Jsme do sebe zamilovaní, ale oba máme rodinu

42
3.6.16 12:52

Jsme do sebe zamilovaní,ale oba máme rodinu

Dobrý den, obracím se na vás pro radu. Zamilovala jsem se do souseda a on do mě, vlastně jsem se tomu pocitu dlouho bránila, ale nedalo mi to, nemůžu jist, zda se mi o něm a hledám jakoukoli příležitost abychom se mohli alespoň vidět, nemůžu myslet na nic jiného než na něj. Došlo i na intimní chvíle a vyznali jsme si svou lásku, rozumime si i v nazorech a oba milujeme sport, coz muj pritel i ta jeho zavrhuji, mame stejny pohled na zivot a budoucnost, je to všechno krásné… ale mám tři děti a přítele, se kterým to není žádný med být a on to má podobné. Ale oba jsme takový, že nechceme nikomu ublížit, zvláště dětem. Nevím jestli je dobré v tom pokračovat a být nešťastná…co když je to konečně ten člověk který by mě i mé děti učinil šťastnou. Nevím jestli to nechat otevřené a nechat to osudu nebo se vzdát lásky. Máte někdo něco podobného zasebou? Ráda vyslechnu objektivní názor..
mě momentálně asi rozum opouští… Dík

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

26240
3.6.16 12:57
@Lolli007 píše:
Dobrý den, obracím se na vás pro radu. Zamilovala jsem se do souseda a on do mě, vlastně jsem se tomu pocitu dlouho bránila, ale nedalo mi to, nemůžu jist, zda se mi o něm a hledám jakoukoli příležitost abychom se mohli alespoň vidět, nemůžu myslet na nic jiného než na něj. Došlo i na intimní chvíle a vyznali jsme si svou lásku, rozumime si i v nazorech a oba milujeme sport, coz muj pritel i ta jeho zavrhuji, mame stejny pohled na zivot a budoucnost, je to všechno krásné… ale mám tři děti a přítele, se kterým to není žádný med být a on to má podobné. Ale oba jsme takový, že nechceme nikomu ublížit, zvláště dětem. Nevím jestli je dobré v tom pokračovat a být nešťastná…co když je to konečně ten člověk který by mě i mé děti učinil šťastnou. Nevím jestli to nechat otevřené a nechat to osudu nebo se vzdát lásky. Máte někdo něco podobného zasebou? Ráda vyslechnu objektivní názor..
mě momentálně asi rozum opouští… Dík

A to je záležitost posledních dní, že jedině soused je ten správný čmelák?
Přítel je i tatínkem tvých dětí?
A jak dlouho se znáte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
311
3.6.16 12:58

A jak dlouho to trvá, není to prostě jen poblázněnost?
Děti budou šťastné, když bude mamka šťastná. Ale nelámala bych asi zatím nic přes koleno.
Hodně štěstí :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59332
3.6.16 13:00

@Lolli007 hledáš něco, co Ti chybí.. já si takhle začala s kamarádem, protože vztah doma byl šílený.. z počátku fakt jen prostě to, co doma chybělo - sex.. no a ač jsme si řekli, že to tak zůstane, tak patříme mezi exoty, co se nakonec odhodlali a válčíme spolu už 6,5 roku :think: ale jako u nás byl vztah už předtim nefunkční, já měla podanou žádost o rozvod - rozvedla bych se i tak.. pokud je to u TEbe jen hledání zpestření, kašli na to.. ono být sama se 3 dětmi je mnohem větší mazec.. a až pomine prvotní zamilovanost, může se stát, že skončíš sama - nutno s tím počítat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22696
3.6.16 13:06
@Lolli007 píše:
mě momentálně asi rozum opouští… Dík

To, že tvůj přítel nemá rád sport, jsi zjistila až po třech dětech?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24428
3.6.16 13:07

Nepochopim, že si někym s kým namas nic společného a nerozumite si uděláš tři děti..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5009
3.6.16 13:08

Přítel je otec dětí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42
3.6.16 13:09
@Malaga píše:
A to je záležitost posledních dní, že jedině soused je ten správný čmelák?
Přítel je i tatínkem tvých dětí?
A jak dlouho se znáte?

Trvá to jen asi čtyři měsíce a bydlí tu cca půl roku a už od první chvíle jsme si sedli a nevím jestli on je ten pravý… to asi nikdo niky neví. S přítelem mám jen nejmladší dceru, ale i starší syn mu říká táto.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42
3.6.16 13:10
@xSnow píše:
A jak dlouho to trvá, není to prostě jen poblázněnost?
Děti budou šťastné, když bude mamka šťastná. Ale nelámala bych asi zatím nic přes koleno.
Hodně štěstí :kytka:

Asi máš pravdu..děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24428
3.6.16 13:11
@Lolli007 píše:
Trvá to jen asi čtyři měsíce a bydlí tu cca půl roku a už od první chvíle jsme si sedli a nevím jestli on je ten pravý… to asi nikdo niky neví. S přítelem mám jen nejmladší dceru, ale i starší syn mu říká táto.

Promiň, ale začni myslet něčím jiným než tím čím teď myslis..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59332
3.6.16 13:12
@Lolli007 píše:
Trvá to jen asi čtyři měsíce a bydlí tu cca půl roku a už od první chvíle jsme si sedli a nevím jestli on je ten pravý… to asi nikdo niky neví. S přítelem mám jen nejmladší dceru, ale i starší syn mu říká táto.

asi bych v tomto případě víc myslela na ty děti :think: navíc jako 4m jsou nic… to vyprchá stejně, jako to vyprchá s každým.. a kdyby člověk měl hned pokaždé zdrhnout, tak je to o ničom.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5009
3.6.16 13:16

Nemyslela sis to samé o příteli když ses do něj zamilovala?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
311

Pokud je to jen takováto chvilka, určitě bych přítele neopouštěla. Třeba ses prostě jen zabouchla, jak psala Martina, protože ti doma něco chybí. Třeba i ten sport.
Ale je to hrozně krátká doba na to rozbíjet rodinu. Abys pak s prosíkem nechodila za přítelem, až brýle opadnou a soused na to hodí bobek…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133

Pises: „on to ma podobne“ to znamena, ze ma i deti? a on se vyjadril v tom smeru, ze by od partnerky odesel a byl na stalo s tebou a tvyma trema detma?

ono je totiz neco jineho travit spolu romanticke chvilky a neco jineho vzit si domu tri „cizi“ deti…

aby se nestalo, ze ty doma spalis mosty a odejdes a on se nakonec rozhodne zustat tam kde je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42
3.6.16 13:18
@martina.se píše:
@Lolli007 hledáš něco, co Ti chybí.. já si takhle začala s kamarádem, protože vztah doma byl šílený.. z počátku fakt jen prostě to, co doma chybělo - sex.. no a ač jsme si řekli, že to tak zůstane, tak patříme mezi exoty, co se nakonec odhodlali a válčíme spolu už 6,5 roku :think: ale jako u nás byl vztah už předtim nefunkční, já měla podanou žádost o rozvod - rozvedla bych se i tak.. pokud je to u TEbe jen hledání zpestření, kašli na to.. ono být sama se 3 dětmi je mnohem větší mazec.. a až pomine prvotní zamilovanost, může se stát, že skončíš sama - nutno s tím počítat.

To je to, můj vztah s přítelem je teď na bodu mrazu, on sám mi řekl, že mě nemiluje a že je semnou jen aby se nenudil, že štvát mě je pro něj zábava, jsem momentálně ve stavu, že ikdyby jsem musela zůstat s prckama sama byla bych šťastnější, jediné co se mi od přítele dostává je finanční výpomoc a to je na druhou stranu v dnešní době jedna z důležitých věcí… fakt nevím..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama