Bolest levého ramene - jsem zoufalá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.18 21:16
Jsem zoufalá - bolest levého ramene :/

Dobrý večer přeji všem :),
prosím, vážení admini anonym, přece jenom nechci vykládat o svém zdraví na počkání.
No, a teď už asi k věci. :D
Už nejsem nejmladší, bude mi za chvilku 50 :oops: :oops:. :oops:. Nicméně, bolest levého ramene začala až po návštěvě zubaře, kdy mi vytrhával zub a od té začala bolest páteře, a poté ramene. Mám dost velkou skoliozu. :/.
Pan ortoped mi dělal rentgen, nic neviděl, poslal mě na EKG kvůli srdce, žádný problém, doktor z interny (ten co mi dělal EKG) provedl další rentgen plic a srdce, nic neshledal, ještě mě čekají výsledky z krve, ale nevím, jaký mají vliv, beru léky na epilepsie (jsem epileptička), ale nevím, jak tato informace má vliv. :nevim:
Každopádně bolest ramene trvá už měsíc, v noci nemohu spát, a bolí to jako prase a jsem vážně zoufalá, pokud nic, tak jsem se z toho aspoň trošilinku vypsala. Zažila to některá z vás také, nebo je tu nějaká odbornice? Mým přáním je se vyspat.
ps. ORTOPED mi napíchal tři injekce (dvě do zad, jednu do zadku), poté další, a poté týden jsem chodila na další injekce,
během měsíce včetně zubů mám už 4 rentgeny a jsem opravdu zoufalá. :/

Reakce:
Venetia
Hvězda diskuse 37546 příspěvků 16.01.18 21:21
@Anonymní píše:
Dobrý večer přeji všem :),
prosím, vážení admini anonym, přece jenom nechci vykládat o svém zdraví na počkání.
No, a teď už asi k věci. :D
Už nejsem nejmladší, bude mi za chvilku 50 :oops: :oops:. :oops:. Nicméně, bolest levého ramene začala až po návštěvě zubaře, kdy mi vytrhával zub a od té začala bolest páteře, a poté ramene. Mám dost velkou skoliozu. :/.
Pan ortoped mi dělal rentgen, nic neviděl, poslal mě na EKG kvůli srdce, žádný problém, doktor z interny (ten co mi dělal EKG) provedl další rentgen plic a srdce, nic neshledal, ještě mě čekají výsledky z krve, ale nevím, jaký mají vliv, beru léky na epilepsie (jsem epileptička), ale nevím, jak tato informace má vliv. :nevim:
Každopádně bolest ramene trvá už měsíc, v noci nemohu spát, a bolí to jako prase a jsem vážně zoufalá, pokud nic, tak jsem se z toho aspoň trošilinku vypsala. Zažila to některá z vás také, nebo je tu nějaká odbornice? Mým přáním je se vyspat.
ps. ORTOPED mi napíchal tři injekce (dvě do zad, jednu do zadku), poté další, a poté týden jsem chodila na další injekce,
během měsíce včetně zubů mám už 4 rentgeny a jsem opravdu zoufalá. :/

mně bolí rameno už třičtvrtěroku­..pravé..dle lékařů mám tzv. zamrzlé rameno..bolest a omezená hybnost

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.18 21:24

Ahoj, já to jednou měla, bolela mě postupně obě ramena, nemohla jsem z toho ani spát, trvalo to určitě měsíc, ale už je to dávno, tak si nepamatuji…Odeznělo to samo od sebe. S odtsupem času si myslím, že mi ta ramena nastydla, spala jsem tenkrát v pokoji, který se nedal vytopit, byla zrovna zima a taky asi námahou v práci, tahání težkých lidí…Jinak tě nechci v žádném případě strašit, ale kolegyně také trpěla bolestmi ramene, marodila, trvalo to určitě rok, rehabilitace apod a nakonec jí tam objevili metastázy z jiného nádoru, zřejmě už pozdě…Ale rtg máš, to by tam už asi něco objevili si myslím…hodně zdaru.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.18 21:24
@Venetia píše:
mně bolí rameno už třičtvrtěroku­..pravé..dle lékařů mám tzv. zamrzlé rameno..bolest a omezená hybnost

no paráda, to mám hezké vyhlídky a vyloženě povzbuzující, ale musíme to brát, tak jak to je že? :)
i když je fakt, že bych se měla trošku šetřit a zvolnit tempo. :think:, to je asi ten úděl uspěchaného světa :think:

Venetia
Hvězda diskuse 37546 příspěvků 16.01.18 21:29
@Anonymní píše:
no paráda, to mám hezké vyhlídky a vyloženě povzbuzující, ale musíme to brát, tak jak to je že? :)
i když je fakt, že bych se měla trošku šetřit a zvolnit tempo. :think:, to je asi ten úděl uspěchaného světa :think:

podle popisu, u tebe to bude něco jiného

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34289 příspěvků 16.01.18 21:59

Sedave zamestnani je metla dnesni doby, zda se, ze je horsi, nez necvicit. Sparne jsou tez dlouhe cesty v sede, at uz MHD, nebo autem.

Rameno muze bolet z mnoha pricin, nejsou tam zdaleka jen kosti, casto boli ta rotatorova manzeta - to by mel odlisit ortoped. Teoreticky muze bolest i ramenni oblast od nervu tedy od krcni patere (koren C5), ale to moc caste neni.
Kazdopadne rehabilitace bude zasadni a pokud nepomaha, tak se k ortopedovi vracet a stale si na bolest stezovat, protoze pak mozna pristoupi k nejakemu dovysetreni, jako je treba MR nebo nejaka artroskopie, ktera se nedelaji hnedka pri prvni navsteve, protoze je velka sance, ze to brzy samo prejde. A leku na bolest se neboj, nema cenu se nevyspat. Ony vetsinou i tlumi zanet a tim, ze odstrani bolest, mohou pomoci uvolnit a odblokovat segment.

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1221 příspěvků 16.01.18 22:06

Zakladatelko, napis mi sz.

Grey b
Nováček 9 příspěvků 17.01.18 11:43

Jestli boli hlavne v noci vypada to spis na zanet, me leky na bolest nepomahaly, az protizanetlive pomohly, zkusil bych si rict doktorovi o neco protizanetliveho, prip. jestli neni doktor k dispozici a zaludek je v poradku tak volne prodejny Diclofenac. A urcite doktora tlacit aby poslal na nejake vystreni, MR, Sono…

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34289 příspěvků 17.01.18 12:01
@Grey b píše:
Jestli boli hlavne v noci vypada to spis na zanet, me leky na bolest nepomahaly, az protizanetlive pomohly, zkusil bych si rict doktorovi o neco protizanetliveho, prip. jestli neni doktor k dispozici a zaludek je v poradku tak volne prodejny Diclofenac. A urcite doktora tlacit aby poslal na nejake vystreni, MR, Sono…

ale neni treba doktora k necemu tlacit. Pacient dava najevo potrebu dovysetreni tim, ze chodi na kontroly a stale si stezuje na potize.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Vrať se do školní lavice, ty analfabetko, schytala to „kazatelka“ Geislerová

Herečka Aňa Geislerová (42) se velmi ochotně a ráda vyjadřuje k politické... číst dále >

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >