Zapomněla jsem vzít antikoncepci

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
27.10.21 17:03

Jsem zoufalá. Poradíte? Antikoncepce

Dobrý dne potřebuji poradit s jednou věcí která mě teďka trápí. Beru antikoncepci a s přítelem jsme měli sice chráněni sex, ale bojím se, že se nějaký sperma dostalo na kondom. Zapomněla jsem totiž antikoncepce vzít. Byl to začátek 2.týdnu. Tedy přesně 7.den po pauze. Můžu otěhotnět? Dneska mě bolí v podbřišku občas mě tak píchne. Je to cca 8 dní po styku. Může to být uhnízdovani. Nebo zbytečně plaším? :( děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11975
27.10.21 17:17

Zbytečně plasis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.10.21 17:25

@JancaS84 děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.10.21 18:00

@JancaS84 a můžu se zeptat proč plaším? Však v 1.týdnu je to největší riziko. A kdyby se dostali nějaký spermie na ten kondom tak mi je přítel zavedl do pochvy ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
824
27.10.21 22:28

@Nikolkakofolka1 protože otěhotnět není tak jednoduchý a navíc s antikoncepcemi. Ani bez ní ti není hned. Tak plasis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.10.21 22:41

@Švédka87 tak proč některé ženy otěhotněly i při JEDNÉ zapomenuté antikoncepci. Já mám strach protože to bylo právě v 1.týdnu druhý den začínal 2.

• Citovat
  • Nahlásit
11975
28.10.21 10:01
@Anonymní píše:
@Švédka87 tak proč některé ženy otěhotněly i při JEDNÉ zapomenuté antikoncepci. Já mám strach protože to bylo právě v 1.týdnu druhý den začínal 2.

Tak nesouloz když není antikoncepce s kondomem spolehlivá :nevim: Neznám nikoho kdo by otehotnel po jediné vynechane tabletce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.10.21 10:52

@JancaS84 v 1.týdnu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2410
28.10.21 10:57

Určitě budeš těhotná, bereš antikoncepci a ještě používáte kondom, určitě nějaká mrška proklouzla. Teď beze srandy na 99% těhotná nebudeš, že se necítíš dobře, to jsi si vsugerovala příznaky, existují i případy, že vyroste těhotenské břicho, zvětší se prsa, ale dítě tam není. Síla myšlenky je někdy silná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
824
28.10.21 11:54

@JancaS84 Já taky ne Teda. To jsou kecy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat