Jsme oba zadaný a toužíme po sobě

Anonymní
24.9.19 21:44

Jsme oba zadaný a toužíme po sobě

Dobrý večer ženy. Nastala u mě dost netradiční situace a ráda bych znala vaše názory a nebo si i ráda přečetla vaše příběhy, zda se stalo někomu to same.
Mám přítele již 7let… Prošli jsme si dost těžkým obdobím… Ovšem po 5letech mě požádal o ruku, svatba je zatím v nedohlednu. Je mi 25 let a jemu 28. Na miminko se prý necítí… Ma špatnou práci a netravime spolu moc času, když má volno tak je zaneprázdněn jinou práci… Když mu něco řeknu ohledně toho že jsme spolu málo a že skoro nic nepodnikame na to že nemáme rodinu, odpoví mi že vše bude, ale ne hned. Přes den žádná SMS že se mu stýská nic.. já bych ráda už baráček a rodinu a on má na vše čas… Lidi kolem říkají že jiná už by s ním nebyla… On je jinka hodný a dělá pro mě moc…Co čert ale nechtěl zakoukala jsme se v práci do sebe s mým nadřízeným, je ženatý má tři děti a je o 19let starší než já… Po dvou letech práce ve firmě se až teď prolomily ledy… Píše mi krásné sms, furt na sebe myslíme, máme stejné názory.. Trvá to jen pár dní, žádný sex neproběhl ani nic podobného. Je nám prostě krásně, jsem pro něj štěstí.. když jsme naznačili budoucnost já řekla že kdo ví jak to bude ale hlavně aby to neodnesli jeho děti a on že mi nechce ublížit a přijď o mě a že kdyby náhodou budeme na to dva… Kolikrát za mnou přijde i po práci..nebo během prace, jen aby mě viděl.
Co si o tom myslíte.?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1321
24.9.19 21:46
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12288
24.9.19 21:48

Asi budeš hezká :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1230
24.9.19 21:50

Pro zenatyho 40ti kterýho chlapa s třema dětma bude štěstí každý mladý maso, který je ochotný roztáhnout nohy. Jen směle do toho, v lepším případě budeš milenka zenatyho chlapa, v horším se budeš starat o tři cizí smrady, kteří tě budou určitě milovat, co víc si přát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2087
24.9.19 22:02

Kdybys měla aspoň trošku charakteru tak od svého aktuálního přítele odejdeš. Nevyhovuje ti, nerozumíte si, nemáte stejné představy. Toho tvyho paprdu ani neřeším, konečně se chytlo mladý maso na jeho krizi středního věku, takže pro něj budeš jen zářez jenž bude tajit před svou ženou. Což je teda materiál, už jenom tím, že si s tebou píše by u mě klesl na úroveň houna v bahně. Prober se a najdi si cestu životem, kterou hledáš a netrap chlapa se kterým si a už vůbec neroztahuj nějakýmu ženatýmu chlapovi. Karma je zdarma, tak abys jednou s třemi dětmi na krku nebyla na místě jeho ženy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9399
24.9.19 22:07
@Netopýr1 píše:
Pro zenatyho 40ti kterýho chlapa s třema dětma bude štěstí každý mladý maso, který je ochotný roztáhnout nohy. Jen směle do toho, v lepším případě budeš milenka zenatyho chlapa, v horším se budeš starat o tři cizí smrady, kteří tě budou určitě milovat, co víc si přát.

Viz níže, omylem dvakrat

Příspěvek upraven 24.09.19 v 22:10

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10932
24.9.19 22:07
@Martha03 píše:
Kdybys měla aspoň trošku charakteru tak od svého aktuálního přítele odejdeš. Nevyhovuje ti, nerozumíte si, nemáte stejné představy. Toho tvyho paprdu ani neřeším, konečně se chytlo mladý maso na jeho krizi středního věku, takže pro něj budeš jen zářez jenž bude tajit před svou ženou. Což je teda materiál, už jenom tím, že si s tebou píše by u mě klesl na úroveň houna v bahně. Prober se a najdi si cestu životem, kterou hledáš a netrap chlapa se kterým si a už vůbec neroztahuj nějakýmu ženatýmu chlapovi. Karma je zdarma, tak abys jednou s třemi dětmi na krku nebyla na místě jeho ženy.
:potlesk: amen
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.9.19 22:08

@Netopýr1 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: lip bych to nenapsala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9399
24.9.19 22:08

Porid si s ním taky 3 děti, pak si muze taky najít mladou bezdetnou milenku…

Heleď, teď vážně, zdrhej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2925
24.9.19 22:13

Je na čase změnit práci s opustit přítele. Jsi mladá. Odjeď někam na zkušenou do světa. Hlavně se nevdávej a nesexuj se šéfem. Ty to teď ještě nevíš, ale není víc než úplná rodina a zdraví samozrejmě. Neboř nikomu rodinu a přítele nech taky dospět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
280
24.9.19 22:14

@Martha03 absolutní souhlas :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
9834
24.9.19 22:20

Rozejít se - přechozený vztah už nikam nepovede a pokud si začneš se šéfem, co chce ojet mladou podřízenou, tak už si rovnou hledej novou práci, ideálně alespoň v jiném městě…

Potřebuješ odejít z toho, v čem jsi, ale rozhodně se neupínej na šéfa, co brousí podřízené - nebudeš první, nebudeš poslední a nerozvedeš ho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.9.19 22:35

Prosím, řekni, že jsi mentálně postižená :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.9.19 22:38

Baráček, žádný zamilovaný smsky, lidé říkají, pár dní, je krásně, píšeme si krásný smsky, štěstí, 3 děti, o 19, to me po.ser :pankac: :dance: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.9.19 22:40

Co si o tom myslím???když ptáčka lapají…fakt bych chtěla mít jako manželka chlapa, kterej brousí po podřízených, za mě chudák a fakt bych chtěla být milenka chlapa, kterej podvádí svou ženu a tři děti, bohužel opět chudák :potlesk: :potlesk: :potlesk: jen do toho, to musí dost zvedat sebevědomí, za mě jsi chuděra a další chudák je tvůj partner, kterého podvádíš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama