Jsem zoufala v porodnici ze spolubydlici

16.9.21 20:19

Jsem zoufala v porodnici ze spolubydlici

Ahoj holky potrebuji se vam tady vypsat postezovat si a mozna poradit co delat a jestli mate podobnou zkusenost. V úterý rano jsem porodila zdravou holcicku takze jsem v porodnici. Se mnou rodila mlada holcina ma chlapecka je se mnou na pokoji jenze holky je to peklo kazdou chvili chodi kouřit a pak smrdi cely pokoj ani ruce si neumyje miminko ji stale place protoze ma nejspis abstak na cigaretu plac je cely den a v noci maminka spi a kolikrát kluka ani neslysi dela na pokoji bordel vsude ma pohozene veci a o hygieně ani nemluvim vecne zakrvaceny zachod sprchovat se jsem ji videla 1× takze smrdi..kdyz uz je klid tak zase porad telefonuje a nebo ma hodne nahlas tv proste jsem se od porodu skoro nevyspala ale nejvice mi vadi cigarety ja nekourim a proste smrdi cely pokoj. Jiny pokoj volny neni a nadstandard taky ne :,( :,( je mi do breku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3561
16.9.21 20:22

Vydrž je to jen tři dny. V porodnici se nevyspi většinou nikdo ať už má fajn spolubydlící nebo ne. Jinak holcicka me spolubydlící v porodnici rvala ve dne v noci protože byla dehydrovana. Si nevyberes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1607
16.9.21 20:22

Mne spolubydla priserne chrapala, musela jsem si připlatit za extra pokoj, jinak bych sla domu na revers. Ani spunty nepomahaly, bylo to příšerné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6165
16.9.21 20:25

Je holčička v pohodě, zdravá? Přibíra? Píšeš že jsi porodila v úterý, tak zítra podepiš revers a jdi domu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.9.21 20:25
@zudina píše:
Vydrž je to jen tři dny. V porodnici se nevyspi většinou nikdo ať už má fajn spolubydlící nebo ne. Jinak holcicka me spolubydlící v porodnici rvala ve dne v noci protože byla dehydrovana. Si nevyberes.

Nechci znit jako rozmazlena ale je to vazne hrozny ted sla zase hulit a kluk ji breci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.9.21 20:26
@Veru1987 píše:
Je holčička v pohodě, zdravá? Přibíra? Píšeš že jsi porodila v úterý, tak zítra podepiš revers a jdi domu.

Jako uz me to napadlo jenze ja mam trochu koplilace s vysokym tlakem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1083
16.9.21 20:29

Presne z tohoto duvodu jsem si predem nahlasila nadstandard… Asi nenadelas nic no. V kazde nemocnici byva i lekarna, zkus si tam koupit spunty do usi. A nejmene dvakrat denne bych usilovala o jiny pokoj :roll: Drzim palce a soucitim, at to nejak zvladnes :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21432
16.9.21 20:30

Znovu si stěžuj. Kuřáky a špindíry nesnáším.
Zřejmě to je budoucí adeptka do Výměny manželek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9544
16.9.21 20:30
@Simonasidorenko píše:
Jako uz me to napadlo jenze ja mam trochu koplilace s vysokym tlakem

A spolubydlící taky nepůjde ještě zítra domů?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8594
16.9.21 20:31

Buďto to vydržíš nebo znova běž za sestrou ať s tim něco dělají..už musel někdo odejít takže místo tam někde bude..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21432
16.9.21 20:31
@Maminanamatersky píše:
Presne z tohoto duvodu jsem si predem nahlasila nadstandard… Asi nenadelas nic no. V kazde nemocnici byva i lekarna, zkus si tam koupit spunty do usi. A nejmene dvakrat denne bych usilovala o jiny pokoj :roll: Drzim palce a soucitim, at to nejak zvladnes :kytka:

Já jsem tento pokoj v porodnici měla. Nedokážu si představit, že bych s takovou matkou byla na pokoji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.9.21 20:32
@Lendeš píše:
A spolubydlící taky nepůjde ještě zítra domů?

Ta nejspis nepujde protoze chlapecek stale hubne dnes rano pri vizite ji rikali ze chlapecek potrebuje vice casu na rovinu ji rekli ze u kuraček to tak proste byva ma slabe mleko pohadala se snima a co myslite zaklapli se dvere a sla kouřit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21432
16.9.21 20:33
@Simonasidorenko píše:
Nechci znit jako rozmazlena ale je to vazne hrozny ted sla zase hulit a kluk ji breci

Rozmazlená nejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2942
16.9.21 20:34
@Maminanamatersky píše:
Presne z tohoto duvodu jsem si predem nahlasila nadstandard… Asi nenadelas nic no. V kazde nemocnici byva i lekarna, zkus si tam koupit spunty do usi. A nejmene dvakrat denne bych usilovala o jiny pokoj :roll: Drzim palce a soucitim, at to nejak zvladnes :kytka:

U nas to treba dopredu neslo..kdyz jsem zacala rodit, byla jsem na nadstandard 7ma v poradi :nevim:@Simonasidorenko ja mela spolubydlici 2 a hruza…, kdyz, mi rekli, ze mozna budem muset zustat dyl kvuli zloutence, tak jsem se malem zhroutila, ale nastesti nas pustili normalne a ted uz je to jen vzpominka…3 dny se da prezit vsechno a zapomenes

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3253
16.9.21 20:35

Zitra by tě mohli pustit, pokud budete s malou ok. Jestli ne, tak bych prudila sestry, at tě přestěhují. Chápu tě. Ja teda nemela hrozné spolubydlící, ale i tak jsem si neodpočinula. Zlatě doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat