Jsem zoufalá, moje 2leté dítě v noci nespí, období vzdoru?

5
15.4.20 02:44

Jsem zoufalá,moje 2lete dítě v noci nespí, období vzdoru?

Dobrý večer, už asi od Vánoc mě trápí můj téměř 2lety syn. V noci prostě hysterické scény, pláč, někdy vztek a většinou vše provázené slovem au. Trvá to pravidelně, od 1v noci, někdy to trvá chvilku, jindy i do 4do rána. Ráno se vzbudí vysmátý, jakoby nic.
Jsem zoufalá, těsně před zkratem..nevyspala, protivná, bolí me celý člověk.
Zkoušela jsem vše. Chovat, nechovat, nechat být, hladit, mluvit, prebalit, vyvetrat, mazat zoubky, podat lék od bolesti, masitovat nožky (rychlý růst)… Nic nezabírá.. teda skoro..
Když jsem mu asi 2× dala na zadek a řekla že to už stačí, ať už spí, tak do minuty přestal..???? dle doktorky období vzdoru, ale půl roku, každou noc?? Ma na to někdo nějaký názor, zažili jste něco podobného? Díky za jakoukoliv podporu, radu, cokoliv.. chci se dětem věnovat naplno, ne bloumat jako tělo bez duše..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
957
15.4.20 03:27

Měla jsem téměř totéž u dcery a zhruba ve stejném věku. Budila se mi asi tři-čtvrtě roku kolikrát co půlhodinu. V té době jí rostlo několik zubů najednou, tak jsem to přičítala tomu, i když si vůbec nestěžovala, že by ji pusinka bolela. Pak to přestalo samo. Teď jí jsou tři roky a spí mi zase 12h, jen se teď občas v noci probudí s šíleným řevem, po chvíli se ale uklidní a zase v klidu spí (možná noční děsy?) občas ze spaní i mluví, ale spí zase už celkem klidně. Také jsem si připadala jako zombí, celé noci jsem ji nosila a chovala. Ona byla ráno jak čipera, veselá, k nezastavení a já totálně vyšťavená. Radu nemám, jen vydržet, časem by to mělo přejít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14753
15.4.20 05:02

Moji starší dceru dost často bolí nožičky, taky hodnekrat v noci plakala a říkala to :nevim: zuby má si všechny už.?
Nebo se může něčeho bát?
Mladší dcera se mi budila taky s krikem, stačilo si k ní lehnout, drzet ji a počkat až usne, trvalo to dlouho. Teď je jí 2,5 a konečně se budí maximlne 1× na chce mlíko nebo čůrat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
15.4.20 07:04

No je pravda že obcas si v noci neco mumla, nebo se směje :lol: zuby ma skoro vsechny, spicaky ale teprve nedávno prorazily.. na zuby teda trpival dost.. a právě ty nožky taky občas ukazoval, když jsem se ptala co ho boli.. teď už nic a na vsechny otázky odpovídá NE..
Dneska to už manžel nedal,(fnukala jsem co mu pořád je, že musí byt nemocny..)poslal mě za starším a pak byl klid (nevim co dělali) dvakrát když výjimečně uspaval manžel, tak spal úplně celou noc až do 5 do rána, pak přišel k nám do ložnice a pokračoval do 7.
Bohužel manžel jezdí z prace až kluci spí..😣

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat