Nemohu najít práci v Brně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.14 09:46
Jsem zoufala, nemohu najit praci - brno

Dobrý den, tak to na mě dneska dolehlo. Mám maturitu, pracovala jsem pár let v kanceláři, potom pár let ve fabrice. Nedaří se mi najít stálejší místo. Když z nouze vezmu agenturu, tak jsem za měsíc nebo dva venku. Již se stydím jít na pracák a brečím tady. Necítím se jako odepsaný flákač! Šla bych dělat cokoliv. Prosím, nepracujete někde ve fabrice kde třeba mají málo dělníků? Je to strašný pocit nejistoty, úzkosti a méněcennosti, když vás nikde nikdo nechce, ale vy víte že se dokážete zařadit do normálního pracovního procesu a ještě nedávno jste bez problému pracovali. Budu vděčná za jakoukoliv informaci že třeba někde potřebuji dělníky.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
kacorax
Kecalka 223 příspěvků 1 inzerát 10.10.14 09:53

Dobrý den, jsem na tom podobně, ale já jsem z Ostravy. Je to hrůza v dnešní době najít dobrou práci. Už mě také nebaví pořád měnit místa ráda bych někde už zakotvila, ale je to bída. Držím palce ať brzy něco najdete.

SussieS
Závislačka 3840 příspěvků 10.10.14 09:56

Vím o fabrice, kde neustále nabírají brigádníky - shání je i skrz agentury a všude možně, možná by stálo za to poptat se i na stálé místo. Kdyžtak mi napiš do zprávy ;)

Daduka
Ukecaná baba ;) 1166 příspěvků 10.10.14 10:00

Píšeš, že jsi dělala v kanceláři. Teď jsem otevřela stránky UP Brno-město a mají tam za poslední týden několik! asistentek (ředitele, vedení), administrativní pracovnici, prodavačku do vinotéky (to by taky nemuselo být zlé). Kontaktovala jsi některé z těchto míst?

BbBbBb
Povídálka 12 příspěvků 10.10.14 10:02

Pokud jsi ochotná jít i do fabriky, tak snad místo seženeš. Co třeba pokladní? Pořád někde vidím inzeráty. Taky jsem si všimla, že hledají několik lidí do IKEA. Nejen prodavače, i paní na informace… To by nemuselo být špatné.

bamba
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.14 10:06
@Daduka píše:
Píšeš, že jsi dělala v kanceláři. Teď jsem otevřela stránky UP Brno-město a mají tam za poslední týden několik! asistentek (ředitele, vedení), administrativní pracovnici, prodavačku do vinotéky (to by taky nemuselo být zlé). Kontaktovala jsi některé z těchto míst?

Už jsi někdy zkoušela se ozvat na nabídku z pracáku? Já ano a vím jedno, pokaždé už to bylo obsazené. Tudy cesta nevede.

Denisa56
Kelišová 6553 příspěvků 10.10.14 10:07
@Daduka píše:
Píšeš, že jsi dělala v kanceláři. Teď jsem otevřela stránky UP Brno-město a mají tam za poslední týden několik! asistentek (ředitele, vedení), administrativní pracovnici, prodavačku do vinotéky (to by taky nemuselo být zlé). Kontaktovala jsi některé z těchto míst?

Tyhle různé inzeráty jsou kolikrát jen iluze. A když je to skutečnost, tak se na to místo přihlásí tolik lidí, že šance, že by člověka vzali, je mizivá.

Zakladatelko, vydrž a hledej a hledej, odepisuj na všechno co jde, jednou něco vyjde. Mně je přes padesát, hledala jsem práci dva roky, byla jsem na tom podobně, jako ty, myslím psychicky, binkala jsem se po úklidech, brigádách, aby aspoň nějaká koruna byla. K tomu strašák, že snad ani nestihn odpracovat potřebnou dobu k důchodu. A teď konečně se mi zadařilo, prošla jsem výběrovým řízením a zrovna včera mi volali, že mě berou. Ale fakt to bylo o vytrvalosti, psát psát psát, zkoušet a nezvdávat se. Moc ti držím palce!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.14 10:07
@bamba píše:
Už jsi někdy zkoušela se ozvat na nabídku z pracáku? Já ano a vím jedno, pokaždé už to bylo obsazené. Tudy cesta nevede.

Přesně tak, ta lepší místa jsou dávno obsazená. O ty horší místa se musíte porvat s agenturami, není to tak jednoduché jak to vypadá.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.14 10:10
@Anonymní píše:
Přesně tak, ta lepší místa jsou dávno obsazená. O ty horší místa se musíte porvat s agenturami, není to tak jednoduché jak to vypadá.

Já už jsem boj o ty lepší místa vzdala a připadá mě to jako promarněný čas. Potřebuji chodit do práce, vydělávat peníze, tak se spokojím s čímkoliv. Je mě třicet a už si připadám na odstřel.

eleny3
Kecalka 281 příspěvků 10.10.14 10:11

Ja teda nevim, ale v Brne je tolik možností. Jen projdu mestem a vsude za vylohou hledame prodavacku( kdyz be Res vse). Kdyz ja prisla do Brna hned na druhy den jsem mela praci, stacilo vzit zivotopis a chodit a chodit.

pikola
Generální žvanilka 20131 příspěvků 10.10.14 10:11

A co jazyky, umis? Aspon zaklad Aj. Pokud ne, douc se. S tim se hleda prace hned lip

Daduka
Ukecaná baba ;) 1166 příspěvků 10.10.14 10:12

@bamba No vidíš, a manželovi jsem takhle minulý měsíc našla na stránkách pracáku práci - inzerát tam byl vystavený skoro 2 týdny a on byl 1. zájemce (pravda, byla to specializovaná pozice). Ono zkoušet se musí vše, těžko si ji ta práce najde sama. Já když jsem si hledala práci, tak jsem odpovídala na inzeráty, které jsem hledala všude možně - internetové pracovní portály i stránky pracáku.

Příspěvek upraven 10.10.14 v 10:16

Daduka
Ukecaná baba ;) 1166 příspěvků 10.10.14 10:14

@Denisa56 Jistě, šanece je malá, ale to není důvod to aspoň neskusit, ne?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.14 10:16
@Daduka píše:
@Denisa56 Jistě, šanece je malá, ale to není důvod to aspoň neskusit, ne?

A co myslíte že dělám? Zkouším, lítám, chodím, posílám životopisy.. Ale nedaří se mi. Zkušenosti jsou takové, že pokud se někde něco najde, tak jsou to místa, která mají háček. Ten háček poznáte až tam vlezete a brzo budete venku.

Daduka
Ukecaná baba ;) 1166 příspěvků 10.10.14 10:17
@Anonymní píše:
A co myslíte že dělám? Zkouším, lítám, chodím, posílám životopisy.. Ale nedaří se mi. Zkušenosti jsou takové, že pokud se někde něco najde, tak jsou to místa, která mají háček. Ten háček poznáte až tam vlezete a brzo budete venku.

Však já ti to věřím, to byla reakce na to, že nemá smysl odpovídat na inzeráty na pracáku.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhazov Klause ml. bude ODS hodně mrzet, Fiala je politické jelito, hřímají lidé

Fakt, že výkonná rada Občanské strany demokratické (ODS) vyloučila ze svých... číst dále >

„Všichni mě uráželi! Měl jsem trému, teď je ze mě introvert,“ vzpomíná Ondřej na Taxík

Před několika lety sympatického Ondřeje napadlo, že zkusí štěstí v televizní... číst dále >