Jsi také ve 34tt? Podělíš se o své zkušenosti?

210
24.11.20 14:18

Jsi také ve 34tt? Podělíš se o své zkušenosti?

Ahoj holky :) Otázka je jasná - jak Vám je v tomto vysokém stadiu těhu?
Co Vaše psychika? Co Vás případně trápí, máte nějaké potíže?
Já osobně jsem hormony hodně ovlivněna, bojím se čím dál více, ne porodu, ale toho, aby vše dobře dopadlo, aby byl mimísek zdravý, když už jsme ve finále a prošli jsme si spoustou nervů :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
788
24.11.20 14:33

Já jsem tedy 34+1, musím říct, že doteď mi bylo celkem dobře. Pomalu už teda pociťuji omezení, ale není to tak hrozné, jak jsem čekala. Jediné, co se mi nelíbí, že dítě už úplně naléhá hlavičkou, tak doufám, že ho zdárně donosím. :? Psychika v pohodě, já si přijdu vyrovnanější než před těhotenstvím, jak mi ty hormony nelítají sem a tam :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
24.11.20 15:08

Ja se přidám jsem 34+2tt, je mi dobře akorát jsem moc unavená. Ale jsem zdravotně znevýhodněná. Tak to bude nejspíš nemocí. Psychika v pohodě. Ale miminko mi od 20tt špatně roste. Tak mám strach aby byl v pořádku. Jsem hlidana v rizikové poradně takže se jim snažím věřit že to bude v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3176
24.11.20 15:10

Jsem dneska 33+4tt :) A už se víc zadýchává a malej v noci dává zabrat. A jinak hormony jsou lepší jak na začátku těhotenství. Ze začátku to byl mazec… Teď jen občas smutná ale to protože manžel změnil práci a už teď ho budeme mít druhý týden pryč. Tak na baráku sama ale aspoň se psem :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
210
24.11.20 17:04

@Kolicek95
To jsi mě trošku zneklidnila, mně na poslední návštěvě 32+O doktor říkal, ze mi břicho trosku klesá, ale ze čípek je uzavřeny a vysoko…a v kartě mám, ze hlavička naléhá…zároveň říkal, ze je vše v poradku, jen je dítě menší - ať co nejvic odpocivam a hodně jim… na 3.screeningu mělo mimi 1,5 kg…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
788
24.11.20 17:10

@ashanthe No mě dneska říkala, že mám mimčo opravdu hodně dole, nafasovala jsem pás. Ale čípek mám zavřený, pěticentimetrový, tak doufám, že to bude v pořádku. Na jednu stranu mě informovala, kam jet při předčasném porodu, na druhou stranu mi řekla, že nejspíš budu rodit stejně v termínu. Asi to není zas tak neobvyklé :D.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
210
24.11.20 17:10

@Teruš90
To Ti rozumím, já jsem také často bez přítele, práci má teď hodně časově náročnou…Bafík pomáhá :hug:
Se mnou hormony cvičí porad, je to jako na houpačce, dnes jsem se zrovna vynervovala, ze jsem ráno smrkala krev a trávení mám rozhozene…vše to mám v hlavě…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
210
24.11.20 17:22

@Sihoja
A kolik mělo mimi váhu na posledním screeningu? :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
25.11.20 09:21

@ashanthe
V 30ttmel 1320g, teď v 33+5tt měl 1700g. No říkají že je maličký. Už mi povídali že kdyby se jim to nelíbilo že se bude vyvolávat dřít. :? No jsem na hroznové cukru a hodně jím. Dr říkala že to je jediný co můžu udělat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
210
25.11.20 12:01

@Sihoja
Já měla ve 30tt 1480g - také žádný cvalík, teď mi ho v poradne neváží, nic doktor neříkal, jen ze je malý a ať jim, hlavně sladké, a jsem v klidu :lol: haha, když mi to řekne, v klidu být nedokážu :mrgreen: Jinak jsem přibrala nějakých 12kg…
Zítra jdu do poradny, tak uvidim, co mi řekne…ale myslím si, ze mas miminko váhově ještě v pohode, proste nám nepribiraji tolik, jako jiná…ono zas obr dítě taky není dobrý, pak se s tím rodit je náročný…mne na tom screeningu ve 30tt říkali, ze má 1.5kg, ze je menší, ale má vše v poradku, to by Ti také řekli :hug: kdyby měl malý něco nevyvinuteho, ale jsi OK určitě :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
210
25.11.20 12:09

@Kolicek95
A mohu se zeptat, kolik jsi měla váhu na 3.screeningu? Třeba je větší, dozralejsi a bude chtít ven dřív :) :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
788
25.11.20 12:30

@ashanthe 30+2 měla 1495 a doktorka říkala, že drobek to teda rozhodně není :mrgreen:. Ale pak jsem se koukala tady po diskuzích a většina holek měla ve 31.tt i větší. Včera měla malá 2300, podle vzorců na výpočet porodní váhy by měla mít prý 3,2-3,5kg. Za mě ideál. Já sama jsem měla porodní váhu 2900. :P A přijde mi, že ty odhady jsou takové všelijaké…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
25.11.20 13:25

@ashanthe
Je tak to si mě aspoň trošku uklidnila. No doufám že je vše v pořádku jen prostě je maličký. Prvního kluka jsem rodila přirozeně a měl 4250g😁 a to zas nadávali že je velký. Proto teď mám strach když pořád říkají jak jsou ze mě nervózní. Ale je fakt že teď ka chlapečka čekám s jiným tatínkem tak možná i geneticky materiál jiný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat