Reklama

Jsme na sebe alergičtí a nerozumíme si

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ladyvanillka
Povídálka 36 příspěvků 15.02.17 18:35
Jsme na sebe alergicti a nerozumime si

Ahoj holky, potrebovala bych poradit.
Je mi 19 let a memu priteli 30, jsme spolu a i bydlime spolu pul roku, predtim jsme se znali 3 roky a i tak jsme spolu chodily porad (kazdy den) ven.
Bohuzel, tim ze jsme se dali dohromady, tak se rozpadlo i pratelstvi :(
Vec se ma tak, od te doby, co spolu bydlime, tak to jde z kopce, hadame se, nadavame si a mam pocit, ze v nasem vztahu vladne oboustranna alergie.
Mivam i chvilky, kdy ho nemuzu citit, kdy jsem fakt naladova a jednou mila a pak znicehonic hruba na pritele. :zed: za to bych si nafackovala.
Ale.. Pritel byva arogantni a kolikrat mi rekne: Vsak my spolu nejsme nebo uz i dokonce rekl, ze me nepovazuje za pritelkyni.
Takze si vybijime hnevy na sebe a to je sakra problem! Porad se spolu vidime, konicky nemam a kamarady taky ne. Pritel byva od odpoledne do vecera v praci a ja si praci hledam, taky je fakt, ze domacnost tahne sam. To mu za zly nemam, ale kolikrat jakoby se nademnou povysoval, neco v tom smyslu, ze ja jsem nula, nedokazi si vydelat a on aspon jo. Dal to i najevo.
Uz ani nevim jestli ho miluji, dneska jsme se opet pohadali skrz prkotiny a opet me zacal vyhazovat, i presto, ze nemam kam jit. K mame jit nechci, tak neviml :nevim: a zacali jsme se hadat i skrz MEHO psa, poridila jsem si psa a on zacal rvat, ze ten pes bude u neho, pritom je to par tydnu zpet, tak mi rikal at vypadnu i se psem a at se nevracim. Pritom si nejsem vedoma toho, ze jsem neco spatnyho rekla. Ale jakmile se rozhadame, tak me vyhazuje a vyhrozuje, ze se semnou s.at nebude, sbali mi veci a at tahnu. Jen skrz hadce! Kteroujsme zavinily oba.
A je toho po vic, dava vse za vinu me a jsem psych. Na dne.
Co se tyce sexu.. tak se mi znechutil, pritel mluvi o tom, jak mu ho mam s prominutim vyho.it, nebo tak. A ma nechutne poznamky a furt to posloucham. Tak by me zajimalo, co toto je za vztah? Mate to nektera podobne? A co mam delat? Pak jeste jedna otazka, zajimal by me Vas nazor, proc tedy semnou asi je? Nikdy mi na to neodpovedel, jen ze me pry miluje, ale to by se tak nechoval.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Paola21
Závislačka 3401 příspěvků 15.02.17 18:44
@ladyvanillka píše:
Je mi 19 let a memu priteli 30, jsme spolu a i bydlime spolu pul roku, predtim jsme se znali 3 roky a i tak jsme spolu chodily porad (kazdy den) ven.
Vec se ma tak, od te doby, co spolu bydlime, tak to jde z kopce, hadame se, nadavame si a mam pocit, ze v nasem vztahu vladne oboustranna alergie.
Mivam i chvilky, kdy ho nemuzu citit, kdy jsem fakt naladova a jednou mila a pak znicehonic hruba na pritele. :zed: za to bych si nafackovala.
Ale..
Pritel byva arogantni a kolikrat mi rekne: Vsak my spolu nejsme nebo uz i dokonce rekl, ze me nepovazuje za pritelkyni.
Takze si vybijime hnevy na sebe a to je sakra problem! Porad se spolu vidime, konicky nemam a kamarady taky ne. Pritel byva od odpoledne do vecera v praci a ja si praci hledam, taky je fakt, ze domacnost tahne sam. To mu za zly nemam, ale kolikrat jakoby se nademnou povysoval, neco v tom smyslu, ze ja jsem nula, nedokazi si vydelat a on aspon jo. Dal to i najevo.
Uz ani nevim jestli ho miluji, dneska jsme se opet pohadali skrz prkotiny a opet me zacal vyhazovat, i presto, ze nemam kam jit. K mame jit nechci, tak neviml :nevim: a zacali jsme se hadat i skrz MEHO psa, poridila jsem si psa a on zacal rvat, ze ten pes bude u neho, pritom je to par tydnu zpet, tak mi rikal at vypadnu i se psem a at se nevracim. Pritom si nejsem vedoma toho, ze jsem neco spatnyho rekla. Ale jakmile se rozhadame, tak me vyhazuje a vyhrozuje, ze se semnou s.at nebude, sbali mi veci a at tahnu. Jen skrz hadce! Kteroujsme zavinily oba.
Co se tyce sexu.. tak se mi znechutil, pritel mluvi o tom, jak mu ho mam s prominutim vyho.it, nebo tak. A ma nechutne poznamky a furt to posloucham. Tak by me zajimalo, co toto je za vztah? Mate to nektera podobne? A co mam delat? Pak jeste jedna otazka, zajimal by me Vas nazor, proc tedy semnou asi je? Nikdy mi na to neodpovedel, jen ze me pry miluje, ale to by se tak nechoval.

To bych nedala, čím ti imponuje, když ti takhle nadává?

Helileli
Závislačka 2768 příspěvků 15.02.17 18:50

Je ti 19, máš život před sebou, neskaz si ho setrvání s pitomcem. Možná máš pocit, že nemůžeš odejít, že nemáš kam, že bez něj nevydržís, neboj, ještě nic neznáš, až potkáš normálního chlapa, tak pochopíš, že toto není normální vztah a že takto se k sobě milující partneři nechovají.

ladyvanillka
Povídálka 36 příspěvků 15.02.17 18:54

@Paola21 Jsou i dny, kdy se chova mile. Nachysta snidani, prinese az do postele, kdyz ho poprosim treba at zajede do obchodu, tak nikdy problem neni. No, proste jsou dny, ale to jen malokdy kdy je vse v normalu.
Ale asi ten hl. Duvod je, ze jsem na nem zavisla a nevim jak z toho ven a kdyz si predstavim, ze spolu ted v pondeli nastoupime do prace :(
Je mi ze vseho do breku, fakt.

terien
Kelišová 7467 příspěvků 15.02.17 18:55
@ladyvanillka píše:
Ale.. Pritel byva arogantni a kolikrat mi rekne: Vsak my spolu nejsme nebo uz i dokonce rekl, ze me nepovazuje za pritelkyni.
Co se tyce sexu.. tak se mi znechutil, pritel mluvi o tom, jak mu ho mam s prominutim vyho.it, nebo tak. A ma nechutne poznamky a furt to posloucham. Tak by me zajimalo, co toto je za vztah? Mate to nektera podobne?A co mam delat? Pak jeste jedna otazka, zajimal by me Vas nazor, proc tedy semnou asi je? Nikdy mi na to neodpovedel, jen ze me pry miluje, ale to by se tak nechoval.
:mrgreen: :lol: sory ale to se fakt nedá :zed: Co poradit, tak s ním buď když se ti nechce k mámě :nevim:

ladyvanillka
Povídálka 36 příspěvků 15.02.17 19:00

@terien No potom, co mi napsala za zpravu, ze u ni muzu byt, az kdyz si najdu praci. To mi je jasne, ale kdyz jsem brecela a pritel me vyhazoval a psala jsem ji, ze nemam kam jit, ze me vyhodil a ona na to, ze si mam najit neco jineho, tak nevim komu by se chtelo. Takovou mam podporu.

Paola21
Závislačka 3401 příspěvků 15.02.17 19:02
@ladyvanillka píše:
@Paola21 Jsou i dny, kdy se chova mile. Nachysta snidani, prinese az do postele, kdyz ho poprosim treba at zajede do obchodu, tak nikdy problem neni. No, proste jsou dny, ale to jen malokdy kdy je vse v normalu.
Ale asi ten hl. Duvod je, ze jsem na nem zavisla a nevim jak z toho ven a kdyz si predstavim, ze spolu ted v pondeli nastoupime do prace :(
Je mi ze vseho do breku, fakt.

Takže je „normální“ třeba týden v měsíci a zbytek se chová, jaks popsala..hm
Ty už máš práci teda najitou? A budeš dělat tam kde přítel? No to je každopádně jedno, až si něco vyděláš, odstěhovala bych se.

terien
Kelišová 7467 příspěvků 15.02.17 19:06
@ladyvanillka píše:
@terien No potom, co mi napsala za zpravu, ze u ni muzu byt, az kdyz si najdu praci. To mi je jasne, ale kdyz jsem brecela a pritel me vyhazoval a psala jsem ji, ze nemam kam jit, ze me vyhodil a ona na to, ze si mam najit neco jineho, tak nevim komu by se chtelo. Takovou mam podporu.

Ta si najdi práci a přečkej u ní dokud si neušetříš na podnájem. Nebo co chceš slyšet? Byt ti na stromě neuzraje, tvůj kluk se těžko změní tak kolik máš jiných možností? Vždycky nemáme jenom to, co chceme.

ladyvanillka
Povídálka 36 příspěvků 15.02.17 19:07

@Paola21 Ano, nastupujeme pristi tyden, ale co se psem :nevim:? Nikdo v bytu psa nechce. Jinak by me pak nic nedrzelo

Paola21
Závislačka 3401 příspěvků 15.02.17 19:11
@ladyvanillka píše:
@Paola21 Ano, nastupujeme pristi tyden, ale co se psem :nevim:? Nikdo v bytu psa nechce. Jinak by me pak nic nedrzelo

Myslím, že byt, kde pes není problém, najdeš. Neříkám, kdybys měla třeba 5 psů, ale jeden pes je už docela standard. A hlavně pronajímatelé nemají právo ti bránit tam mít psa viz tu: http://zakony.kurzy.cz/…ragraf-2258/

Paola21
Závislačka 3401 příspěvků 15.02.17 19:13
@ladyvanillka píše:

Proč v úvodním příspěvku píšeš, že přítel práci má a ty si ji hledáš, když nastupujete do nějaké práce příští týden?

lasička1
Echt Kelišová 8021 příspěvků 15.02.17 19:24

@ladyvanillka Promiň-ale ty nemáš peníze, máš hodně divný vztah a pořídíš si navíc psa? Proč? Co tě vede k takovému závažnému kroku?
Práce je všude plno.Jen někdy musíš vzít i na nějakou dobu podřadnější práci, než si představuješ. A nechávat se živit od přítele-nedivím se, že je občas naštvaný. Neuznávám takto vyhrocený scény, ale nevíme, co mu děláš ty.To celý dne sedíš doma? Mě by vadilo, být na straně přitele, že partner sedí doma a já pořád pracuji, abych ho uživila. Byla bych unavená a občas i naštvaná. A maminka-má podmínku, že tě vezme zpět v případě, že budeš mít práci. Nedivím se jí, protože proč by tě měla živit a ty by si byla doma bez práce.
Zamysli se hlavně sama nad sebou.

atominnka
Generální žvanilka 21547 příspěvků 15.02.17 19:26

Nemarni čas a jdi od něj. Byt jistě najdeš, ale musíš holt hledat.

Paola21
Závislačka 3401 příspěvků 15.02.17 19:28
@lasička1 píše:
@ladyvanillka Promiň-ale ty nemáš peníze, máš hodně divný vztah a pořídíš si navíc psa? Proč? Co tě vede k takovému závažnému kroku?
Práce je všude plno.Jen někdy musíš vzít i na nějakou dobu podřadnější práci, než si představuješ. A nechávat se živit od přítele-nedivím se, že je občas naštvaný. Neuznávám takto vyhrocený scény, ale nevíme, co mu děláš ty.To celý dne sedíš doma? Mě by vadilo, být na straně přitele, že partner sedí doma a já pořád pracuji, abych ho uživila. Byla bych unavená a občas i naštvaná. A maminka-má podmínku, že tě vezme zpět v případě, že budeš mít práci. Nedivím se jí, protože proč by tě měla živit a ty by si byla doma bez práce.
Zamysli se hlavně sama nad sebou.

Příští týden zakladatelka nastupuje do práce…

Petra2829
Echt Kelišová 7894 příspěvků 15.02.17 19:32

No poravdě se mu nedovím že se tak chová. Věkový rozdíl moc neřeším, ale ty mi na 19 přijdeš jak dospělé dítě. V 19 se nechat živit. Hanba by mě fackovala. No ale máš pejska že. soory ale vem rozum do hrsti najdi si ráci a pokud se máte rádi, tak se i vztah uklidní. Ty se totiž přestaneš nudit a hleat kraviny ve vztahu.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinářky potvrdily, že žádní sirotci neexistují, arabista jejich hledání nechápe

Reportérka České televize Markéta Kutilová odjela do Libanonu, aby zjistila,... číst dále >

Justin Bieber vypadá jako Macaulay Culkin, když byl na drogách

Kanadský zpěvák, který je momentálně na výletě v Londýně se svojí snoubenkou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama