna, tak aby si nebyla troll…

annasmyc
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 06.07.19 23:21

Jaký vztah máš s rodiči? Pokud dobrý, řekla bych jim to. A trenér zneužívá svého postavení „nadřízeného“, to se nedělá. Máš v tomhle věku prožívat lásku se svými vrstevníky a ne se nechat ohmatávat o generaci starším chlapem.

janka23
Závislačka 2656 příspěvků 06.07.19 23:24

Hodne velky vekovy rozdil.toto je max na par schuzek a sex na par noci. Dlouhodobe by to neklaplo a pochybuji, ze to tak chce i on.jen si s tebou hraje

Sue2008
Kecalka 460 příspěvků 06.07.19 23:24

Ne a ne, zneužívá tvé slabosti a své pozice. Jsi silná, že jsi ho dokázala odmítnout, toho se drž. Upřímně, čtyřicátník může po mladé holce chtít jedinou věc :roll:, vždyť by klidně mohl mít dceru ve tvém věku

sediza
Závislačka 2570 příspěvků 06.07.19 23:26

Tak pokud o nej nemás zájem, nepřespávala bych ve stejném pokoji jsko on. Kamarádka chodila s trenérem 8 let. Nevidím na tom nic špatného. On se k tobe nechová špatně. Prostě se jen snaží. Na tobě je, ho odmitnout rázně, aby pochopil a neposkytovat mu přilezitosti k citovým výlevům. Evidentně pro tebe má slabost a nemůže si pomoct..

nina098
Nováček 6 příspěvků 06.07.19 23:36

@sediza ne moc dobrý, spíš špatný..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.07.19 23:40

@Martha03 Co je červená knihovna?

Elephantka
Ukecaná baba ;) 1192 příspěvků 1 inzerát 07.07.19 06:31

Cervena knihovna je tohle: https://www.google.com/url?…

Váš příspěvek
Reklama