Jsem zoufalá z prace

Anonymní
15.10.20 17:49

Špatná doba na praci

Ahoj mám strašné dilema. Jsem už druhy měsíc na ÚP a stále nemůžu najít práci. Ale naskytla se možnost jít pracovat do jednoho obchodu v obchodním centru. Problém je ze se Já vím není to nic strašného ale mě proste taková pracovní doba strašně nevyhovuje, psychycky mě to úplně vyčerpává a v bývalé práci to bylo podobně a chodila jsem domu bez duše.

Příspěvek upraven 16.10.20 v 14:27

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3362
15.10.20 17:55

Vzala bych to.
Pokud nemáš děti, že bys nutne potřebovala být večer doma, tak se to dá zvládnout.
Peníze jsou potřeba.
Já bych osobně nikdy nedělala vyloženě noční směny, ale do 21 to jde.
Zas se ráno vyspis

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18435
15.10.20 17:57

Přítel je asi kapku finančně negramotný, že :roll: a ty líná. Ono tě neubyde když tu práci vezmeš, klidně si při ní můžeš hledat něco jiného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23102
15.10.20 18:00
@terien píše:
Přítel je asi kapku finančně negramotný, že :roll: a ty líná. Ono tě neubyde když tu práci vezmeš, klidně si při ní můžeš hledat něco jiného.

Není líná Je „psychycky vyčerpaná!“ Ona to tak má. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18435
15.10.20 18:03
@hanka.br. píše:
Není líná Je „psychycky vyčerpaná!“ Ona to tak má. :D

A to ještě ani nezačala :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2861
15.10.20 18:03

Jako bezdětná bych to vzala aspoň na dobu, než se objeví neco lepšího. Je špatná doba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2157
15.10.20 18:04

Tak jedině si zvýšit kvalifikaci a dělat něco, kde jsou jen ranní směny. Nekvalifikovanou práci na směny jsem si vyzkoušela jako studentka na brigádách a hodně mě to motivovalo k tomu se pořádně učit, abych si mohla práci vybírat :mrgreen:

Příspěvek upraven 15.10.20 v 18:05

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19164
15.10.20 18:05

Nerozumim tomu, ze přítel rika, at jsi na urade prace, ze to nevadí, ale po zaplaceni pulky najmu nemas na boty. U nas se tedy take vzájemně radíme o svem zaměstnání, zda je to skloubitelne s rodinou, ale neexistuje pulka nájmu a aby jeden nemel na boty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5961
15.10.20 18:07

Vezmi to. Pokud to nebudeš zvládat, můžeš toho nechat. Ale každý měsíc, kdy budeš mít výplatu, se počítá, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10419

Tak když tě přítel odrazuje, tak by po tobě asi neměl chtít půlku nájmu a v klídku vás uživí oba, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3261

V takové situaci se ještě rozmýšlíš?? to nemyslíš vážně!?? nemáš ani na boty, ale budeš sedět doma na zadku?? odejít můžeš klidně ihned - ve zkušební době, takže se zvedni, běž tam a mezi tím si hledej jinou práci.. vzdej to až poté, když to opravdu nebudeš zvládat, nikoliv Předem!!!
Nechápu tenhle přístup nezaměstnaných lidí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3500
15.10.20 18:09

Vzala bych to, poběží ti zkusebka, během které můžeš kdykoli odejit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7732
15.10.20 18:10

Pokud nemáš peníze ani na základní ošacení, na tvém místě bych to vzala a aktivně hledala dál. Pokud něco najdeš, práci změníš. Pokud ne, peníze z této se ti budou hodně hodit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1290
15.10.20 18:13

Jestli se ty do toho jít nechce, tak hledej něco jiného a v práci si zkus domluvit kratší úvazek.
Já mám to stejné, když mám dělat v práci do večera např. do 21 hod. Tak mě to taky psychicky vyčerpává a práce mě o to víc nebaví, když vím, že tam budu celý den a na nic nebudu mít čas.
Takže si hledám zaměstnaní na zkrácený úvazek, dokážu z toho vyžít a do práce chodím o to radši, když vím že to není středobod mého života, jen zaměstnaní…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8137
15.10.20 18:24
@Anonymní píše:
Ahoj mám strašné dilema. Jsem už druhy měsíc na ÚP a stále nemůžu najít práci. Ale naskytla se možnost jít pracovat do jednoho obchodu v obchodním centru. Problém je ze se tam dělají dvě směny ranní a odpolední a pracuje se až do devíti večer. Já vím není to nic strašného ale mě proste taková pracovní doba strašně nevyhovuje, psychycky mě to úplně vyčerpává a v bývalé práci to bylo podobně a chodila jsem domu bez duše. Já vím lidi dělají noční a horší směny ale proste takhle to mám. Samozřejmě ze my nejvíce vyhovují ranní ale v dnešní době je to tragédie a není šance nic sehnat. Proto mám dilema zda to přijmout jen aby něco bylo nebo čekat. Přítel mě furt odrazuje a říká at jsem na pracaku ze to nevadí ale mě to vadí opravdu hodně. Nemám na nic peníze a po zaplacení půlky najmu si nemůžu koupit ani boty. Achjo ani nevím co vlastně mám čekat za odpovědi.. jen proste si o tom potrebuju popovídat. Přítel mě nepodpoří spis opaPříspěvek upraven 15.10.20 v 18:09

Jakej šel, takovou našel :roll:
Nebuď líná a ber co se nabízí :roll: Nebo si pak nestěžuj a choď třeba bosá :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama