Mamánek chce najednou zůstat u prarodičů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zuzzana0
Povídálka 30 příspěvků 08.01.17 20:34
jsem zrala na psychiatra?

Ahojte maminky, ani nevim jak mam zacit. Muj 2,5 rocni chlapecek je mamanek, a nedavno zniceho nic chtel zustat spat u prarodicu sam od sebe, neustala jsem to a vzala ho dom, potom jsem brecela..Dnes chtel jit zase za dedou, mam problem ho tam davat i na dve hodinky jen tak ze chteji byt snim, ja vim ze je to normalni ale ve me se to sevre, histericky strach. Spis mam strach ze o neho prijdu, doma jsou nejaka pravidla snazime se ho nejak vychvat tak pravidla nejsou, bojim se i toho ze ke me nebude chtit jit spatky, vim jsem asi posuk ale doufam ze od vas najdu radu, porozumeni a ze v tom nejsem sama, snazim se rikam si dam ho tam zezacatku na dve hodky ale pak to proste nejde. Rikam si co budu delat kdyz tu nebude a jestli nejsem spatna mama ze semnou me ditko nechce byt. Prosim neodsuzujte me.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

majki.r
Extra třída :D 12486 příspěvků 08.01.17 20:37

@zuzzana0 Zašla bych si promluvit s psychiatrem, najdeš-li si dobrého, uleví se jak tobě, tak i rodině. Držím palce :hug: :kytka:

pikola
Neúnavná pisatelka 19263 příspěvků 08.01.17 20:40

No a co budes delat, az budes chodit do prace? Prece s nim nebudes do duchodu.
Bylo by dobre si s odbornikem uvedomit, z ceho ten tvuj strach prameni.

KiwiT
Zasloužilá kecalka 918 příspěvků 08.01.17 20:40

Možná než hned psychiatr by stačil psycholog, pokud budeš potřebovat léky, tak by to měl psycholog rozpoznat a za nějakým psychiatrem tě poslat.

berry4
Nadpozemská drbna 28339 příspěvků 08.01.17 20:40

@zuzzana0 no… včera jsme mluvili s čerstvým otcem syna, tomu je 5 týdnů a svěřil se nám, že manželka mu ho absolutně nechce dávat. Myslím tím jakkoli. A to jsou manželé žijící ve společné domácnosti. Přijde ti to normální? Mš teda určtě ne.
Sama jsem babička, vnučku jsem měla doma už od cca 8 mi týdnů jejího stáří, možná jsme exoti, ale malá nás má ráda, s věkem se to stupnuje.
Z vlastních zkušeností vím, že takové sdílení jen pro rozvoj dítěte je v pořádku, mám i ještě malou dcerku, sama ji od roku a něco dávám na víkendy k prarodičům.
Tvé jednání nepoažuji za normální ani vysvětlitelné s ohledem na věk dítěte a pokud jsou prarodiče milující, tak už vůbec ne. Tvůj strach nemá v tom případě logiku.

quinsley
Zasloužilá kecalka 960 příspěvků 08.01.17 20:41

Když sám chce, tak jev pořádku ho tam nechat. Neboj se, ra'd se vrátí, maminka je jen jedna. Potřebuje se trochu osamostatnit.
Ty zkus třeba Bachovy esence pro úzkostlivé matky. Třeba ti to pomůže.

nostress
Extra třída :D 13389 příspěvků 08.01.17 20:41

Zbytečně to hrotíš. Pokud si měla babičku a dědu, kteří tě měli rádi, jistě jsi taky chtěla být u nich.Je to přirozené, oni mají na děti více času, mají mnohdy větší trpělivost, a občas povolí i nějaký ten pamlsek navíc. :) To jistě neznamená, že by tě tvoje dítě nemělo rádo. Máma je máma, a tu nikdo nenahradí. O to bych se nebála. ;)

belladonna
Závislačka 2608 příspěvků 08.01.17 20:45

Trpíš přehnanou úzkostí, psycholog by podle mě mohl pomoci. Dítě už máš větší, já myslím, že bys svůj stav měla řešit. Dítě tím přichází o zážitky.

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25027 příspěvků 08.01.17 20:45

Není důvod chodit hned k psychiatrovi. Zašla bych za psychologem.

vejilka
Závislačka 4589 příspěvků 08.01.17 20:52

@berry4 jojo takový manželé znám taky :roll: holce je přes rok a táta jí nemůže ani vykoupat.tak se na to vykašlal a všechno dělá ona. teď si ona stěžuje že jí nikdo nepomáhá když by kolikrát chtěla. demence prostě :pocitac:

xkoup21
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 44 inzerátů 08.01.17 20:54

Dej ho na hlidani a nauc se gramatiku. To se neda cist. A ano, jsi zrala na nejakou odbornou pomoc.

terinka4444
Hvězda diskuse 67789 příspěvků 08.01.17 20:55

Ano, je potřeba to řešit, není to normální, kdyby to mělo pokračovat, synovi by to škodilo, potřebuje socializaci a jiné lidi, než jen mámu.

vejilka
Závislačka 4589 příspěvků 08.01.17 20:56

Zakladatelko je dobré že chceš řešit svůj problém odborníci určitě poradí. Buď ráda že se babi s dědou o vnoučka zajímají a chtěj ti pohlídat. myslím že to hodně ocenis až budeš chodit do práce že pomuzou hlídáním.

Rakosnicek1983
Závislačka 2883 příspěvků 08.01.17 20:57

Jeslti se sebou nebudes neco delat, bude mamanek i ve ctyriceti, ty budes nenávidět každou jeho partnerku, ze ti jo bere a vubec z nej vychovas leda neschopu.Otce nezminujes-ten ma dovoleno s nim trávit cas nebo na nej taky zarlis?

zuzzana0
Povídálka 30 příspěvků 08.01.17 20:59

Jako uz ho hlidali kdyz sme jeli neco vyrizovat nebo k doktorovi a nechteli ksme ho zbytecne tahat sebou, ale kdyz sem doma tak nevim co mam potom delat. jednou ho hlidali i kdyz sem byla na brigade, a bylo to pak jeste horsi, zkouseli jsme ho dat i do skolky a potom jsem nemohla bez nej ani na zachod. Mam jen strach ze kdyz to chtel jakoby sam ze me uz nechce nebo nepotrebuje.Nebo nevim z ceho mam strach vetsi.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Súdánec nabídl dceru na Facebooku. Dostal za ni 500 krav, tři auta a čtvrt milionu

K naprosto šokující události, která připomíná středověký obchod s otroky,... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >