Jsem zoufalá z nevědomosti

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Setkub
Závislačka 3410 příspěvků 25.10.18 08:57
Jsem zoufalá z nevědomosti

Holky,
Jsem už na nervy. Mám velmi krátke cykly - 21 dnů. Měla jsem dva dny zpoždění, ale pak jsem dostala velmi slabou ms. Od úterý jsem dělala testy a vypadají takto ???????????? Dnes už nekrvácim, jen hnědé špinění. Nevim, co si myslet. To čekání je strašný. Jinak dnes jsem jakoby 13 dpo… prostě celý na ho…o ????????????

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 12935 příspěvků 1 inzerát 25.10.18 08:59

slušná druhá čárka :nevim: takže gragulace

Meily
Kecalka 191 příspěvků 25.10.18 08:59

Já je vidím pozitivní :lol: :kytka: :mavam:

vendulaaa
Závislačka 4898 příspěvků 25.10.18 08:59

Je tam

Setkub
Závislačka 3410 příspěvků 25.10.18 09:01

Holky, ale vubec nesili… jsou porad stejny ????????????

KamisB
Kelišová 6811 příspěvků 25.10.18 09:02

nemají se dělat denně, ale obden, a když je dáš obden stranou uvidíš, že to maličko sílí. Uvidíš dál.

Kriss Tina
Kelišová 5443 příspěvků 25.10.18 09:03

@Setkub jsou slaboučké, to je dělaný každý den jeden? V jakém pořadí? Buďto jsi otěhotněla těsně před tou MS a nebo je tu ještě možnost že jsi potratila a tělo ještě vylučuje zbytky hcg, taky by se nabízela možnost mimoděložního. Hele nezbývá než počkat, netestuj každý den počkej aspoň 2-3 dny zkus znovu stejný test, jestli bude sílit, pokud bys měla nějaké bolesti, špinila jsi dlouho, tak hned běž k dr.

Lucius08
Zasloužilá kecalka 648 příspěvků 25.10.18 09:07

Já tam vidím dvě čárky :kytka: hlavně neuspechej návštěvu lékaře :* . Byla jsem stejně nedočkava jako ty, čárku jsem měla ještě slabší a už jsem volala na gyndu, vzali mě za týden? Nevím přesně, a nic ještě nešlo vidět, takže 4dny v křeči, úplně zbytečně. ..

Janina_81
Ukecaná baba ;) 2232 příspěvků 25.10.18 09:14

Je možné, že se ti cyklus prodloužil, a ta slabá MS bylo zahnizďování vajíčka. Takže třeba máš ještě na skutečně silný pozitivní test čas.

smurfka
Nadpozemská drbna 29799 příspěvků 25.10.18 09:27

obden to trochu sílí, jestli chceš mít jistotu _ zajdi si na krev jako samoplátce

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1207 příspěvků 25.10.18 09:27

@Setkub na 13DPO jsou to dobrý čárky, dole je nejnovější? Podle mě to i sílí. Ať je vše v pořádku :kytka:

123Soňa
Ukecaná baba ;) 1094 příspěvků 25.10.18 09:32

Ten spodní test je poslední? Ty testy jsi dělala 4 dny po sobě?Za 2 dny bych si udělala další a ta čárka by měla být výrazně silnější, jestli je to OK. Jednou jsem měla podobné, ale nesílily asi 10 dní a nic z toho nebylo. Důležitý bude ten test za 2 dny, to se rozsekne.

růžový achát
Závislačka 4694 příspěvků 25.10.18 09:33

Pozitivní 8)

P4ja
Kelišová 6307 příspěvků 25.10.18 09:34

@Setkub Nedej na rady, že by čárky měly být silnější atd. Síla čárky nevypovídá nic o tom, jestli je těhotenství ok a nebo není. Čárky mžou sílit i třeba při mimoděložním. TT ti pouze řekne, jestli těhotná jsi a nebo ne. Zbytečně se nervuješ.

Lioness34
Zasloužilá kecalka 882 příspěvků 25.10.18 09:36

Bez na krev a za dva dny znova a budeš mít jasněji

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Sting a Shaggy jsou v Praze! Přiletěli s předstihem, nejspíš vyrazí na památky

Populární rockový zpěvák Sting je v Praze. V pátek ho čeká koncert společně s... číst dále >

Připravená kampaň, říká Babiš. Vysvětlil, jak je to s občanstvím syna a cestou na Krym

Premiér Andrej Babiš se znovu vyjádřil ke kauze Čapí hnízdo, která po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >