Jsi těhulka z Prahy -Velká Ohrada s termínem porodu 03/2007?

10.8.06 18:52

Jsi těhulka z Prahy -Velká Ohrada s termínem porodu 03/2007?

Ahoj těhu,

jsem v 8 TT, budu rodit asi v březnu 2007. Bydlím na sídlišti Velká Ohrada v Praze - nejsi na tom podobně a jsi tady z blízka? Jsem doma na neschopence a hledám spřízněnce :P

Měj se krásně pa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

841
10.8.06 18:54

Ahoj Lendulko,

nejsem zrovna těhulka - Matýskovi už je 9 měsíců, ale taky jsem z Velké Ohrady a nikoho tu neznám. Tak kdybys brala za spřízněnce i netěhu, tak jsem k dispozici :-)

Monika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.8.06 19:07

Ahoj Moniko, jeee to jsem ráda, že ses ozvala. V pondělí jdu k dr. a měla by mi od příštího týdne napsat vycházky, tak vás ráda třeba někde na houpačkách uvidím :). Ja se vám daří?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.8.06 19:09

Teeda spíš v kočárku :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
841
10.8.06 20:55

Tak paráda, už se těším, že tady někoho poznám.
My si s Matýskem mateřskou celkem užíváme, jen nám taky trochu chybí právě ta spřízněná duše. Sice už jsme přes emimino našli kámošku ze Stodůlek, se kterou mimo jiné chodíme na plavání, ale jinak je dost pracovně zaneprázdněná.
Tak držím palce, aby ti dr. ty vycházky fakt napsal, a pak se někde potkáme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2483
11.8.06 09:17

Ahoj holky,
ja jsem tehulka, termin mam sice 12/2006 ale doma mam uz trileteho klucika, bydlim na Butovicich :wink: :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
841
11.8.06 09:37

Ahoj, právě jsem se přišla podívat, jestli se nenajde ještě někdo … a ono jo :-)

Tak až bude mít Lenulka vycházky, tak můžeme nějakou podniknout společně i s prckama, ať ví, co ji čeká :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.8.06 10:14

Ahoj Terro a Moniko, už se na vás těším. Dám vám vědět hned v pondělí. Třeba se do té doby ještě někdo ukáže - uvidíme :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
841
11.8.06 18:28

Jenom posouvám, aby diskuze byla vidět. Třeba se ještě někdo najde

:lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.8.06 09:16

Ahoj Monho a Terro,

stydím se že píšu až teď :oops: Bylo mi každý den tak dobře :? , že jsem po bytě nechodila jinak než s kyblíkem v ruce. Teda netušila jsem, že to bude takový :lol: , ale vy asi víte, o čem mluvím. No dnes jsem vstala v devět a čtvrt hodiny se cítim bez nevolnosti HURA.

Vycházky jsem dostala od 10-12 a odpo od 14-18. Tak mužem někam vyrazit - zkusíme to zítra ve čtvrtek od těch 10ti? Hodí se vám to - Moniko kvůli malému? A vlastně Terro nechodíš do práce nebo už jsi doma?
Teď má být do pátku krásný sluníčko, tak toho můžem využít.

Mějte se krásně pa pa
Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1405
16.8.06 09:50

Ahojky holky,

nebydlim primo na Velke Ohrade, ale mam tam tchyni, takze se tam budu taky obcas vyskytovat. Ted tam jezdime velmi malo, ale az bude prcek na svete, urcite to bude casteji, tak se treba nekdy potkame…

mejte se krasne!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
841
16.8.06 10:01

Lenulko - nevolnosti znám až moc dobře :? Užívala jsem si je do konce 4. měsíce. A zhubla 10 kg - to bylo jediný pozitivní :wink: ale bohužel už jsou zase zpátky :twisted:

Zítra mi to bohužel nevyjde :-( - přijedou naši a v pátek s nima odjíždíme až do konce příštího týdne k nim.

Na dnešek odpoledne už něco máš? To my máme volno.

Nico - tak těšíme, že se tady u nás někdy ukážeš!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2483
16.8.06 10:08

ahoj holciny,
ja bych se rada pripojila, akorat mame ted hodne behandu, ale urco neco vykoumame, dneska nas ceka socialka a bytak a zitra musim za kamojdou do Rep, mam u ni nejake veci, a v patek kontrola, ale treba o vikendu by to slo :wink: :wink:

Do prace chodim jen malinko, jdu pristi vikend a pak uz asi ne. Takze casu snad bude vic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.8.06 10:10

Ahoj Monho, tak můžem dnes od dvou hodin? Bude se to Tobě a Matýskovi hodit? :P Kam jste zvyklí chodit? Můžem třeba zkusit Prokopák. Dej mi vědět.
Pa L

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
841
16.8.06 10:26

Lendulko, tak platí - ve dvě a směr Prokopák:-)

Sejdem se třeba u lékárny?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama