Jsem žrout, nic mě jen tak nenasytí...

• Fotoalbum (12)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
5902
9.4.21 16:07

Jsem žrout, nic mě jentak nenasytí

Ahoj, chtěla bych znát, zda má někdo stejnou zkušenost, popřípadě se toho zbavil a jak. Od ledna mám 3,5kg dole, chtěla bych ještě klidně 10. Problém je, že mi to brzdí má nenažranost. Denně si vařím, jedu podle kalorických tabulek. V každém jidle mám sacharidy, vlakninu, tukya u každého chodu se snažím, aby mělo dost bílkovin. Jím 1800 kcal a stejně jsem nenasytné čuně. Málokteré jídlo mě nasytí, abych se cítila najezená tři hodiny, nebo celé dopoledne. Většinou jídlo sním, cítím se tak napůl a už koukám za hodinu, co bych zas snědla. Od včera jsem zkusila přidat k hlavním jídlům zeleninu. Nakrájím si i půl talíře. Trošku to pomáhá, jsem napůl alespoň dvě hoďky. Obden jsem jak závislák a ujím jídlo i bokem, než se najím a to docela dost a bezmyšlenkově. Je to jak závislost. Denně ujdu tak 10 000- 15 000 kroků. To je snad jediná věc, která mi pomáhá nemyslet na jídlo :lol: Máte některá zkušenost, popřípadě tipy na jídla, která zasytí i ty největší žrouty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
292
9.4.21 16:13

Když jím často, mám pořád hlad. Pomohl mi přerušovaný půst. Dokud nezačnu jíst, hlad nemám. Ale jestli by to vyhovovalo i tobě, nevím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3815
9.4.21 16:26

Chodíš do práce? Máš nějaké činnosti, do kterých jsi se schopna tak zabrat, že si na jídlo nevzpomeneš? Chůze je super, ale máš také něco, co bys mohla dělat i doma, a tak tě to pohltilo, že nebudeš každou hodinu myslet na jídlo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2310
9.4.21 16:26

No, já bych řekla, že jestli jsi takhle pažravá, tak ti nepomůže žádný speciální jídlo. Spíš železná vůle a zvyk. Myslím, že osud nás vášnivých žroutů, bude vždycky trochu smutnej a hlavně hladovej :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3815
9.4.21 16:28

Ale celkově mi to přijde spíš jako zvyk. Kdybys měla dostatečný příjem bílkovin, a vlastně i ostatních živin, tak podle mě nebudeš mít brzy hlad… ani chutě :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3815
9.4.21 16:30
@Pruhovaný_mýval píše:
No, já bych řekla, že jestli jsi takhle pažravá, tak ti nepomůže žádný speciální jídlo. Spíš železná vůle a zvyk. Myslím, že osud nás vášnivých žroutů, bude vždycky trochu smutnej a hlavně hladovej :,(

Pokud nebudeme chtít skončit se 130 kily :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5902
9.4.21 16:33
@Pruhovaný_mýval píše:
No, já bych řekla, že jestli jsi takhle pažravá, tak ti nepomůže žádný speciální jídlo. Spíš železná vůle a zvyk. Myslím, že osud nás vášnivých žroutů, bude vždycky trochu smutnej a hlavně hladovej :,(

A ani se třeba časem žaludek nestáhne? Hrozně závidím lidem, kteří sní třeba misku ovesné kaše a jsou 4 hodiny sytý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5087
9.4.21 16:36

Jsem stejný žrout. Zatím jsem nepřišla na nic, co by fungovalo. Kalorické tabulky jsem také používala, ale je to hrozně náročné psychicky. Furt myslím na jídlo a většinu času mám stejně hlad. Momentálně zkouším přerušovaný půst, zatím pomalinku, abych si zvykla, poslední dvě hodiny půstu už padám hlady, ale nějak to líp snáším, než jist 5× denně a mít hlad mezi tím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5902
9.4.21 16:36
@OpportunityNox píše:
Chodíš do práce? Máš nějaké činnosti, do kterých jsi se schopna tak zabrat, že si na jídlo nevzpomeneš? Chůze je super, ale máš také něco, co bys mohla dělat i doma, a tak tě to pohltilo, že nebudeš každou hodinu myslet na jídlo?

V práci je to průser úplnej. Teď chodím 2× do týdne jen a nejvíc to zvládnu " ukočírovat doma" V pracovním životě jsem dost uhoněná, přijde mi, že mám hlad a pažravost větší. Dost se tam péče, zobe, ochutnává… Zkrátka potřebuji se naprogramovat doma. Nějak :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5902
9.4.21 16:38
@Elenloth píše:
Jsem stejný žrout. Zatím jsem nepřišla na nic, co by fungovalo. Kalorické tabulky jsem také používala, ale je to hrozně náročné psychicky. Furt myslím na jídlo a většinu času mám stejně hlad. Momentálně zkouším přerušovaný půst, zatím pomalinku, abych si zvykla, poslední dvě hodiny půstu už padám hlady, ale nějak to líp snáším, než jist 5× denně a mít hlad mezi tím.

Já jím 4 x denně. 3× nedávám, mám to vyzkoušené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2310
9.4.21 16:42
@OpportunityNox píše:
@Pruhovaný_mýval píše:
No, já bych řekla, že jestli jsi takhle pažravá, tak ti nepomůže žádný speciální jídlo. Spíš železná vůle a zvyk. Myslím, že osud nás vášnivých žroutů, bude vždycky trochu smutnej a hlavně hladovej :,(Pokud nebudeme chtít skončit se 130 kily :mrgreen:

Tak to teda rozhodně nechceeeem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: hladu zdar

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3815
9.4.21 16:47
@Pruhovaný_mýval píše:
Tak to teda rozhodně nechceeeem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: hladu zdar

Zdar! :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3815
9.4.21 16:50
@vejilka píše:
V práci je to průser úplnej. Teď chodím 2× do týdne jen a nejvíc to zvládnu " ukočírovat doma" V pracovním životě jsem dost uhoněná, přijde mi, že mám hlad a pažravost větší. Dost se tam péče, zobe, ochutnává… Zkrátka potřebuji se naprogramovat doma. Nějak :mrgreen:

Takže v práci jíš ještě víc a častěji a máš víc hlad/chutě? A vůbec, jsou to víc chutě, nebo víc hlad?
hele asi fakt pomůže jen ta vůle a „přeučit“ se na jiný systém. třeba minimálně tři hodiny mezi jídly a žádný uzobávání mezi tím. A nejíš obecně hodně malé porce, proto máš víc hlad? Nebo, jak píšeš, že ke každému jídlu máš i sacharidy, po těch bývá hlad dřív (tedy po některých), tak jestli ty sacharidy občas nevynechat :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5902
9.4.21 16:56
@OpportunityNox píše:
Takže v práci jíš ještě víc a častěji a máš víc hlad/chutě? A vůbec, jsou to víc chutě, nebo víc hlad?
hele asi fakt pomůže jen ta vůle a „přeučit“ se na jiný systém. třeba minimálně tři hodiny mezi jídly a žádný uzobávání mezi tím. A nejíš obecně hodně malé porce, proto máš víc hlad? Nebo, jak píšeš, že ke každému jídlu máš i sacharidy, po těch bývá hlad dřív (tedy po některých), tak jestli ty sacharidy občas nevynechat :think:

Včera jsem zkusila večer už si dát k light hermelínu jen kopec salátu a celkem to šlo. Dalo se to ukočítovat. Večer paradoxně se zvládnu udržet s žraním. Nejhorší je to odpoledne, a ještě k tomu třeba po práci, kdy jsem fakt vyřízena a dost jsem bezmyšlenkově jedla, nebo po velké procházce. Momentálně se snažím jíst snídani, oběd a večeři po těch 500 kcal. A hodim tam odpoledne malou svačinu na 300 kcal. Já zkusím ještě alespoň ke každému jídlu dát zeleninu, jestli budu najezená na dlouho. Hlavně jakmile nejím třeba 4 hodiny, je to průser. Mám pak tmu a házím do sebe vše. Večer už to zvládám ukočírovat, nejhorší je odpoledne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2839
9.4.21 17:51

Já hodně piju, třeba čaj s mlékem a osladím medem. Pak takový hlad nemám, hlavně ráno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat