Jsme mladí a přítel nechce sex, proč?

Anonymní
26.5.20 08:18

Jsme mladí a přítel nechce sex, proč?

Ahoj,
už nevím co a jak. Je nám s přítelem 20 let a on nechce sex. Náš sexuální život vypadá, jak kdyby nám už bylo přes 50 a byli jsme spolu 30 let. Bydlíme spolu pár měsíců, věděla jsem ze to mezi nami opadne, ale až tak moc, ze budeme mít sex jednou za 14 dní/tři týdny? Zhubla jsem kvůli němu, mám celkem pěknou postavu a nejsem úplný strašák do zelí, tak si rikam, ze vzhledem to snad není. Nevim co dal, jsem mlada, chci si užívat sexu s někým koho miluji a ne řešit, ze o mě nestojí. Dělám pro nej první poslední, ale když se chci aspoň přitulit, tak je protivny ať ho necham být a radši stráví další tři hodiny na instagramu. Už si ani nepovidame, protože je zahledeny do mobilu. Jsme spolu něco přes rok, takhle to vypadat nemá. Poraďte mi prosím, už jsem opravdu zoufalá :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
26.5.20 08:29

Dej mu prostor, mám to občas ve svém vztahu podobně. :-) Ale ze zkušenosti vím, že jakmile přestanu naléhat, začnu se soustředit sama na sebe a přestanu se mračit a vztekat, tak přítel vzhlédne od telefonu (v mém případě počítače) a rád se pomazlí. ;-)

• Citovat
  • Nahlásit
2931
26.5.20 08:31

Sáhni mu na něj a jestli ucítíš chlupy a penis, je to chlap a měl by se naučit mluvit. Jestli ucítíš chmýří tak je to plíseň a o tom by taky měl něco kváknout.

Musí se holt vyžvejknout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6626
26.5.20 08:33
@Anonymní píše:
Ahoj,
už nevím co a jak. Je nám s přítelem 20 let a on nechce sex. Náš sexuální život vypadá, jak kdyby nám už bylo přes 50 a byli jsme spolu 30 let. Bydlíme spolu pár měsíců, věděla jsem ze to mezi nami opadne, ale až tak moc, ze budeme mít sex jednou za 14 dní/tři týdny? Zhubla jsem kvůli němu, mám celkem pěknou postavu a nejsem úplný strašák do zelí, tak si rikam, ze vzhledem to snad není. Nevim co dal, jsem mlada, chci si užívat sexu s někým koho miluji a ne řešit, ze o mě nestojí. Dělám pro nej první poslední, ale když se chci aspoň přitulit, tak je protivny ať ho necham být a radši stráví další tři hodiny na instagramu. Už si ani nepovidame, protože je zahledeny do mobilu. Jsme spolu něco přes rok, takhle to vypadat nemá. Poraďte mi prosím, už jsem opravdu zoufalá :,(
Řekni mu to, co jsi napsala sem a pokud jsou mu milejší sociální sítě, tak jděte od sebe. V těchto letech by myšlenky na sex měly být pro něj prioritou. Je to divné. :mrgreen: Ale ani dostatek sexu ve spojení s jeho závislosti by asi váš vztah nezachránil.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3281
26.5.20 08:41

Zakladatelko, máte to horší než mnozí padesátníci, manžel má přes 50, já jsem o 9 let mladší, jsme spolu 20 let a sex máme tak třikrát týdně. To, co máte vy, je asexuální vztah. Ale to víš, moderní doba, dříve nechtěly sex ženské a chlapy pořád, dnes se karta obrátila a chlapům se nechce a čumí do mobilu nebo hrají na PC hry. Řešení není, buď se s tím smíříš nebo si najdeš někoho jiného. Radím to druhé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34508
26.5.20 08:42
@Anonymní píše:
Ahoj,
už nevím co a jak. Je nám s přítelem 20 let a on nechce sex. Náš sexuální život vypadá, jak kdyby nám už bylo přes 50 a byli jsme spolu 30 let. Bydlíme spolu pár měsíců, věděla jsem ze to mezi nami opadne, ale až tak moc, ze budeme mít sex jednou za 14 dní/tři týdny? Zhubla jsem kvůli němu, mám celkem pěknou postavu a nejsem úplný strašák do zelí, tak si rikam, ze vzhledem to snad není. Nevim co dal, jsem mlada, chci si užívat sexu s někým koho miluji a ne řešit, ze o mě nestojí. Dělám pro nej první poslední, ale když se chci aspoň přitulit, tak je protivny ať ho necham být a radši stráví další tři hodiny na instagramu. Už si ani nepovidame, protože je zahledeny do mobilu. Jsme spolu něco přes rok, takhle to vypadat nemá. Poraďte mi prosím, už jsem opravdu zoufalá :,(

Odstěhovala bych se od něj. Kdyby se ode mě odtahoval a radši vejral 3 hodiny do mobilu, asi bych se taky neměla důvod snažit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
974
26.5.20 08:43

Honí si ho potají, na to se vsadim. Musíš s nim promluvit, že takhle ne, že i ty mas svoje potřeby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1857
26.5.20 08:48

No, je ti 20, takte bych se na nwj vyprdla. Stejne k tomu casem dojde, tak cim driv, tim lip. Mam z toho pocit, ze o tebe ztratil zajem podle toho, co pises.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6665
26.5.20 09:07

A není problém v tom, že jste zhubla? Některé muže přitahuje spíš, když je za co chytit. Já nikdy nebyla křehká květinka a nikdy jsem nezájem mužů netrpěla. Mám po druhém porodu opravdu hodně kilo navíc (a dolů jdou hodně těžko) a manžela nemůžu od sebe skoro odehnat.

Ale je potřeba si s ním vážně promluvit, protože pokud nejste asexuální, tak frekvence jednou za 3 týdny je dost tristní. Takhle jsme to měli půl roku po druhém porodu a jen kvůli tomu že dcera se ve spánku zapomínala nadechnout a já byla brutálně nevyspalá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
SAJ
10613
26.5.20 09:10

Z jakého je rodinného prostředí?
Třeba má pocit, že je správné být ve vztahu se ženou - ač ho ženy ve skutečnosti naprosto nezajímají…
Nebo má nějaké zdravotní problémy, které nevíš a stydí se o nich mluvit (kamarád měl fimózu a do operativního řešení pro něho byl sex bolestivý, přitom o tom měl ale kvůli silně věřící rodině problém mluvit…).
Nebo je asexuální. Taky možnost.
Nebo chce něco, o čem se stydí mluvit…

Prostě pokud to chceš vyřešit, je třeba mluvit s ním. A ne svádět. Pokud máte být spolu, budete toho v životě vyřešit tolik, že není na škodu s tím začít už teď. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
139
26.5.20 09:10

Proč se ve 20 letech takhle ponižujes? Mně tohle dělat chlap, kort ve 20, tak ho kopnu do zadela a astala Vista :lol: proboha, žena má být pro muže důležitá a vzácná a ne Nicka co se doprosuje. Pro jedno kvítí, slunce nesvítí. měj trošku hrdost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
26.5.20 09:20
@Heivka píše:
A není problém v tom, že jste zhubla? Některé muže přitahuje spíš, když je za co chytit. Já nikdy nebyla křehká květinka a nikdy jsem nezájem mužů netrpěla. Mám po druhém porodu opravdu hodně kilo navíc (a dolů jdou hodně těžko) a manžela nemůžu od sebe skoro odehnat.Ale je potřeba si s ním vážně promluvit, protože pokud nejste asexuální, tak frekvence jednou za 3 týdny je dost tristní. Takhle jsme to měli půl roku po druhém porodu a jen kvůli tomu že dcera se ve spánku zapomínala nadechnout a já byla brutálně nevyspalá.

V tom problém nebude, nechtel mě vůbec když jsem měla o 15 kg víc. Pak jsem zhubla a řekl, ze teda jo ze se mnou bude. Ale pořad vidí, kde by se co dalo ubrat. Ale zároveň tvrdí, ze už se mu libim. Nevim co je s nim špatně. Ja se s nim o tom snažila mluvit, co se děje a on mi vždycky jenom řekne, ze sex proste nepotřebuje, ze na nej nemá chuť.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21522
26.5.20 09:24

Ve dvaceti jsem musela chlapa odhánět, pac to chtěl dvakrát denne. Jo ale tenkrat nebyly chytre mobily a nebylo do ceho cumet. Takovy strevo k nicemu bych kopla do zadku rovnou, mne tahne na padesát, muzovi akorát padesát je a frekvenci sexu mame teda vyssi nez vy ve dvaceti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21522
26.5.20 09:25
@emily98 píše:
V tom problém nebude, nechtel mě vůbec když jsem měla o 15 kg víc. Pak jsem zhubla a řekl, ze teda jo ze se mnou bude. Ale pořad vidí, kde by se co dalo ubrat. Ale zároveň tvrdí, ze už se mu libim. Nevim co je s nim špatně. Ja se s nim o tom snažila mluvit, co se děje a on mi vždycky jenom řekne, ze sex proste nepotřebuje, ze na nej nemá chuť.

spatne je uplne všechno, nepritahujes ho a lepsi to nebude i kdybys vazila 40 kg. Hledej jinde, utikaji ti nejlepší roky s dřevákem, který te ani poradne neosusti a ještě snizuje sebevedomi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1677
26.5.20 09:26
@emily98 píše:
V tom problém nebude, nechtel mě vůbec když jsem měla o 15 kg víc. Pak jsem zhubla a řekl, ze teda jo ze se mnou bude. Ale pořad vidí, kde by se co dalo ubrat. Ale zároveň tvrdí, ze už se mu libim. Nevim co je s nim špatně. Ja se s nim o tom snažila mluvit, co se děje a on mi vždycky jenom řekne, ze sex proste nepotřebuje, ze na nej nemá chuť.

On je tak povrchní, že ti řekl, že tě s 15ti kily navíc nechce, ty zhubnes kvůli němu 8o a najednou teda chce, ale stejně to je vztah na nic. Prosímte vykašli se na něj, jste spolu rok a už teď jjw to hrůza. Na co čekáš. Sever své sebevědomí, jsi teď určitě kočka, tak neboj najde se jinej, co si tě bude vážit a chtít tě sexovat třeba každý den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat