Reklama

Bolest levého ramene - jsem zoufalá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.18 21:16
Jsem zoufalá - bolest levého ramene :/

Dobrý večer přeji všem :),
prosím, vážení admini anonym, přece jenom nechci vykládat o svém zdraví na počkání.
No, a teď už asi k věci. :D
Už nejsem nejmladší, bude mi za chvilku 50 :oops: :oops:. :oops:. Nicméně, bolest levého ramene začala až po návštěvě zubaře, kdy mi vytrhával zub a od té začala bolest páteře, a poté ramene. Mám dost velkou skoliozu. :/.
Pan ortoped mi dělal rentgen, nic neviděl, poslal mě na EKG kvůli srdce, žádný problém, doktor z interny (ten co mi dělal EKG) provedl další rentgen plic a srdce, nic neshledal, ještě mě čekají výsledky z krve, ale nevím, jaký mají vliv, beru léky na epilepsie (jsem epileptička), ale nevím, jak tato informace má vliv. :nevim:
Každopádně bolest ramene trvá už měsíc, v noci nemohu spát, a bolí to jako prase a jsem vážně zoufalá, pokud nic, tak jsem se z toho aspoň trošilinku vypsala. Zažila to některá z vás také, nebo je tu nějaká odbornice? Mým přáním je se vyspat.
ps. ORTOPED mi napíchal tři injekce (dvě do zad, jednu do zadku), poté další, a poté týden jsem chodila na další injekce,
během měsíce včetně zubů mám už 4 rentgeny a jsem opravdu zoufalá. :/

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineVenetia
Hvězda diskuse 35725 příspěvků 16.01.18 21:21
@Anonymní píše:
Dobrý večer přeji všem :),
prosím, vážení admini anonym, přece jenom nechci vykládat o svém zdraví na počkání.
No, a teď už asi k věci. :D
Už nejsem nejmladší, bude mi za chvilku 50 :oops: :oops:. :oops:. Nicméně, bolest levého ramene začala až po návštěvě zubaře, kdy mi vytrhával zub a od té začala bolest páteře, a poté ramene. Mám dost velkou skoliozu. :/.
Pan ortoped mi dělal rentgen, nic neviděl, poslal mě na EKG kvůli srdce, žádný problém, doktor z interny (ten co mi dělal EKG) provedl další rentgen plic a srdce, nic neshledal, ještě mě čekají výsledky z krve, ale nevím, jaký mají vliv, beru léky na epilepsie (jsem epileptička), ale nevím, jak tato informace má vliv. :nevim:
Každopádně bolest ramene trvá už měsíc, v noci nemohu spát, a bolí to jako prase a jsem vážně zoufalá, pokud nic, tak jsem se z toho aspoň trošilinku vypsala. Zažila to některá z vás také, nebo je tu nějaká odbornice? Mým přáním je se vyspat.
ps. ORTOPED mi napíchal tři injekce (dvě do zad, jednu do zadku), poté další, a poté týden jsem chodila na další injekce,
během měsíce včetně zubů mám už 4 rentgeny a jsem opravdu zoufalá. :/

mně bolí rameno už třičtvrtěroku­..pravé..dle lékařů mám tzv. zamrzlé rameno..bolest a omezená hybnost

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.18 21:24

Ahoj, já to jednou měla, bolela mě postupně obě ramena, nemohla jsem z toho ani spát, trvalo to určitě měsíc, ale už je to dávno, tak si nepamatuji…Odeznělo to samo od sebe. S odtsupem času si myslím, že mi ta ramena nastydla, spala jsem tenkrát v pokoji, který se nedal vytopit, byla zrovna zima a taky asi námahou v práci, tahání težkých lidí…Jinak tě nechci v žádném případě strašit, ale kolegyně také trpěla bolestmi ramene, marodila, trvalo to určitě rok, rehabilitace apod a nakonec jí tam objevili metastázy z jiného nádoru, zřejmě už pozdě…Ale rtg máš, to by tam už asi něco objevili si myslím…hodně zdaru.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.18 21:24
@Venetia píše:
mně bolí rameno už třičtvrtěroku­..pravé..dle lékařů mám tzv. zamrzlé rameno..bolest a omezená hybnost

no paráda, to mám hezké vyhlídky a vyloženě povzbuzující, ale musíme to brát, tak jak to je že? :)
i když je fakt, že bych se měla trošku šetřit a zvolnit tempo. :think:, to je asi ten úděl uspěchaného světa :think:

Uživatel je onlineVenetia
Hvězda diskuse 35725 příspěvků 16.01.18 21:29
@Anonymní píše:
no paráda, to mám hezké vyhlídky a vyloženě povzbuzující, ale musíme to brát, tak jak to je že? :)
i když je fakt, že bych se měla trošku šetřit a zvolnit tempo. :think:, to je asi ten úděl uspěchaného světa :think:

podle popisu, u tebe to bude něco jiného

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34046 příspěvků 16.01.18 21:59

Sedave zamestnani je metla dnesni doby, zda se, ze je horsi, nez necvicit. Sparne jsou tez dlouhe cesty v sede, at uz MHD, nebo autem.

Rameno muze bolet z mnoha pricin, nejsou tam zdaleka jen kosti, casto boli ta rotatorova manzeta - to by mel odlisit ortoped. Teoreticky muze bolest i ramenni oblast od nervu tedy od krcni patere (koren C5), ale to moc caste neni.
Kazdopadne rehabilitace bude zasadni a pokud nepomaha, tak se k ortopedovi vracet a stale si na bolest stezovat, protoze pak mozna pristoupi k nejakemu dovysetreni, jako je treba MR nebo nejaka artroskopie, ktera se nedelaji hnedka pri prvni navsteve, protoze je velka sance, ze to brzy samo prejde. A leku na bolest se neboj, nema cenu se nevyspat. Ony vetsinou i tlumi zanet a tim, ze odstrani bolest, mohou pomoci uvolnit a odblokovat segment.

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1216 příspěvků 16.01.18 22:06

Zakladatelko, napis mi sz.

Grey b
Nováček 9 příspěvků 17.01.18 11:43

Jestli boli hlavne v noci vypada to spis na zanet, me leky na bolest nepomahaly, az protizanetlive pomohly, zkusil bych si rict doktorovi o neco protizanetliveho, prip. jestli neni doktor k dispozici a zaludek je v poradku tak volne prodejny Diclofenac. A urcite doktora tlacit aby poslal na nejake vystreni, MR, Sono…

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34046 příspěvků 17.01.18 12:01
@Grey b píše:
Jestli boli hlavne v noci vypada to spis na zanet, me leky na bolest nepomahaly, az protizanetlive pomohly, zkusil bych si rict doktorovi o neco protizanetliveho, prip. jestli neni doktor k dispozici a zaludek je v poradku tak volne prodejny Diclofenac. A urcite doktora tlacit aby poslal na nejake vystreni, MR, Sono…

ale neni treba doktora k necemu tlacit. Pacient dava najevo potrebu dovysetreni tim, ze chodi na kontroly a stale si stezuje na potize.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >