Reklama

Jsme na začátku / první návštěva CAR

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kimme
Kecalka 265 příspěvků 15.12.16 20:43
jsme na začátku / první návštěva CAR

Ahoj holky :mavam:
s přítelem jsme byli toto pondělí na první schůzce v CAR Praha Gynem
já byla rovnou na vyšetření, výsledky za dva týdny a přítel jede příští týden na spermio.
já dostala od tohoto pátku duphaston 2×denně a třetí den přidávám clostilbegyt 1×denně ¨je tu někdo také teprve na startovní čáře? :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Tšekkin Kulpa
Zasloužilá kecalka 762 příspěvků 15.12.16 20:45

@Kimme Ahoj ja chodim od zari k apolinari. K cemu je ten duphaston?

Kimme
Kecalka 265 příspěvků 15.12.16 20:52

Ahoj :) a jak jsi daleko? :) dostala jsem to na nastartování a srovnání cyklu :)

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62560 příspěvků 3 inzeráty 15.12.16 21:22

@Kimme No, u nás na CAR nedošlo, ale tedy přijde mi osobně minimálně podezřelé dávat léky, když zatím nevíš výsledky.

Tšekkin Kulpa
Zasloužilá kecalka 762 příspěvků 15.12.16 21:25

@Kimme no…udelali nam nejdrive hormonalni profil, UTZ, a tam to vypadalo ok. Spermiogram jsme uz meli delanz xkrat predtim ale taky ho udeelali. A pak jeste postkoitalni test :mrgreen: ten vysek blbe a tak mi naordinovali IUI. To jsme udelali 2×, bez stimulace jen se pichal pregnyl na vyvolani ovulace. To nedopadlo, i kdyz to prvni vypadalo fakt nadejne a skoro si myslim ze to bylo biochemicke tehotenstvi podle vsech tech priznaku. Jo a jeste mi delali profuky vejcovodu, to taky vyslo dobre.
Ted u me zacali delat stimulaci tamoxifenem (protoze dalsi postkoitalni testy uz mely dobre vysledky takze pry iui neni potreba), to je obdoba clostilbegytu a ted cekam na menstruaci, testy jsou negativni, takze to nejspis zase nedopadlo.
Jeste mam ten tamoxifen brat dvakrat a pak pokud to nepomuze taj jedine IVF ale do toho nechci

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1864 příspěvků 2 inzeráty 15.12.16 21:56

Vysledky budes mit za dva tydny, muz jeste nema spermiogram a uz ti cpou leky? Predevsim ten clostill? Na co ti bude, jestli pritel bude mit spatne vysledky? Dost podivne…

Kimme
Kecalka 265 příspěvků 15.12.16 22:20

@Pajka89
tak to opravdu netuším, řekl mi jen, že se mi tím pokusí urovnat cyklus…menstruace 1× maximalně 2× do pul roku… takže opravdu nevím, 10 den mám jít na ultrazvuk…to je 27 prosince… a to mají zavřeno…jsem se dozvěděla až dnes takže tam musím zase volat kdy teda jako mam dorazit… byli jsme tam v pondelí a doktor řekl že udělají rovnou spermiogram a že přítele budou informovat ihned při odchodu z ordinace sestry… sedeli jsme tam asi 10 minut než nám teda setřička řekla že vlastně se dělá spermio jen v uterý a ve čtvrtek… takže další posouvání… už se v tom opravdu nevyznám.. @Tšekkin Kulpa tak to toho během 4 mesícu máte celkem dost za sebou co tak koukám a proč se ti nechce jit do IVF? alespoň jedenkrát…? bála bych se že bych si potom říkala "měla jsem to zkusit, už jsem mohla mít prďouse na cestě " :/

Tšekkin Kulpa
Zasloužilá kecalka 762 příspěvků 15.12.16 22:28

@Kimme protoze je to uz velky zasah do tela. Znam dve zeny ktere meli jako nasledek ivf rakovinu prsu…
Mimo to uz cekame na adoptivni miminko, takze ja to nechci hrotitba huntovat se… ale mozna za par mesicu budu mluvit jinak no.,.

Kimme
Kecalka 265 příspěvků 15.12.16 22:39

@Tšekkin Kulpa
jestli čekáte na adoptivní tak to je věc jiná… přeju ať to vyjde!!!
já řekla že podstoupím jen jeden pokus IVF (bude-li potřeba) když to nevyjde také si zažádáme.. je to asi dlouhá doba, co? adopce..

Tšekkin Kulpa
Zasloužilá kecalka 762 příspěvků 15.12.16 23:16

@Kimme no jestli o tom uvazujete tak si mozna zazadejte rovnou, ono to trva mesice nez se vubec zaridi prvni papiry, pak kurzy atd, takze to muze klidne trvat rok nez vas zaradi mezi cekatele a pak jeste klidne par let cekat na dite… prerusit tu zadost muzete vzdycky.

beručka
Ukecaná baba ;) 1400 příspěvků 15.12.16 23:16

Pridam se rada :mavam: my v utery s pritelem poprve u apolinare. Pritel sel na spermiogram ja na vysetreni. Jemu vzali ctyri ampulky krve a me osm. Jeste je potreba udelat hormonalni profil a to se ceka na mou menstruaci. Do mesice budou vsechny vysledky a pozvou nas a povedi co dal.

Tšekkin Kulpa
Zasloužilá kecalka 762 příspěvků 15.12.16 23:26

@beručka fakt brali muzovi krev? To jsem jeste nezazila, vzdycky vysavaji jen mne.
Na co to brali?

Kimme
Kecalka 265 příspěvků 17.12.16 17:00

Tak ja jsem včera volala do Gynemu, mam 10 dni brát ty prášky a 15,16,17 den se máme pokusit doma protože má klinika na svarky zavřeno.. tak uvidíme jestli třeba Duph. a clostik nezaberou… :srdce:

beručka
Ukecaná baba ;) 1400 příspěvků 17.12.16 22:08

@Tšekkin Kulpa Tak to ti nepovím ale opravdu mu brali 4 ampulky krve. Samozřejmě ti vysvětluji na co co odebírají ale opravdu si nepamatuji a muj už vůbec :D tomu bylo z odběru zle :lol: Mě zase spiš překvapilo že mi braly tolik ampulek ale je to potřeba

Marlenka91
Kecalka 339 příspěvků 19.02.17 00:35

Ahoj holky, jak jste na tom teď? My měli první návštěvu na začátku roku a zatím mám výsledky z hormonálního profilu, který dopadly špatně. Spg v prosinci taky špatny. V pondělí bych měla mít vysledky ještě z jiných odběru a jinak jsem na březen objednana na endokrinologii a můj muž na kontrolní Spg.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Startuje velká fotosoutěž! Vyhrajte pro své nejmenší populární hračky Fisher-Price

Milé maminky, ve spolupráci s oblíbenou značkou Fisher-Price jsme pro vás... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama